kasım anneleri nerdesiniz

sılayacım merhaba benimde daha önceden 1 düşüğüm olduğundan çok panik yapıorum ama Alllahım herşeyin en iyisini bilir olyüzden bazen ona bırakmak gerekir die düşünmeye başladım benim karnım azcık çıkmaya başaldı pantalonlarım olmuo artık sanırım 2 beden büyüdüm :)
buarada bebişleriniz ağırlıkları nasıl bana dr 92 gr dedi 14 haftalık sizinkiler ne kadar:)

sılayacım merhaba benimde daha önceden 1 düşüğüm olduğundan çok panik yapıorum ama Alllahım herşeyin en iyisini bilir olyüzden bazen ona bırakmak gerekir die düşünmeye başladım benim karnım azcık çıkmaya başaldı pantalonlarım olmuo artık sanırım 2 beden büyüdüm :)
buarada bebişleriniz ağırlıkları nasıl bana dr 92 gr dedi 14 haftalık sizinkiler ne kadar:)

canim bana agirligindan falan bahsetmedi.
hersey normal dedi. zaten ben gunluk igne vurunuyorum.
bebeklerimi kan pihtilasmasi yuzunden kaybetmisim.
su an cok sukur tam 15 haftalik hamileyim.
allah sonuna kadar devam ettirsin hepimize.
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin canım Allah hepimize sağlıkla kucaklamyı nasip etsin
Bende bi düşük yaptığım için dr banda coraspin 100 mg başlattı bende hergün onu içiyorum
cinsiyetini öğrenebildinizmi peki bize %60 ihtimal erkek dedi ama 2 hafta sonra kesinleşicek:)

kızlar selam bende kasım annesiyim 1 kasımda dogacak bebegim inşallah bende gittigimde gecen carşamba bana 100 gr 9 cm boy dedi herşey normal dedi Allah bebişleri bize bagışlasın benim 5 yaşındada kızım var bu gitmemdede bana kız dedi ama daha erken degilmi sizce

canım druna göre değişio aslında cinsiyet tahmini benden önce evlenip bebişi olan bi arkadım var drun adını sölemicem :) her seferinde erkek dedi tüm hazırlıklarını ona göre yaptı son ay doğuma birkaç hafta kala kız dedi :) ama diğer bir arkadaşım dr u 12. haftada erkek dedi şimdi 25. haftada ve erkek:)
bizede drumuz erkek dedi ama bakalım :)
kemik yapısından anlaşılıbiliomuş diolar daha iri ise erkek olurmuş falan ama bende bilmiyorum tam ıolarak kafanı iyice karıştırdım sanırım ama bende aynı durumdayım oluşum die karnımı seviyorum ama bakalım birden prensesim diede sevebilirim
yeterki sağlıklı olsunlarda kucağımıza almayı Allahım nasip etsin yeter o :nazar:

canım druna göre değişio aslında cinsiyet tahmini benden önce evlenip bebişi olan bi arkadım var drun adını sölemicem :) her seferinde erkek dedi tüm hazırlıklarını ona göre yaptı son ay doğuma birkaç hafta kala kız dedi :) ama diğer bir arkadaşım dr u 12. haftada erkek dedi şimdi 25. haftada ve erkek:)
bizede drumuz erkek dedi ama bakalım :)
kemik yapısından anlaşılıbiliomuş diolar daha iri ise erkek olurmuş falan ama bende bilmiyorum tam ıolarak kafanı iyice karıştırdım sanırım ama bende aynı durumdayım oluşum die karnımı seviyorum ama bakalım birden prensesim diede sevebilirim
yeterki sağlıklı olsunlarda kucağımıza almayı Allahım nasip etsin yeter o :nazar:

evet bencede Allahım herşeyden önce saglık versin yeterki:nazar:

canim zaten bebek erkekse bu haftada % 80 belli oluyomus kizsa tam belli olmuyomus.
tahminde bulunduysa erkektir. beimde bebegim erkekmis.
2 gun once ogrendim. hareketlerini daha hissetmiyorum
o yuzden panik yapiyorum. cunku daha once 3 dusuk yasadim.
size sorum karniniz buyudumu ne kadar buyudu yada.
cevaplarsaniz sevinirim.
insallah rabbim bebeklerimizi saglikli sekilde kucagimiza almayi nasip eder.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım ilk bebek aslında sağlıklı olsun diyoruz cinsiyetten önce ama eşim erkek istiyo benimde içime erkek doğuyo,tüm belirtilerde öyle ya bakalım:))
sende hiç panik yapma tatlım,bu defa bişey olmayacak,bu haftalara geldiysen ihtimal çok düşük biliosun..sağlıkla alırsın kucağına inşallah..ben de rahimde yapışıklık var dediler başta çok üzüldüm ama şimdi pozitif olmaya çalışıyorum,18 haftada kontrol edilecek,ilk bebeğimde kürtaj oldum,istemeden ilaç kullanıyodum korkup aldırdım..
benim karnım çok az çıktı,daha doğrusu 2,5-3 kilo aldım ama kıyafetlerim karın kısmından olmuyo..hatta dün giyecek bişey bulamayıp bunalıma girdim:))

