KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Burada senin gibi hergün belirtim bu ama değildir dimi, yada nolur belirti diyen çok fazla çıkmıyor. Sana verilecek net cevap yaşadıklarının hepsi ya gebeliktir ya da psikolojiktir. Ama bunları kimse söylemiyor çünkü mevzu bu kadar basite indirgemek istemiyorlar. Genelde bu şekilde belirti çılgınları da topic açıyor ve oradan bu sorularına cevap arıyorlar...
Burada soru sormanın amacı belirtilerine cevap aramak değil. Burada süreç ile ilgili, aşılama, yumurta geliştirici, yöntemsel süreçler gibi ilk defa denemelerde yaşanan olumsuzluklara ve ya farklılıklara cevap bulabilmek için.. Kaç gündür buradasın senin gibi yazan gördün mü? Her gebelik birbirinden farklı bile olsa biz burada birbirimize destek olmak için yer alıyoruz... 3. istersin, 5.cyi istersin kimseyi ilgilendirmez kimsede karışmaz.. Ama gün gün belirti çeteleni burada tutmanın anlamı var mı? Telefon aplikasyonları var. Yaz oraya günün geçince bak psikolojik mi, gebelik süren 1 sene olmamış vücut yapın mı değişiyor, gebelik mi anlarsın. Yok illaki yazacam diyorsan buradakilerin çoğunun ilk gebeliği anne gruplarına sor.. Zaten anne gruplarına kendinde dahilsin sorsan samimisinizde cevaplarlar. Ama burası bu belirtileri sıralamanın yeri değil.. Akışına bırak... Kafanı çocuğunla dağıt. Zaten regl düzenin bile oturmamış olabilir. 4 gün sonra regl düzenim bozulmuş demekki demek daha çook üzecektir...
Ama bunları yazdıkça evet bizi muneccin yerine koymaya, kendini de bu gebelik sürecine kaptırmak istiyorsun...
Güzel bir gebellik geçridin gene geçirmek istiyorsundur ama burası orası değil..

Ne kadardır kullanıyorsunuz acaba

Kızlar letuda 2ci günüm kasık ağrısı oluyor normal mi bu ya daha smdiden
Normal kuzum adet dönemine kadar ağrın artıcak, saç dökülmesi yapıcak, gebelik belirtisi gibi belirtilet yasayacaksın ilk ay ağır geliyorda ikinci ayda normal duzenini buluyor sadece yumurtlama donemi ağrilarin hat safhaya çıkıyor ozellikle çatlama günu muhakkak değerlendirin ağrım var deyip durmayın

Hayırlı akşamlar arkadaşlar benim 1 haftadır beyaz akıntım var vajina mantarı için krem kullanıyorum ama akıntım devam ediyor arada bir oluyor beyaz su gibi mantardan dolayı mı böyle her hangibi kaşıntı yanma yok ama

Iyi aksamlar bem bi kere oldum inanılmaz kaçınıyordu oyle boyle degil valla fitil ve krem vermişti doktor. Enfeksiyon olabilir mi seninki doktora gttin mi bu arada

Beni de listeye ekleyebilir misin canım 12 kasımda aşılama oldu Bat 26 kasım bol bol gebelik haberleri alacağımız bi ay olur inşaAllah

Benim bugün çatlatma iğnesi sonrası 8 günüm hiç belirtim yok benim gibi bu günlerinde hiç belirtisi olmayıp hamile olan var mı ya

Kırmızılar geldi hemde erkenden bu ay yumurta takibi yapmıştım Rabbimin vardır bi bildiği bu ayki listeden elendim kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…