Kasım sonunda hamile olmayı bekleyenler

Ya sabırlı olup adetin geçmesini bekleyeceksin, yada kanda B-hcg yaptıracaksın..
Ben 2 kez klomen+çatlatma iğnesi sonrası bekleyemeyip B-hcg yaptıran birisi olarak sana şunu tavsiye ederim... Bir kaç gün daha bekle.. Boş yere bir sürü para verme.. zaten hamileysen adetin geçecek, değilsen de adet olacaksın...

çok teşekkür ederim:)ınanın beklemek o kadar zor geliyo ki..günler geçmek bilmiyo..
ama mecbur beklicem..acaba..testi negatif çıkıp sonradan pozitif olduğunu öğrenen warmı?

çok teşekkür ederim:)İnanın beklemek o kadar zor geliyo ki..günler geçmek bilmiyo..
ama mecbur beklicem..acaba..testi negatif çıkıp sonradan pozitif olduğunu öğrenen warmı?

beklemenin ne kadar zor olduğunu ben de çok iyi bilirim. 6 aydır adet günümü bekliyorum. Ama ne yazıkki hala bi bebiş yok... şu an 28 kasımı bekliyorum... inan bana beklersen günler hiç geçmiyor.. biraz kafayı rahatlatmak ve adet olacağın günü beklememek gerekiyor. çok zor olduğunu biliyorum. ama ilk zamanlar ne kadar kötü hissediyordum kendimi.. hemen kan testi yaptırıp beklemekten kurtulmak istiyordum. şimdi düşünüyorum da bir sürü para verdim testlere.. hemde düşünmekten kendimi strese soktum.. ne gerek var? biraz rahat olmayı başarabilsek herşey daha kolay olacak.. muhtemel yumurtlama günlerini geçirdikten sonra adeti tamamen unutsak mesela... ne zaman olacağını hiç düşünmesek.. ne kadar güzel olur...bu ay nedense çok rahat hissediyorum kendimi =) ya alıştım artık ya da sabretmeyi öğrendim yerimseniben

:)) Allah gönlüne göre verir inşallah...28 kasım sana mutluluk getirsin:)bende 29 kasımı bekliyorum:)))
inşallah çifte bayram yaparız!!!!
bundan sonra düşünmemeye çalışıcam....ki ne kadar zor olsada başka şeylere yoğunlaşıcam..yazdıkların çok doğru...kendimi strese sokmaktan başka bişi yapmıyorum..

:)) Allah gönlüne göre verir inşallah...28 kasım sana mutluluk getirsin:)bende 29 kasımı bekliyorum:)))
inşallah çifte bayram yaparız!!!!
bundan sonra düşünmemeye çalışıcam....ki ne kadar zor olsada başka şeylere yoğunlaşıcam..yazdıkların çok doğru...kendimi strese sokmaktan başka bişi yapmıyorum..

Ayy inşallaahhh.. şu kasım ayını hayırlısıyla atlatsak :KK66:
Bir de şu var... her kadında döllenme ve bebeğin tutunma süreci farklı olduğu için yaptığın test negatif çıksada tam tersi olabiliyor. Hem idrar hem kan testi negatif çıkıp adet geçtikten günler sonra pozitifi gören bir sürü kadın var. boş yere kendimizi üzüyoruz işte =)
inşallah bayram sonrası güzel haberlerle bomba gibi döneriz :KK66:
Bu ayda olmazsa ben ne yapıcam hiç bilmiyorum. Aslında rahim filmi istedi doktorum. Bu ay kendi kendime doktora gitmeden ve ilaç almadan denedim. Önümüzdeki ay da aynı şekilde deneyip yine olmazsa rahim filmi çektirmek istiyorum. İnşallah o zamana adar güzel haberler alırım da hiç birisine gerek kalmaz yerimseniben

arkadaşlar birşey soracağım 3 gün önce adetim geçikmeden kan testi yaptırdım 2 çıktı yani yok ama bu gün hala hasta olmayınca idrar testi yaptım ve pozitif çıktı benim kafam çok karıştı yaaa

evet..gerçekten her kadının yumurtlamadan tut bütün biyolojik olayları farklı oluyo...sen ne güzel doktora gitmeden bişiler deniyosun şuan..ben o kadar bel bağladımki doktorlara onlarsız bişi yapamz oldumm..gerçi bende bu kadar masrafa kaç ay dayanırım Allah bilir...rahim filmi niye isteniyo acaba??belki sonra bendende isterler..aşama aşama sonuçta herşey....ama ınşallah hiç film çektirmene ,bi dahaki ay tekrar denemene vss..hiçbişeye gerek kalmaz:KK66:
benim bu ay umudum gittikçe azalıyo çünkü karnım ağrımaya başladı..sinirliyim..(regly belirtilerimmm)
kısmet ne zamansa artık.......

