Kaşıntı ve ağrı

dilek avcI

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
28
2
26
Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacm var gebeliğin 34 haftasındayım 3 gündür aşırı bir şekilde özellikle geceleri kaşıntım var normal mi ne yapmam lazım dayanamıyorum vee göbek deliği değil çevresinde aşırı bir ağrı var yardımcı olur musunuz nr yapmam lazım

merhabalar son haftalarda kaşıntı önemli bir durum olabilir doktorunuza danışınız. Karaciğer enzimlerini görmek isteyebilir

merhabalar son haftalarda kaşıntı önemli bir durum olabilir doktorunuza danışınız. Karaciğer enzimlerini görmek isteyebilir
Baktırdım ama karaciğer enzimimde herhangi bir sıkıntı yok acile gittim kadın doğun olmadığı için doktor ilaç vermedi hiçbir şey yapmadı yarın randevum ama gecelerim bitmiyor evde ne yapsam azalır az bile olsa

Arkadaşım doğurana kadar kaşındı 😊 Doğurduğu anda da geçti.
Geçen sene hamileliğimde ben de kaşınmıştım. Bu seferki hamileliğimde kaşıntı yok çok şükür. Doktor olabiliyor demişti.
Göbek kısmıma ağrı giriyor sürekli. 36. haftaya giriyorum. Uzun süredir var ordaki ağrı. Sorun yok dedi doktor. Bir süre sonra karnımın farklı yerlerine, vulva etrafına da o batan ağrılar oluştu.

Arkadaşım doğurana kadar kaşındı 😊 Doğurduğu anda da geçti.
Geçen sene hamileliğimde ben de kaşınmıştım. Bu seferki hamileliğimde kaşıntı yok çok şükür. Doktor olabiliyor demişti.
Göbek kısmıma ağrı giriyor sürekli. 36. haftaya giriyorum. Uzun süredir var ordaki ağrı. Sorun yok dedi doktor. Bir süre sonra karnımın farklı yerlerine, vulva etrafına da o batan ağrılar oluştu.
Benim kaşıntı dayanılır gibi değil ve hep döküldü yani kırmızı noktalar oluştu o kadar kaşıdım ki aylardır olmayan yırtıklar oluşmaya başladı ya gebe olmakla herşey bitmiyormuş bunu çok iyi anladım 😏

Benim kaşıntı dayanılır gibi değil ve hep döküldü yani kırmızı noktalar oluştu o kadar kaşıdım ki aylardır olmayan yırtıklar oluşmaya başladı ya gebe olmakla herşey bitmiyormuş bunu çok iyi anladım 😏
Onun da döküntüsü vardı sürekli. Sanırım sadece nemlendir deniyordu bir de üstüne. İnşallah geçicidir.

X