Kasılma

egmt

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
118
11
28
Kızlar Allah rızası için yardım
19dan beri kasiliyorum
27 haftalık oldum
Iki gün önce bunun yüzüne hastaneye yattım iki gün
Açıklık yok rahim ağzı uzunluğu iyi elhamdülillah
Bir ton ilaç kullanıyorum
Ama hala kasiliyorum
Bu durumu yaşayıp sağlıcakla kucağına alan var mi yavrusunu
Hep kasiliyorum diyebilirim
Diş ağrısı gibi benimki gelince gitmiyor
Kasıla kasıla doğuran varmı bi yardım edin
Gidiyorum acile sonuç yok
Kafayı yiyeceğim artık

Kızlar Allah rızası için yardım
19dan beri kasiliyorum
27 haftalık oldum
Iki gün önce bunun yüzüne hastaneye yattım iki gün
Açıklık yok rahim ağzı uzunluğu iyi elhamdülillah
Bir ton ilaç kullanıyorum
Ama hala kasiliyorum
Bu durumu yaşayıp sağlıcakla kucağına alan var mi yavrusunu
Hep kasiliyorum diyebilirim
Diş ağrısı gibi benimki gelince gitmiyor
Kasıla kasıla doğuran varmı bi yardım edin
Gidiyorum acile sonuç yok
Kafayı yiyeceğim artık
Bende de vardı ilk gebeliğimde. Haftanız da artmış. Açıklık da yok. Doktor ne diyor bu duruma? Bende Açıklık da vardı. 36. Haftaya girdiğim gün doğum yaptım. Çok şükür sağlıkla doğdu.

Bende de vardı ilk gebeliğimde. Haftanız da artmış. Açıklık da yok. Doktor ne diyor bu duruma? Bende Açıklık da vardı. 36. Haftaya girdiğim gün doğum yaptım. Çok şükür sağlıkla doğdu.
Neler Yaptın o haftaya kadar gelmek için

Acilden geliyorum geçmedi ağrım kafayı yiyeceğim çok yüksek çıkmadı sancı uzunluk da iyi dediler bir serum yaptı gönderdiler

Acilden geliyorum geçmedi ağrım kafayı yiyeceğim çok yüksek çıkmadı sancı uzunluk da iyi dediler bir serum yaptı gönderdiler
Ben de serumdan sonra yine iyi hissetmiyordum. Serumlar mi 36 ya kadar engelledi doğumu yoksa vakti zaten o zaman mıydı bilmiyorum. Sürekli yatar vaziyette olun. Dinlenin. Korkmayın ama az değil gebelik haftanız.

Ben de serumdan sonra yine iyi hissetmiyordum. Serumlar mi 36 ya kadar engelledi doğumu yoksa vakti zaten o zaman mıydı bilmiyorum. Sürekli yatar vaziyette olun. Dinlenin. Korkmayın ama az değil gebelik haftanız.
Teşekkür ederim bana dua eder misin

Ben de şimdi hamileyim. Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hiç korkma. Hiçbir şey olmayacak Allah in izniyle.
Siz de sağ salim akın kucağınıza
Böyle yoğun ağrılar geldiğinde napiyordunuz
Ben artık baş edemiyorum
Tutunca öyle bir tutuyor ki
Sürekli yatar haldeyim bu arada
Öyle kasıla kasıla dogurdunuz yani

Siz de sağ salim akın kucağınıza
Böyle yoğun ağrılar geldiğinde napiyordunuz
Ben artık baş edemiyorum
Tutunca öyle bir tutuyor ki
Sürekli yatar haldeyim bu arada
Öyle kasıla kasıla dogurdunuz yani
Allah razı olsun. Evet başka bir şey yapılamıyor çünkü. Zmaani gelince de doğdu zaten. Siz dinlenin bol bol sıvı alın. Gerisi Allah in takdiri.

Allah razı olsun. Evet başka bir şey yapılamıyor çünkü. Zmaani gelince de doğdu zaten. Siz dinlenin bol bol sıvı alın. Gerisi Allah in takdiri.
Teslimiyet ne kadar güzel 🥺 ben de Allah'a bıraktım kendimi demek ki bir vakti zamanı var birşeylerin olması gereken oluyor

X