Kasım ayı asılama yaptıracak olanlar

iyilikperisi92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mart 2022
4.281
3.539
30
Arkadaslar merhaba
4 e randevu aldım
Adetin 2 ci günündeyim
Bu Ay asılama başlıyoruz
Birlıkte takip edelim benim gibi bu ay başlayanlar varmı

Merhaba ben henüz yaptırmadım ama mikroçip ile aşılamayı araştırıyorum. Eşimin sperm hareketliliği ve sayısında artış olmaz ise ve 2 ay daha hamile kalamaz isem düşünüyorum aşılamayı. Size doktorunuz ne söyledi aşılama ile ilgili güzel sonuçlar alınıyor mu sperm sayısında sınır var mıymış?

Merhaba ben henüz yaptırmadım ama mikroçip ile aşılamayı araştırıyorum. Eşimin sperm hareketliliği ve sayısında artış olmaz ise ve 2 ay daha hamile kalamaz isem düşünüyorum aşılamayı. Size doktorunuz ne söyledi aşılama ile ilgili güzel sonuçlar alınıyor mu sperm sayısında sınır var mıymış?
Bizim sperm de sıkıntı yoo canım doktor geç kalmamak adına asılama onerdi bende sunan iğnelerimi vuruluyorum

Gayette gencsiniz aslında hadi benim 37 bana direk tüp bebek diyor Doktorlar 🤷🏼
2 kere çatlatma iğnesi yaptırdım, 3.5 yıldır evliyim
Olmayınca doktor da geç kalmayalım dedi biraz da amh değerim de dalgalanma oldu once 1.24 çıktı sonra 0.92 çıktı
Sonra 2.11 cıktı/) tüpler açık simir temiz hormonlar da iyi

2 kere çatlatma iğnesi yaptırdım, 3.5 yıldır evliyim
Olmayınca doktor da geç kalmayalım dedi biraz da amh değerim de dalgalanma oldu once 1.24 çıktı sonra 0.92 çıktı
Sonra 2.11 cıktı/) tüpler açık simir temiz hormonlar da iyi
Peki hiç covid oldunuz mu? Amh değeri benim o zaman çok düşük çıkmıştı

Peki hiç covid oldunuz mu? Amh değeri benim o zaman çok düşük çıkmıştı
Covid oldum da taaaa gecen sene Haziran sa
Bu değerler agustos ayında en sonuncusu -agustos 2.11 çıktı cok ılgınc değil mi
Ya bu arada ben gonalfı koldan vurdum 2 ci bugun bişi olur mu koldan

Covid oldum da taaaa gecen sene Haziran sa
Bu değerler agustos ayında en sonuncusu -agustos 2.11 çıktı cok ılgınc değil mi
Ya bu arada ben gonalfı koldan vurdum 2 ci bugun bişi olur mu koldan
Ben daha önce hic gonalf vurulmadim ilk aşılama başarısız oldu yenisinde doktorum istedi o yüzden bilgim yok ben nette göbek diye okumuştum ama

Umarım hepimiz olumlu sonuçlar alabiliriz. Tüp filmi çekilmesi şart mı aşılamada?
Bir de benim eşimin sperm sayısı 22.400.000 ama hareketli olanlar %30 yani 7 milyon civarında yaklaşık olarak. İlaç tedavisi görüyor. Sizce normal yoldan şansımız var mıdır yoksa aşılamaya mı geçmeliyiz? Ben de sizin gibi 29 yaşındayım 30 olacağım birkaç ay sonra o nedenle ileriye bırakmak istemiyoruz çalıştığımız için de.
Bir diğer sorum da iğne daha mı etkili hap ile yumurtayı geliştirsek olmaz mı? Doktorlar ne diyor bu konuda? Siz daha tecrübelisiniz bilgilendirirseniz sevinirim.

Umarım hepimiz olumlu sonuçlar alabiliriz. Tüp filmi çekilmesi şart mı aşılamada?
Bir de benim eşimin sperm sayısı 22.400.000 ama hareketli olanlar %30 yani 7 milyon civarında yaklaşık olarak. İlaç tedavisi görüyor. Sizce normal yoldan şansımız var mıdır yoksa aşılamaya mı geçmeliyiz? Ben de sizin gibi 29 yaşındayım 30 olacağım birkaç ay sonra o nedenle ileriye bırakmak istemiyoruz çalıştığımız için de.
Bir diğer sorum da iğne daha mı etkili hap ile yumurtayı geliştirsek olmaz mı? Doktorlar ne diyor bu konuda? Siz daha tecrübelisiniz bilgilendirirseniz sevinirim.
SeptembeRose SeptembeRose doktorum ilk başta bana hap verdi yan etkisi en düşük o olduğu için ben normalde hiç ilaç kullanmadığım için etkili oldu ama olmasaydı bana da iğne verecekti ama şükür gerek kalmadı.. aşılama da spermler doktor tarafından yapıldığı için spermler yıkanıyor öyle bir tabir var ve bunun sonucunda en iyileri ve hareketleri artmış oluyor.. bende ve eşimde sorun yok ama 2 kere yumurta takibi ile ilerledik maalesef sonuç alamadık ve sonrası aşılama denedik bu seferde maalesef olumlu sonuç olmadı 2. Kez aşılamaya gidiyoruz ki bugün kontrole gittim herhalde Kasım ili haftasi aşılama yapılır tüp filmi benden de istendi kapalı tüp varmı yok mu diye bu da önemli bir etken bende yaptırmıştım takip ve aşılaması öncesi onda da sorun yoktu gerçi 🤷🏼 herhalde doğru zamanın gelmesini bekleyeceğiz 😁

Doktorlar genel olarak rahim filmi ve simir istiyorlar asılama ve tüp bebek öncesi
Ayrıca ha iğne ha hap fark etmiyor
Ben yeni başladım
Doktorum bana hap değil iğne verdi ve cok güçlü vi iğne bu iğne sayesınde asılama olmadan hamıle kalan arkadaşımız oldj hem de ıkız gebelik

X