Düğün KASIM 2010 Gelinler Nerelerdesiniz

derler ya allah dağına göre kar verir diye.demek ki oske sende seni bulan zor şeylerin üstesinden gelmişşin.
son dönemlerde sinirler iyice gerildi hepimizde.dün nişanlımla çok kötü kavga ettik.o bana ben ona çok kötü bağırdık yaaa.artık iyi yada kötü şu düğün stresi bitse de bol bol dinlensem diye gün sayıyorum

bu zamanlar beni çok korkutuyo,
büyükler hiç susmuyo valla, kimse kusuruma bakmasın, yalan mı ?
anladım çok biliyosunuz, tecrübe konuşuyo ama, bi susun anacım bi susun. Maşallah dil pabuç kadar, herkes istediğini söylüyo kimse bana sormuyo istermisin diye, böyle zamanlar çok yaşadım, neyseki atlattım. ilk zamanlar çok zorlandım.
sorun bi tek bununla da kalmıyo, bu sefer nişanlımla aram açılıyo,surat yaptın, konuşmadın, yemedin, annem bi şey dedi duymadın vs vs vs
Nişan alışverişinde falan çok zorluk çektim, ama akıllandım düğünde gelinlik almaya sadece nişanlım ben ve babam gittik, babamın ne ağzı vardır ne dili, tek benim yanımda olsun diye çağırdım.
Bütün ev eşyasını alırkende kimseyi çağırmadım, herkes otursun yerinde.

Bi de şimdi ne çıktı, hazır hatırlamışken onu da sorayım,
normalde adet, düğün bittikten sonra gelinle damatın evine gidilirmiş, yemek yenir, tatlı yenir, kahve içilirmiş.
Sizde böyle bi adet var mı ?
Ayyy bu arada ne çok konuştum : ))

ya buda nereden çıktı şimdi..yok bizde böyle bir adet iyikede yok.daha ilk günden çoluk çocuk geleceklerde tatlı yenecekmiş.allah bilir o tatlılı elleriylede benim yeni koltuklarıma dokunurlar.aman allah korusunnnn

bizde gelinle damadın evine düğün günü yemek götürülür yada yanlarına verilir.gece yesinler diye herhalde .ama gelen olmaz

Bizde de yok öyle adet pınar, ama genel olarak bunu hep yaparlarmış, bana da arkadaşım anlattı şok oldum.
düğünden sonra ertesi gün o mutfakta dağ gibi bulaşıklardan ziyade masanın altından tavuk kemiklerini temizlediğini anlattı cinnet geçiricektim.
nişanlım genelde eş dost arkadaşlar düğünden sonra gelirler diyo,
benimde hayalim kocam beni kollarında kapıdan içeri soksun, romantik güzel bi gece geçirelim.

mervecim bizdede yok öle bi adet ve iyiki yok dediğiniz gibi yeni evde yeni evli çiftin yanında eş dostun işi ne..ama bizde oğlan evine bi gidilir yemek filan yenir düğünden sonra sonra da gelin damat kendi evine gider...ama bence direkt salondan eve gitmek daha mantıklı tabiki ki bende öyle yapcam ama 9 saatlik uzun bir yolculuğun sonunda((

ayy düğünden sooonra kimseyi görmek istemem
Pınarcım artık uğraşmaktan sinirlerim yıprandı
kafayı yicem yaa
merve aynen katılıyorum sanada
her halta karışmasalar olmuyo
benim annemle babam valla gıklarını cıkarmadılar yaaa

Kızlar sonunda eşyalarım geldiii :lepi:
süperrr süperrrrrr zemuszemus
çok fazla ilgilenemedi, adamlar geldiler hemen kurup gittiler.
ben geldiğimde zaten onların işleri bitmişti şöyle bi göz ucuya baktım hemen
Darısı sizin başınıza diyorum artık :hulya:
çok güzel bi duygu vee inanın bana o an anladım ki bütün bu özlemle çektiğinz sıkıntıya değicekkk kaydirigubbakcemile5
evinizde kendi eşyalarınız görünce çok mutlu olucaksınız. Allah bu duyguyu herkese yaşatsın

canım hayırlı olsun eşyaların..seni mutlu görmek güzel:)

Merveciim
inşallah güle güle güzel günlerde kullanırsınız hepsini opuyorumnanaktan

amin inşallahh, hepimiz iyi günler mutlulukla bereketle sağlıkla kullanırız.

Bu arada günaydınnnn

amin inşallahh, hepimiz iyi günler mutlulukla bereketle sağlıkla kullanırız.

Bu arada günaydınnnn

sanada günaydın mervecim.eşyalarının gelmesie çok sevindim.allah güzl günlerde kullanmanızı nasip etsin.
darısı bizimkileree.
veee adımlarrr sıklaşıyorrrr aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

Gunaydın kızlarr
Hepınıze ıyı hafta sonlarıı
Arkadasımla bulusup gelınlık bakcaz bıraz
Umarım ıstedıgım gıbı bısey bulurum

günaydin kasim gelinleriiii
benim dügüne son 7 gün..

1 kasim allah kismet ederse..
karisik duygular icerisindeyiiiiimsempatiksalakcinni

canim takma heeeersey olur biter meraklanma..
yani bikac da eksik olursa sIkma canini..onlarda bikac hafta sonra olur..:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…