Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

geçmiş olsun, atlattın artık bitti sayılır.
İnşallah bir an önce toparlanırsın

Cnm geçmiş olsun en azından atlattın dikkat et kendine

oskecim geçmiş olsun
eşin mi bakıyor sana?
işe gidebiliyor musun?

merve-ayşe merhaba

ben yine uzak projelere gidiyorum
ondan giremiyorum gündüzleri
yolda geçiyor ömrüm

selam kızlar
4 gündür projedeydim giremedim gündüzleri
bugün ofisteyim işler yoğun
umarım herkes iyidir.
öpüyorum herkesi

kolay gelsin shewall yoğunluk güzel bir şey yahuu
bizde bu aralar işler durgun
az iş oluncada mesai bitmek bilmiyor :S

Selam kızlar merhabalar,
ayy bu gün hiç zaman geçmek bilmedi ya da bana öyle gelio, sabahtan beri ....
Kızlar bi şey sorucam size, araştırdım biraz ama istediğim cevabı bulamadım utanaraktan size soruyorum.
Evde klima ile ısınıyoruz, Allahtan mutfakla salon bir olduğu için 1 saat içinde sıcacık oluyo içerisi.
Ama yatak odaları yukarda ve buzhane gibi çok soğuk.
Malüm eşimle ilişkiye girdikten sonra yıkanmak zor gelio çünkü çok soğuk, hasta olurum diye korkuyorum.Ciğerlerimden sorunum olduğu için hemen üşütüyorum.
Eeee bunu bildiğim içinde yıkanamıyorum ıslak mendille veya sıcak suyla belden aşamı yıkıyıp yatıyorum hemen. Gusül Abdest alamıyorum, sabah erken kalkıyorum işe gidiyorum. akşam eve geldiğimde yaa annemlerde yemekte oluyoruz veya dışarıda arkadaşlarda oluyoruz eve geldiğimizde gece saat 11 oluyo hemen yatıyoruz, bu hep böylee.
Akşam evde olduğumuz zaman yıkanıorum abdest alıyorum yatana kadar saçlarımı kurutuyorum hoopp o gece ne bi şeyler oluyo aramızda benim abdest gene gidiyo.
Yaa ben çaresini bulamadım, maruz görün beni böyle özeli sorduğum için ama ben çözüm yolu bulamadım.

mervecim canım, bence soğukta olsa abdest al canım.
büyük temizlik, dinimiz düşünmüş ince detayına kadar. biraz zor olsa da manevi yönden artıları da çok.
Allah kolaylık versin canım soğuk içinde.

Kızlar selammm keyifler nasıl?
Merve bizim de klima bi tek oturma odasında var biz o yüzden oradaki kanepelerde yatıyoruz. Banyodan çıkınca soğuk olmaması açısından böyle bir imkanın varsa klima olan yerde yatabilirsin. Biliyorum çok saçma yatak odasında yatmamak ama ne yapalım orara iki gece yattık yatak döşek hasta olduk ikimiz de. Ben bir daha o odada yatmam diye tutturdu eşim biraz daha böyle idare edeceğiz artık

yok canım neden saçma olsun. bizde denedik bi kaç kez,yani sonuçta neresi sıcaksa orda yatmak istiyosun. Hergece yatak kur, sabah çarşaf topla.bazen toplayamıyorum ani bi misafir gelicek oluyo ortalık darmadağın rezil oluyorum, o yüzden yukarıda yatıyoruz gene.
İnan omuzlarım ağrıyo, çünkü her gece kendimi sıkmaktan, uyuyamıyorum ki.
Bi de banyo yaparsam eğer temelli kasılıp kalıcam. O yüzden banyo yapamıyorum.

Ya evet sorma o dert bizde de var işte her sabah o yorganı yastığı çarşafı katla kaldır akşam tekrar baştan yatak yap işkence gibi. Cnm walla banyo yapmak şart ama bi kere hasta olursan da tamam artık mümkün diil geçmiyor bi ay. bi çözüm bulamadım ben sana ne yazık ki(

günaydın kızlar güzel geçsin gününüz
güzel bir hafta dilerim

saol canım, inşallah güzel bi hafta olur hepimiz için.
Bol kazançlı bereketli.
Babam sağolsun kalorifer kazanı almış bize, bu gün eşim teslim almaya gitti.
Bu gün yarın kurulucak inşallah,
Hasta olmayım diye almış babam, çok sevindim

hayırlı olsun merve
güle güle kullan

kızlar yoğunluk devam
işe gitmeden bakayım dedim.

Merhabalar kızlar ne var ne yok herkes bir koşuşturmanın içinde sanırım
kimsenin sesi soluğu çıkmıyor
bende yakında yarılıyorum inşallah

Selam kızlarr. Mervecim hayırlı olsun artık üşümeyeceksinizz
Oske yarılıyorum derken???:26::26::26:Ne demek istediğini merak ettim

selamlar
bende çok merak ettim oskecim.
umarım iyi bişeydir.

erken uyandım eşim bugün çalışıyor onu yolculadım
arkadaşım gelecek 1 de ona hazırlık yapıcam bide temizlik
size bakayım dedim

işten ayrılıyorum demek istemiştim :)
hızlı yazayım diye yanlış yazmışım :))))))))))))))

işten ayrılıyorum demek istemiştim :)
hızlı yazayım diye yanlış yazmışım :))))))))))))))

Ay Oskeee neler geldi aklıma bir bilsen DD Ameliyat falan mı olacak yoksa diye düşündüm kafayı ameliyatla bozmuşum ben de iice. Bi de bi şeyin yarısına falan geldin zannettim.
Aman her neyse Hayırdır cnm nie ayrılıyorsun? Başka bi yerde mi başlayacaksın yoksa tamamen bırakıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…