nasılsınız kızlar.nasıl gidiyor hamilelik bakalım.bebişler nasıl

kızlar cinsiyet öğrenen oldu mu:)))
preg.png
[/IMG]

kizlar bebeklerinizin hareketlerini hissediyomusunuz.
ben halen hissetmiyorum.
o yuzdende canim sikiliyo yine bugun doktora gidicem kalp atisini dinlemeye insallah.
pisikolojim cok bozuk arkadaslar.
bisey mi oldu ne oldu neden hareketi hala yok neden kilo almadim.
rabbim hepimize bebeklerini kucagina almayi nasip etsin.
korktugumuza ugratmasin yuce mevlam
bana dua edin arkadaslar.

kızlar cinsiyet öğrenen oldu mu:)))

canim genelde bebek erkekse 14. hafta siralarinda kesinbiliyo doktorlar.
tabi bebek uygun pozisyondaysa. ama kiz ise tam elli olmuyomus.
rabbim herkesin eksigini versin.
benim daha hic cocugum yok doktor erkek dedi% 80
esim cok sevindi. saglikli olsunda gerisi bos zaten ha kiz ha erkek.
kasim annesisen cinsiyeti bellidir bence.
rabbim kalbine gore versin. bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip etsin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kizlar bebeklerinizin hareketlerini hissediyomusunuz.
ben halen hissetmiyorum.
o yuzdende canim sikiliyo yine bugun doktora gidicem kalp atisini dinlemeye insallah.
pisikolojim cok bozuk arkadaslar.
bisey mi oldu ne oldu neden hareketi hala yok neden kilo almadim.
rabbim hepimize bebeklerini kucagina almayi nasip etsin.
korktugumuza ugratmasin yuce mevlam
bana dua edin arkadaslar.

canım aynı telaşı bende yapıyorum ama drum en erken 16. haftada hissedersin dedi :emir_bebek: gönlünü ferah tut kaydirigubbakcemile5 yoksa bebişlerimiz çok etkileniyor annesi
benimde arada bu konulara takılıp psikolojim bozuluyo ama naparsın hemen kötü düşünmemeye çalışıorum . :CüvCüv:
hep karnnımı sevip bebişime anlatıyorum onu ne cok sevdiğimi bende kilo almadım daha
bulantılarımız yeni geçtianca yemek yemeğe başladık dur daha alırız. bende telaşlanıyorum ama pozitif düşünelim pozitif olsun
:Saruboceq: Allahım hepimizin bebişini kucaklamayı nasip etsin :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suremcim bizde öğrendik büyük ihtimalle erkek dedi drum :Saruboceq: Allahım sağlıklısını nasip etsin hepimizede gerisi boş :)

kızlar bişey sorucam :eek: :eek: :eek: :eek: ilişkiye giriomusunuz. ben beceremiyorum ya :eek:
yani denedik ama sanki acıkcak die çok kasıyorum kendimi bebeğe bişey olcak koprkusu yüzünden kenidimi veremiyorum oyüzdende acı hissediyorum bu acı sizce psikolojikmidir.
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

canım aynı telaşı bende yapıyorum ama drum en erken 16. haftada hissedersin dedi :emir_bebek: gönlünü ferah tut kaydirigubbakcemile5 yoksa bebişlerimiz çok etkileniyor annesi
benimde arada bu konulara takılıp psikolojim bozuluyo ama naparsın hemen kötü düşünmemeye çalışıorum . :CüvCüv:
hep karnnımı sevip bebişime anlatıyorum onu ne cok sevdiğimi bende kilo almadım daha
bulantılarımız yeni geçtianca yemek yemeğe başladık dur daha alırız. bende telaşlanıyorum ama pozitif düşünelim pozitif olsun
:Saruboceq: Allahım hepimizin bebişini kucaklamayı nasip etsin :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tesekkur ederim canim. ilgilendigin icin.
zaten benim bebegim cok stresli ve sinirli olcak galiba.
cunku ben hamile kaldigimdan beri surekli boyleyim.
bebegede rahat vermiyorum. ya zaten ilk baslarda kanamam olayim alanda oldu.
oncede 3 dusuk yaptim. dusun bi pisikolojimi.
burada hafta hafta degisikliklerimizi paylasalim.
kendine ve bebegine iyi bak.
insallah rabbimin izniyle bebegimizi kucagimiza alicaz.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bişey sorucam :eek: :eek: :eek: :eek: ilişkiye giriomusunuz. ben beceremiyorum ya :eek:
yani denedik ama sanki acıkcak die çok kasıyorum kendimi bebeğe bişey olcak koprkusu yüzünden kenidimi veremiyorum oyüzdende acı hissediyorum bu acı sizce psikolojikmidir.
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