evet..gerçekten her kadının yumurtlamadan tut bütün biyolojik olayları farklı oluyo...sen ne güzel doktora gitmeden bişiler deniyosun şuan..ben o kadar bel bağladımki doktorlara onlarsız bişi yapamz oldumm..gerçi bende bu kadar masrafa kaç ay dayanırım Allah bilir...rahim filmi niye isteniyo acaba??belki sonra bendende isterler..aşama aşama sonuçta herşey....ama İnşallah hiç film çektirmene ,bi dahaki ay tekrar denemene vss..hiçbişeye gerek kalmaz:KK66:
benim bu ay umudum gittikçe azalıyo çünkü karnım ağrımaya başladı..sinirliyim..(regly belirtilerimmm)
kısmet ne zamansa artık.......

7. ayımdı bu ay.. ilk kez doktorsuz denedim ama olmadı mafoldumben
Bugün adet kanamam başladı... artık rahim filmi çektirmem şart oldu... 7 ayda 2 kez çatlatma iğnesi oldum ancak gebelik olmadı. 2 ay sadece klomen kullandım.. yumurtalarım gelişti ama gebelik olmadı... artık sıra rahim filminde idi.. ama ben bu ay kaçmıştım. artık kaçışın olmadığını gördüm senağlama
bayram sonrası hemen rahim filmi çektirmeliyim. onun sonucuna göre tedaviye devam etmem gerekecek...

arkadaşlar birşey soracağım 3 gün önce adetim geçikmeden kan testi yaptırdım 2 çıktı yani yok ama bu gün hala hasta olmayınca idrar testi yaptım ve pozitif çıktı benim kafam çok karıştı yaaa

kan testinde 2 değeri az.. ama azda olsa hcg hormonu çıkmış kanında... geç döllenme olmuştur belki. idrarda pozitif sonucu gördüysen hemen bi kan testi daha yaptır derim ben...
ben şimdiye kadar çok sayıda b-hcg yatırdım ama hiç bir değerim 0.1 in üstüne çıkamadı senağlama
hakkıdna hayırlısı olsun.. inşallah bebişin karnındadır... sağlıcakla büyür gelişir :ecrin_bebek:

7. ayımdı bu ay.. ilk kez doktorsuz denedim ama olmadı mafoldumben
Bugün adet kanamam başladı... artık rahim filmi çektirmem şart oldu... 7 ayda 2 kez çatlatma iğnesi oldum ancak gebelik olmadı. 2 ay sadece klomen kullandım.. yumurtalarım gelişti ama gebelik olmadı... artık sıra rahim filminde idi.. ama ben bu ay kaçmıştım. artık kaçışın olmadığını gördüm senağlama
bayram sonrası hemen rahim filmi çektirmeliyim. onun sonucuna göre tedaviye devam etmem gerekecek...

Aslında ben bi yerde bişi okumuştum...bebek rahime tutunmaya başladığı anda rahimdeki kılcal damarlarda çatlama oluyomuş,dolayısıyla kanama oluyomuş..gerçi bünyeden bünyeye değişen bişidir sanırım ama....eminmisin regly olduğuna....???

Aslında ben bi yerde bişi okumuştum...bebek rahime tutunmaya başladığı anda rahimdeki kılcal damarlarda çatlama oluyomuş,dolayısıyla kanama oluyomuş..gerçi bünyeden bünyeye değişen bişidir sanırım ama....eminmisin regly olduğuna....???

Evet öyle birşey var... bilmiyorum yeni başladı... az miktarda ve kahverengi.. ama geçen 2 ayda da böyle başlamıştı adetim... kullandığım ilaçlardandır diye düşünüyorum... günü gelince hemen başlamaz oldu kanamam.. lekelenme şeklinde 1 gün sürüyo sonra kanama başlıyo... zaten hiçbir gebelik belirtim yok... ama hissettiğim karın ağrısı, şişlik ve bel ağrısı çok tanıdık :çok üzgünüm:

kan testinde 2 değeri az.. ama azda olsa hcg hormonu çıkmış kanında... geç döllenme olmuştur belki. idrarda pozitif sonucu gördüysen hemen bi kan testi daha yaptır derim ben...
ben şimdiye kadar çok sayıda b-hcg yatırdım ama hiç bir değerim 0.1 in üstüne çıkamadı senağlama
hakkıdna hayırlısı olsun.. inşallah bebişin karnındadır... sağlıcakla büyür gelişir :ecrin_bebek:

inşallah öyledir canım bakalım hayırlısı allahım isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah rabbim cennet kokulularımızı nasip etsin bize:Saruboceq:

