kasım anneleri nerdesiniz

arkadaşlar dün 4'lü testimin sonucunu aldım..Allahıma binlerce şükür iyi dedi doktorum....sadece yaş faktöründen risk çıktı...onu da ben bekliyordum....amniyosenteze gerek yok dedi ama ben yine de atyrıntılı ultrasona gireceğim....bu arada bebeğimin cinsiyetini de öğrendim....Alllah nasip ederse bir oğlum olacak....erken olmazsa 1 kasım inşallah...........

slm kızlar arasında dobbler yaptıracak olan yada yaptıran varmı bu gereklimidir internetten duydum doktorum böyle bir seyi söylemedi sadece 3 lü taramalı testim oldugunu söyledi acaba yaptırsammı gerek varmıdır 2 li taramada hersey normalli ense kalıngida 1.4 tü.

Hadi gözün aydın canım - çok sevindim ve inşallah darısı benim gibi test sonuçlarını bekleyen herkese..

Bu arada cinsiyeti de öğrenmişsin, oğlun da inşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde gelir kucağına :)

prenses2020 hayırlı olsun bebişin:) canım telaş yapma ozaman dr una güven bence 4lü test sonucuna göre yönlendirmiştir zaten seni ayrıntılı ultrasona mutlaka gir bencede güzel tarafı bebişini uzun uzun her tararfını görücen :)

balam1987 bence 3lü testin sonucunu bekle yaptırdıktan sonra zaten drun yönlendirecektir seni :)

arkadaşlar dün 4'lü testimin sonucunu aldım..Allahıma binlerce şükür iyi dedi doktorum....sadece yaş faktöründen risk çıktı...onu da ben bekliyordum....amniyosenteze gerek yok dedi ama ben yine de atyrıntılı ultrasona gireceğim....bu arada bebeğimin cinsiyetini de öğrendim....Alllah nasip ederse bir oğlum olacak....erken olmazsa 1 kasım inşallah...........

canım, gözün aydın. Rabbim hepimize hep hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah.

bu arada yaşın kaç bir mahsuru yoksa.yerimseniben

evet kızımıza babası isim koydu ilk aydan selin olucak inşallah :) bu arada doktorum ikiliden sonra üçlü teste gerek görmedi gayet iyi dedi. Bizimde 11 haziranda ayrıntılı ultrasonumuz var bakalım. Umarım hepimizin test sonuçları çok güzel çıkar üzülmeden endişelenmeden mutlu bi hamilelik geçiririz kızlar...

Gözün aydın canım, darısı bekleyenlerin başına.. ısmi de güzel :) Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :)
Bende 2'li sonuçlarımı Cumartesi alacağım inşallah. Ama benim dr'um kesin 3'lü isteyecektir çünkü daha 2'li yapılırken 3'lü den bahsediyordu.. Tabii yaptırmak zorunda değilim, eğer temiz çıkarsa bende ayrıntılı usg yaptırmayı düşünüyorum sadece. Sonuçları beklemek insanın ömründen ömür alıyor...

bende kasım annesi olacağım 10 kasım gibi tabi eğer bebişimiz aceleci çıkmazsa :)şuan 16.haftadayım dr.randevum 1 haziranda çok merak ediyorum cinsiyetini :)

Bebişin hayırlı olsun :) Allah hepimizi bir seste kurtarıp, sağlıklı bebişler kucaklamamızı nasip etsin (amin).

Cinsiyetini bizede bildir olur mu :)

teşekkür ederim :) hepimizi inşallah.mutlaka yazıcam herşeyden önemlisi sağlıklı olması...sizin hafta kaç?benim epey oldu 2li yapılalı p.tesi 3lü için kan vericem.

bende cuma gidicem dr a bakalm 3lü yapılacak bide cinsiyet kesinleşcek dedi ama Allahım sağ salim kucklamayı nasip etsn bebişlerimizi

Benimde sol kasığımda şiddetli ağrı oluyor. dr bebeğin başı solda belki o neden olabilir ama daha çok küçük dedi. Ama kasık ağrısı olabiliyormuş, birde bacaklarıma kramp giriyor ve hep aynı yere girdiği için canım çok acıyor. b vit kullan dedir dr . başladım bakalım hayırlısı.

X