canim ben 4 ayda 4 kere falan ancak yaptik.
rahim buyudugu icin orgazim aninda rahimde kasilmalar oluyo bu yuzden agri hissediyosun. ben internetten arastirdim. ama hamilelikte baska pozoisyonlar olmasi gerekiyo internettten bak.
daha once dusuk yaptiyan yinede cinselligi en aza indir derim.
ben inede kaciyorum.
insallah bebeklerimizi saglicakla kucagimiza verir rabim.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

tesekkur ederim canim. ilgilendigin icin.
zaten benim bebegim cok stresli ve sinirli olcak galiba.
cunku ben hamile kaldigimdan beri surekli boyleyim.
bebegede rahat vermiyorum. ya zaten ilk baslarda kanamam olayim alanda oldu.
oncede 3 dusuk yaptim. dusun bi pisikolojimi.
burada hafta hafta degisikliklerimizi paylasalim.
kendine ve bebegine iyi bak.
insallah rabbimin izniyle bebegimizi kucagimiza alicaz.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım nedemek tabiki hem korkularımız hem yaşadıklarımız paylaşıp birbirimizin derdinede sevincinede ortak olucaz Allahım bebişlerimizi kucaklamayı nasip etsin sağlıkla .
ben arada meryem suresini okuyorum sizlerde okuyun en azından psikolojik olarak rahatlıyosunuz.
benim bebeğimde çok stresli olucak bence işim zaten stresli bide ben böle şeylerde stres yapıorum yok kalp atışı yok kese boşmu dolumu yok düşecekmi buda
ilk 3 ay zaten düşük tehlikem vardı gene oyüzden ilişki yasaktı geçnelerde denedik acıcak korkusu oldu çokta giremedik ilişkiye
benim düşükten sonra kürtaj olduğunda da çok zorlanmıştım hep acı çekicem die psikolojimi bozmuştum sanırım buda bebeğe bişey olcak die korkudan böle oluo
buarada sancılarınız oluyomu hala benim arada kasıklarımda arada karnımda tatlı bir ağrı oluyor .
bide ani hareketlerde ve istifra ederken karnıma kramp girio 3-4 sn kadar sürüyor sizde de öle oluyormu CADIARZU

canım nedemek tabiki hem korkularımız hem yaşadıklarımız paylaşıp birbirimizin derdinede sevincinede ortak olucaz Allahım bebişlerimizi kucaklamayı nasip etsin sağlıkla .
ben arada meryem suresini okuyorum sizlerde okuyun en azından psikolojik olarak rahatlıyosunuz.
benim bebeğimde çok stresli olucak bence işim zaten stresli bide ben böle şeylerde stres yapıorum yok kalp atışı yok kese boşmu dolumu yok düşecekmi buda
ilk 3 ay zaten düşük tehlikem vardı gene oyüzden ilişki yasaktı geçnelerde denedik acıcak korkusu oldu çokta giremedik ilişkiye
benim düşükten sonra kürtaj olduğunda da çok zorlanmıştım hep acı çekicem die psikolojimi bozmuştum sanırım buda bebeğe bişey olcak die korkudan böle oluo
buarada sancılarınız oluyomu hala benim arada kasıklarımda arada karnımda tatlı bir ağrı oluyor .
bide ani hareketlerde ve istifra ederken karnıma kramp girio 3-4 sn kadar sürüyor sizde de öle oluyormu CADIARZU

canim o krampar rahim buyudugu icin oluyomus.
bende de zaman zaman oluyo. once ra ara oluyodu simdi daha SIK oluyo.
farkettimki agridikce karnin buyudugunu hissediyosun.
meryem suresini kac kere okuyosun ve nicin okunuyo. bende yasin okuyorum.
bide dualarin kabulu icin gunde 66 kez allahcekiyosun.
rabbim cooook buyuk. insalah bebeklerimize uzun saglikli omur verir.onun yanida hersey var. suphesiz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canim o krampar rahim buyudugu icin oluyomus.
bende de zaman zaman oluyo. once ra ara oluyodu simdi daha SIK oluyo.
farkettimki agridikce karnin buyudugunu hissediyosun.
meryem suresini kac kere okuyosun ve nicin okunuyo. bende yasin okuyorum.
bide dualarin kabulu icin gunde 66 kez allahcekiyosun.
rabbim cooook buyuk. insalah bebeklerimize uzun saglikli omur verir.onun yanida hersey var. suphesiz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım meryem suresinde peygamberlerimizin doğumlarından falan bahsediyo onun için okuyorum her dua okuduğumda bir kere okuyorum yasinşn arkasından falan öle kaç kez okunması şart bilmiyorum içimden geldiği için okuyorum o sureyi.
bide ayetel kursi nas ve felakı oku özellikle akşam yatmadan nas felak okuyup karnıma üflüyorum bebişlerimiz korunsun die
ayetel kursiyi 7 kez okunması gerekiyormuş

X