Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlar ben aranıza yeni katıldım bu ay ılk denemelerimizi yaptık bat 1 Kasım sadece sol kasıgıma arada giren ve bikaç sanıye süren agrı dışında pek bi beklentı yok ılk deneme zaten ama Rabbim aratmasın inşallah isteyen herkese nasip etsin

Silikleşincede gün aşırı birkaç kez devam edin ama hergüne gerek yok. Biz en koyu günden sonra gün aşırı iki kere daha yapıp sonrasında bayramdı nasipse olur inşallah
Canm sen gebelik öncesi bişeyler yaotın mı kür vb. Bir de gebelik belirtin oldu mu ,

ben hiç kullanmadim bi de anlayamıyorum zaten silik mi ne zaman koyu. az önce bi arkadaş izah etmiş ordan yakaladım. hakkında hayırlısı. eşinle gitme şansın yok mu?
Yok canım malesef. Keşke gidebilsem. Nasibimizde varsa olur artık napalim.

Reactions: 10N
Ben biraz aceleciyim böyle istediğim anda olsun istiyorum. Vakti saati var demek ki . İnşallah tutar. Çok deneme şansım olmayacak ama
Aminnnn İnşaAllah tutsunlar da sağlıkla gelsinlerTabi zamanları da var. Ben de bu günleri de değerlendirsem mi bilemedim zaten her gün de iyi değil diyorlar

Kızlarrr beni de dahil edin bat 26 ekim ilk çatlatma iğnemi vuruldum ancak hiç bir belirti yok ve artık tek çizgiye döndük

Canm sen gebelik öncesi bişeyler yaotın mı kür vb. Bir de gebelik belirtin oldu mu ,
Deneyip deneyip olmayınca hormonlarıma baktırdım prolaktinim ve troidim sıkıntılı çıktı. Troid için ilaç kullandım prolaktin içinse hayıt otlu karışım çayı yaptım normale dönmüş o ay kaldım canım. Belirti olarak işte yumurtlamadan sonraki hafta çok uyuyordum göğüslerim acıyordu akıntı vardı sonra adete 7 gün kala birden hepsi kesildi ümidi kesmiştim ama olmuş belirti yaşamadım yani

Hamilesiniz sanırım hayırlı olsun :)

Benim bir tek bu akşam deneme şansım var. Sonrasında eşim yok pazar gününe kadar. Napalim kısmet böyleymiş. Yani gün aşırı da deneyemicez
Yeterli aslında sonrasında zaten bir daha yumurtlayan biri değilseniz gerekte yok ilişkiye. Önemli olan adetten sonra ile ovulasyon arasında yapmak sonrası anlamlı değil üzülmeyin. Çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah

Aminnnn İnşaAllah tutsunlar da sağlıkla gelsinlerTabi zamanları da var. Ben de bu günleri de değerlendirsem mi bilemedim zaten her gün de iyi değil diyorlar
Gün aşırı yapın diyorlar ama insanın öyle bir anı geliyor ki görev gibi olduğu için pek hoş olmuyor sanki öyle de :)

İnşallah kismetimizde varsa bu ay bebiş sahibi olmak olur :)

Herkese merhabalar. nasıl gidiyor hanımlar? güzel haberleriniz var mi? ben doğal akıştayım bu ay. hepinize güzellikler dilerim.
Vala bende salacam bu ay ne zmn olursa o zmn olacak iliski su gun illa olsun bu gun illa olsun diye cabalamiycam bklm nasip ...
Hahahhah ben zaten hala ekimde kalmış gibiyim umudumu kesemedim bu aydan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…