Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

Merhabalar kızlar. Nişanlım sonunda geldi askerden. Bir hışımla eşya bakmaya başladık daha ayağının tozuyla :)))Bizim odalar çok küçükmüş yaa ben bunu anladım. Bir türlü sığmıyor beğendiğim yatak odaları ve oturma grupları. Yatak odası mecburen marangoza yaptırılacak, oturma odası için de 2 kanepe alacağız sanırım. Daha gezmeye devammm.

selam kızlar.ne zamandır giremedim.evlilik hazırlıklarında çok stres ve çok heveslenme bize iyi gelmedi sanırım.bir aya yaklaşık süredir evlilik hazırlıkklarını durdurmak zorunda kaldık.hatta nikah terihini bile değiştirecekdik ama şükür sanırım herşey yoluna girdi.nişanlım ameliyat oldu.ani bir ameliyat değildi ama iyileşme döneminde hep ona baktım annesi uzakda çünkü.bu arada 28 kasıma nikah günümüzü aldık.işlemler çok kolay oldu.istediğim gündü zaten yer bulamıyacam diye korkuyordum ama bulduk.sonrasında nişanlım bu sefer beklenmedik bir rahatsızlık yaşayınca ben allak bullak oldum birde onla uğraştık ne zamandır.

ama bunun yanında iyi gelişmelerde var.evimiz belli oldu.şuan yaşadığım semtte ve en yakın arkadaşımla aynı binada :)))) zaten ev sahibi de arkadaşımın babası.ama tek sorun ev şuan tadilatta yetiştirecem dedi ama ben genede korkuyorum ya yatiştiremezlerse diye.evin herşeyi değişecek.mobilyalar 30 ekimde gelecekdi.o zamana kadar umarım yetiştiririrler.
tabi ne gelinlik bakabildik nede başka bir şey.hala nikahdan sonra akşama nasıl bir eğlence yapacağımızı planlayamadık.bir yandan iş bir yandan hazırlıklar beni yoğun günler bekliyor.gelinliği haftaya bakacaz

kızlar şu 1 ayda şunu öğrendim ki herşeyin başı sağlık.eskiden çok daha hevesliydim ama nişanlım hastalanınca ona birşey olacak diye o kadar korktum ki.birde ailem çocuğa çok stres yaptın diye beni suçladırlar.ben çok üstüne gitmişim ondan hastalanmış dediler.bunu onun ailesi yapsa olay çıkartırdım ama kendi ailem dedi içime attım.
gene herşeyim için heveslenecem ama stres yapmamaya çalışacağım.sonuçda tüm evlenenler bu süreci yaşıyor ve kendimi yıpratmanın anlamı yok.
hepimize stressiz bir hazırlık dönemi diliyorum.

canım gözünaydın
kolaylıklar

çok geçmiş olsun canım

kızlar hafta sonu gelinliğimi seçtim
davetiye seçtim
haftasonu evim temizlencek
9 ekimde yerleşcek
koşturmaca devam

canım 7 kasım
bence 9 ekim iyi zaman
halı perde yatak baza ve çeyiz ihtiyaçları kaldı canım
bide nikah şekeri fotoğrafçı falan

shewall ben ziraat mühendisiyim sen ne mühendisisin tatlım.
sizin kasımın başındaymış.bizimki 28 kasımda.mobilyalarımız 30 ekimde teslim edilecek ama o zamana ev yetişir mi bilmiyorum

shewall ben ziraat mühendisiyim sen ne mühendisisin tatlım.
sizin kasımın başındaymış.bizimki 28 kasımda.mobilyalarımız 30 ekimde teslim edilecek ama o zamana ev yetişir mi bilmiyorum

canım endüstri mühendisiyim ben. işlerinde kolaylıklar
ev hakkında da herşey gönlünce olsun

kızlar istediğim gelinlik modeli bu.tabi biraz farklılıklar düşünüyorum.kolları şifon değişde daltel düşünüyorum ve uzun kol olmayacakda sadece küçük bir kolu olacak..büyük beden olduğumdan dolayı bu modeli tercih ettim.henüz sipariş vermedim fikir aşamasındayım.fikirlerinizi bekliyorum.

gayet şık duruyor bence
ama göğüs kısmın büyükse bu gelinlik daha büyük gösterir bence

hım yok büyük değil öyle.bu gelinlik benim seçimim ama zaten kiloluyum birde yakışmazsa diye korkuyorum.önerisi olan varsa yardım bekliyorum kızlar

göğüsler büyük değilse bence güzel olur
hatta bel ve göbek kısmını daha ince gösterir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…