Kasıktı lenf şişmesi ikinci çıktı

Realmomy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
2.075
1.686
Şubat ayında kasığımda bir lenf nodu hissettim usg çektirdim 12x3,5 mm boyutunda reaktif lenf nodu saptanmıştır. Ayrıca bu düzey komşuluğunda kısa aksı 1cm geçmeyen bir kaç adet lenf nodu izlendi. Yazıyordu geçenlerde o şişliğin iki parmak üzerinde bir şişlik daha farkettim kan idrar verdim kan eksikliği harici bir sıkıntı çıkmadı bu lenf nodu acaba aynı düzeyde bulunan lenf nodu olabilir mi çokta zayıfım ondan hissediyor olabilir miyim aynı durumu yaşayan varmı ? Bir fikri olan yada ?

bastırınca filan ağrı hissediyor musunuz? bazen enfeksiyona bağlı olarak böyle lenf nodları şişiyor, enfeksiyon geçse de şiş olarak kalabiliyor. benim de kasığımda şişmişti, bastırınca ağrıyordu, doktor sorun yok ama 6 ay sonra geçmezse tekrar gel demişti, çok daha kısa sürede geçmişti.

Yani kasığım ağrıyor doktor da bişe vermedi takipte onermedi geçmedide büyümedide stres yapıyorum işte bende

Stres yapacak birşey yok. Doktor önemli birşey olsaydi önerirdi takip zaten. Benim de boynum da var mesela. Yillar önce panikle koştum gittim, kafam da deli sorular, çıldırmak üzereydim bu ne diye. Gittim usg cekildi çok şükür bisey çıkmadi. Ne takip önerdi ne başka bisey. Yıllardır ora da duruyor. Yani demem o ki doktorunuza güvenin ve inanin. Iciniz rahat ermiyorsa bi başkasina daha görünebilirsiniz ama eminm aynı şeyi söyleyecektir. Sağlıkla kalın.

Bende aynı şekil gittim canım çok uğraşıyorum kendimle hep bi arıyorum bi ara boynuma taktım sonra göğüs sonra kasık 3 ay da iki farklı hstanede usg çektirdim kasıktada resktif dedi ama aynı yerde biraz üzerinde yine cıkınca korktum her seferinde diyorum endişelenmiycem unutucam yok olmuyor diyorum bu lenf bi tek bende mi var yoksa ben kendimle çok uğraştığım için buluyorum sürekli bunları

Ben de öyleydim cok şükür gecti. Belki uzun zamandir vardi siz yeni farkettiniz belki de yeni cikti ama doktora görünmüşsünüz bisey cikmamis. Eminm hemen hemen her insan da var bu ara da koltuk altimda da var benimyalniz degilsiniz yani. Biraz rahatlayin, psikolojinizin iyi seyir etmesi için yoksa sizi ruhen çökertir. Yaşadim; kendimden biliyorum.

Evet hem de ne çökertme resmen soyutluyorum kendimi hayattan dünya yıkıldı altında kaldım sanki söz veriyorum kendime ama yok Doğru söylüyorsunuz rahat olmam lazım eşime filan bakıyorum gel bakalım senin boynunda filan var mı diye oda hiç aklıma gelmez diyor böyle boynuma bakayım bişe varmı demek sen takıntılısın diyor onun gibi olmak lazım aslın da

Hadi sarılalımgevsemen lazim. Kafa da o sorularla,acabalarla hayat çekilmez hal alır. Seni cok iyi anliyorum. Çokta inceleme kendini

Hadi sarılalımgevsemen lazim. Kafa da o sorularla,acabalarla hayat çekilmez hal alır. Seni cok iyi anliyorum. Çokta inceleme kendini
Yaa çok teşekkür ederim doğru söylüyorsun . Bu sorunlarla uğraşırken bide iki çocuk onların sorumlulukları çöktüm resmen.zaman ayırıp yorum yapman yazdıkların çok iyi geldi canım çok teşekkür ederim tekrardan

Beni o dönem stres öldürecekti. Düşunceler kendi capimda arastirmalargünden güne eriyordum hatta ama stresten yiyemedigim iciniyi geldiyse ne mutlu bana. Çocuklarini düşün, aileni düşün gerek yok hayati zehir etmeye olmayan biseyden.

Ben de valla dün kan verdim ferittinim 6 çıkmıs bişe yiyemiyorum ki kan olsun doktor ilaç yazdı nasıl ayakta duyuyorsun bu değerle dedi. Silkelenip kendime gelmem lazım

Bende 1 tane masa tenisi topu kadar olmuştu birde küçük var dı dokununca hissediyordum ağrı yapıyordu antibiyotik tedavisi ile geçti inşallah sizinkide geçer

Hem zayıf olmanız hem de lenfleriniz cildinize daha yakın yerleşimliyse hissetmeniz normaldir. İnsan bir şeyden şüphelenince kendini çok inceliyor. İnceledikçe de yeni yeni şeylere takabiliyor.

Hem zayıf olmanız hem de lenfleriniz cildinize daha yakın yerleşimliyse hissetmeniz normaldir. İnsan bir şeyden şüphelenince kendini çok inceliyor. İnceledikçe de yeni yeni şeylere takabiliyor.
Evet hep bişe çıkarıyorum muhakkak buluyorum en iyisi dinlememek kendimide işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…