Evet öyle birşey var... bilmiyorum yeni başladı... az miktarda ve kahverengi.. ama geçen 2 ayda da böyle başlamıştı adetim... kullandığım ilaçlardandır diye düşünüyorum... günü gelince hemen başlamaz oldu kanamam.. lekelenme şeklinde 1 gün sürüyo sonra kanama başlıyo... zaten hiçbir gebelik belirtim yok... ama hissettiğim karın ağrısı, şişlik ve bel ağrısı çok tanıdık :çok üzgünüm:

üzgünüm .....sanırım beklemekten başka yapabileceğin bişi yok şuan..takip et reglyni..belki tam tersidir ..regly diilsindir:)hemen üzülme..salma ...(reglysen bile salma....bunu bana dün sen söledin...stres yapmamamız lazım dedin)....eğer ilaç reglyni düzensizleştiriyosa da söle doktora.... ama bi dahaki ay doktorun dediği gibi film çektir..iyi yada kötü onlar bize yol gösteriyo..olmama sebeplerini sölüyor....

üzgünüm .....sanırım beklemekten başka yapabileceğin bişi yok şuan..takip et reglyni..belki tam tersidir ..regly diilsindir:)hemen üzülme..salma ...(reglysen bile salma....bunu bana dün sen söledin...stres yapmamamız lazım dedin)....eğer ilaç reglyni düzensizleştiriyosa da söle doktora.... ama bi dahaki ay doktorun dediği gibi film çektir..iyi yada kötü onlar bize yol gösteriyo..olmama sebeplerini sölüyor....

inşallah öyledir... azıcık bi umutta olsa var içimde.. hayırlısı artık...
zor bir süreç... salmamak lazım... ama insanız işte.. bazen mantık devre dışı kalıveriyo :kedi:
düzensizleştiğini iki seferdede söyledim.. ama olur bunlar normal dedi... film için bayram sonrası hemen gitmem lazım.. ama nereye gidicem nerde çektiricem bilmiyorum. hsg filmi çektirenler konusunda yazdım ama kimse cvp vermedi :çok üzgünüm:
hayırlısı artık.. hele bi bayram geçsin... bende tam anlamıyla adet olayım ( %99 ihtimalle) sonrasında hem kendimi daha iyi hisseder yeni bir sayfa açarım hemde gidip filmimi çektirirm...

inşallah öyledir... azıcık bi umutta olsa var içimde.. hayırlısı artık...
zor bir süreç... salmamak lazım... ama insanız işte.. bazen mantık devre dışı kalıveriyo :kedi:
düzensizleştiğini iki seferdede söyledim.. ama olur bunlar normal dedi... film için bayram sonrası hemen gitmem lazım.. ama nereye gidicem nerde çektiricem bilmiyorum. hsg filmi çektirenler konusunda yazdım ama kimse cvp vermedi :çok üzgünüm:
hayırlısı artık.. hele bi bayram geçsin... bende tam anlamıyla adet olayım ( %99 ihtimalle) sonrasında hem kendimi daha iyi hisseder yeni bir sayfa açarım hemde gidip filmimi çektirirm...

umut olmadan yaşanmaz..:)herşeyin hayırlısı olsun senin için:))hsg filmi konusundada direk google da arat bence..daha sağlıklı bilgiler edinirsin..veya doktor verir detaylı bilgileri..bende bilemiyorum...

Kızlar bugün regl günümdü ama henüz olmadım.Regle 9 gün kala kanda bakılmıştı negatifti.Dün de idrar testi yaptım o da negatif.Testler erken mi oldu acaba?Benim reglim düzenlidir.Çok merak ediyorum.

kızlar günaydınn ben aranıza yeni katıldım bende uzun zamandır bebek isteyenlerdenim benimde adet günüm 2 aralık işallah gelmez :KK43: geçen gün arkadaşım hamile olduğunu söyledi ne yaptığını sordum ilişkiden sonra 15 dak ayağını dikip yatmış hemende tutmuş biz de yatıyoruz saatlerce ama tutan bişe yok :kızgın:

Kızlar bugün regl günümdü ama henüz olmadım.Regle 9 gün kala kanda bakılmıştı negatifti.Dün de idrar testi yaptım o da negatif.Testler erken mi oldu acaba?Benim reglim düzenlidir.Çok merak ediyorum.

canım bi kaç gün daha geçsin bidaha test yap bence..erken olabilir çünkü adet günü test yapıp çıkmayan 2 3 gün sonra pozitif çıkan arkadaşlar var..herşey gönlünce olsun:1hug:

X