Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

hayırlı olsun hepinizin arkadaşlar Allah tamamına erdirsin, benimde nikahım 8 ekim düğünüm 6 kasımda arkadaşlar hazırlıklar devam ediyor, eşyalarımız hazır gelinliğimide seçtim bayramdan sonra dikime başlanacak, davetiyemizi seçicez onlarında siparişini bayramdan sonra vericz, asıl koşuşturmaca bayramdan sonra :))

selam herkese;

Bende Kasım geliniyim. 27 Kasım kısmetse düğün.zemuszemus

Bu gün itibariyle 93 gün kaldı. Stresten yüzümde sivilceler çıkıyor artıkmafoldumben

selam birgün arayla evleniyoruz pasaklı .sende hazırlıklar ne aşamada.offf o sivilceleri sorma yaaa ergenlikte bile çıkmamıştı.önüme gelen herkezle kavga ediyorum stresden :)))

selam herkese;

Bende Kasım geliniyim. 27 Kasım kısmetse düğün.zemuszemus

Bu gün itibariyle 93 gün kaldı. Stresten yüzümde sivilceler çıkıyor artıkmafoldumben

93 gün diyince strese girdim birden
benimde 27 sinden sonra birşey kalmıyor.
kızlar hayırlı olsun hepinizin.
insan düşündükçe strese giriyor
ama ben ekime kadar rahatım.

bende kasım 13unde ewlenıyorum
ew bellı ama daha tadılata baslayamadık kıracılar var
yatakodası salon gıyınme odasını aldık
dunde beyaz esyalarımızı sectık
smdı gerıye banyo ve mutfak kaldı
gelınlıgımde dıkılıyor hihoyyyt

gelınden baskası anlamıyor hele damat hıc anlamıyor,cok daha rahat oluyorlar..sıkıstırmak yerıne zamana yayarak yapmak gerekıyor ama sen konusunca cok panık bır ınsan suclamasıyla karsı karsıya kalıyosun.cok ıyı anlıyoruz sızlerı.

buluruz dıye dusunmeyın kızlar bu ısler bellı olmuyor tabı eger dugun yerıne cagırmıcaksanız sorun degıl hemencecık bulursunuz ama nıkah salonunda yapılıcaksa ve cok ragbet goren bır yerse elınızı cabuk tutun,bız 13 kasıma aldık 4de sıslı ewlendırme daıresınde nıkahım var,aksamda holıday ınn otelde dugunum

hadi hayırlısı xzgi.adım adım hazırlık aşamalarını bekliyoruz.

selam birgün arayla evleniyoruz pasaklı .sende hazırlıklar ne aşamada.offf o sivilceleri sorma yaaa ergenlikte bile çıkmamıştı.önüme gelen herkezle kavga ediyorum stresden :)))

Bizim beyaz eşyalar, elektronik eşyalar ve diğer ufak tefek herşey hemen hemen hazır,

Nişanlım eğitim dolayısıyla Amerika'da ve Ekim sonu gelecek. Dolayısıyla eşyaları benim tek tek bakıp, eleme yapıp, nişanlım gelir gelmez almamız lazım. O da yetişirmi bilmiyorum. Buna da acayip stres yapmış durumdayım.

Kınagecesi dj ini ve fotoğrafçısını da ayarlamadım henüz.

Sizlerden birinin bu konuda bildiği, tanıdığı ve güvendiği biri var mı acaba

gerçekten çok zor işlermiş,beyaz esyaları sectıkte kucuk ev aletlerı kaldı
elektrık supurgesı ve sac kurutma makınesınde cok kararsızım,tavsıyelerınız varmı?
kına gecesı ıcınde ne yazıkkı bılmıyorum,bende arastırıcam

benim elektrik süpürgesi yerine Aura Cleanmax temizlik robotum var.fiyatı biraz tuzlu ama mucezeler yaratıyor.çoğumuz çalışan bayanlarız ve çok fazla temizliğe ayıracak vaktimiz olmayaak.derin temizleme özelliği ile evdeki tüm toz toprakdan kurtulursak tozlanmada azalacak.yani fiyatına göre özelliklerini değerlendirsek çok pahalı sayılmıyor.

ayrıca saç kurutma makinesinde ben vigo aparatı olan bir makine tercih ettim.Allah korusun elinde patlar falan mazallah diye markalı kaliteli birsey almak lazım.BRAUN bence iyidir.

bır kez alınıyor ve bunlar cok onemlı benım ıcınde o yuzden kalıte olması lazım
sımdı arastırıyorum onu daha once hıc duymamıstım :kedi:
babam dyson alalım dıyor oda guzel ama gunluk kullanımı cok zor

bende toza alerji olduğu için elektrikli süpürge kullanamıyorum.ve piyasayı çok araştırdım dyson larda sağlıklı değil.elektrik süpürgesi önce çekiyor tozun büyük kısmını arkadan atıyor o koku beni mahvediyor.şimdi kullandıgımın su haznesine koku koyunc bir yandan evi hem temizliyor hemde tozsuz ve parfümlü hava veriyor.ayrıca koltuk ve yatak temizliğide çok önemli.özelikle yattıgımız yataklardan insan derisi ve vücüt yagı yataga siniyor.bende bu makineden önce bunu bilmiyordum.onlarıda temizliyor

baktım canım ama ıhlasın urunuymus,ıhlasın urunlerının hıc bırınden hoslanmıyorum
onunla esdeger raınbow warmıs bıde onu arastırıcam

kızlar fakirin torbasız süpürgesi var
biri bana onu çok mettetti ama benimde alerjim var
onun için sulu bişi istiyorum

baktım canım ama ıhlasın urunuymus,ıhlasın urunlerının hıc bırınden hoslanmıyorum
onunla esdeger raınbow warmıs bıde onu arastırıcam

evet rainbowda eşdeğeri.ihlasınki 1700 lira rainbow ise 4000 civarı.ama içine sinen ne ise onu al tabikide.sonuçda ikiside gerçek temizlik hissi veriyor ve ben bu hissi seviyorum :)))
toza alerjim olduğundan benim için süpürmek kabustu hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar tekrardan meraba..yoktum bi kaç gündür..ev bulma telaşındaydım ve sonunda evimizi tuttuk boyattık mobilyalar geldi...sizler neler yaptınız görüşmeyeli:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…