Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben klomen ve ovitrelle kullanmıştım olmadı geçen ay. ama etkileri sürüyordur bence . hormonlar değişiyor. hiç kullandım mi bir şey daha önce
Yok cnm bu ay sadece folik asit kullandim normalde de aylardır glifor kullanıyordum insülin direnci için hic böyle ağrım olmazdı

Merhabalar Kızlar bugün kan değerim 5,30 çıktı ama Cuma tekrarlayıp netleşmeden sevinmek istiyorum benimde bat 1 beklemedeyim hala
Kasım benim uğurlu ayım ilk oğluma da Kasım’da hamile kaldım 13 sene önce buna da inşallah nasip olsun

İns hayırlı sonuclar alirsn cnm

Hayırlısıyla yükselir inşallah.
Kasım hepimize uğurlu gelsin

Bat kasim2 maşallah kasim anne adaylarida cok muş allah herkese nasip etsin inşallah. Ben kizima hamileyken sol kasıgımda ağrım vardi her an adet olacakmışım gibi şimdi hic belirti yok bakalım hakkımızda hayırlısı

kizlar nasilsiniz? bekleyis gittikce daha heyecanli bir hal aliyor degil mi? hadi hayirlisi insallah bu ay hepimizin mutlulugu bulutlari asar! neden bilmiyorum ama bu ay asiri istekliyim, kendimi dizginleyemiyorum!

Kizlar bende Allah'tan bir mani çıkmazsa kasim da 2.asilamami olcam, eğer tutmazsa artık tüp bebeğe geccez. Umarım aşılamayla olur ve tüp bebeğe gerek kalmaz. Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun hayirlh sağlıklı inşallah

kizlar nasilsiniz? bekleyis gittikce daha heyecanli bir hal aliyor degil mi? hadi hayirlisi insallah bu ay hepimizin mutlulugu bulutlari asar! neden bilmiyorum ama bu ay asiri istekliyim, kendimi dizginleyemiyorum!
bnde öyle sürekli kendimi dinliyorum belrti bulmaya çalışıyorum kendimde bu ay olmazsa hüsrannnnn... hayal kırıklığııı.

inş rabbim kolaylıkla kucağına verir. Hepimizinnnn...

kızlar şu kasıma bi gelsek artık da ne olacaksa olsaaa.... beklemek çok zorr... aranızda belirtisi olan yok mu ?

bnde öyle sürekli kendimi dinliyorum belrti bulmaya çalışıyorum kendimde bu ay olmazsa hüsrannnnn... hayal kırıklığııı.
Ay bende! soguktan siskinlik hissi yasiyorum, nerelere yordum! Hayirlisi artik, insallah tutar bu ay hihi:))

kızlar şu kasıma bi gelsek artık da ne olacaksa olsaaa.... beklemek çok zorr... aranızda belirtisi olan yok mu ?
ay yok benim bata daha 11 gun var ne belirtisi simdiden haha, cok yiyorum rahatsiz edincede ‘hmm acaba..’ diyorum. yani bogazim birtiye sebebiyet veriyo ahaha..sende nasil durumlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…