Kasıktı lenf şişmesi ikinci çıktı

Antibiyotik ne kullanmıştınız benim kandada idrardada bir enfeksiyon yok oyüzden yazmadı belkide
Benim ki enfeksiyona bağlıydı ultrason sonrası öyle söyleyip antibiyotik vermişti
Bu arada normal olup hissedilen de oluyormuş dr birşey yok diyorsa üzerinde durmayın

Şubat ayında kasığımda bir lenf nodu hissettim usg çektirdim 12x3,5 mm boyutunda reaktif lenf nodu saptanmıştır. Ayrıca bu düzey komşuluğunda kısa aksı 1cm geçmeyen bir kaç adet lenf nodu izlendi. Yazıyordu geçenlerde o şişliğin iki parmak üzerinde bir şişlik daha farkettim kan idrar verdim kan eksikliği harici bir sıkıntı çıkmadı bu lenf nodu acaba aynı düzeyde bulunan lenf nodu olabilir mi çokta zayıfım ondan hissediyor olabilir miyim aynı durumu yaşayan varmı ? Bir fikri olan yada ?
Benimde koltuk altimde vardı panikladim şuan başka bir ülkedeyiz burada sigorta yok özele gidemedim normal polikliniğe gittim iyi bakmadı birşey yok diyip antibiyotik yazdı içtim koltuk altimdakilar küçüldü ama kasik bölgemde gına çıkmış ağriyor kafayı yicem bu ara kocam çokça yurtdişina çalışmaya giden biri belki cinsel yolla bulaşan bi hastalık kaptiysa banada bulaştırdı düşüncesi yaşıyorum doktor dedi aids vesayri virüslü hastalıklarına kan tahlili yaptır dedi ya ben aids çıkarsa diye mahvolmuş durumdayım turkiyede olsaydım oradaki hastanede iyicene baktirirdim iki üç ayda döneriz

Arkadaşlar benim de kulak memesinin altında şuanlık badem büyüklüğünde şişlik çıktı,sert ve bastırınca ağrıyor.Doktora gösterdim boğazımda da kızarıklık beyazlık vs var.Kulağa baktı orta kulakta iltihap var o lenf ondan şişmiştir dedi.Antibiyotik tedavisine başladım bu sabah.İnşallah ondandır ve gecer cok tedirgin oluyorum gördükçe

Arkadaşlar benim de kulak memesinin altında şuanlık badem büyüklüğünde şişlik çıktı,sert ve bastırınca ağrıyor.Doktora gösterdim boğazımda da kızarıklık beyazlık vs var.Kulağa baktı orta kulakta iltihap var o lenf ondan şişmiştir dedi.Antibiyotik tedavisine başladım bu sabah.İnşallah ondandır ve gecer cok tedirgin oluyorum gördükçe
Benim oğlumdada hastalıkta cıkıo sonra iniyor geçer merak etme canım

Benimde koltuk altimde vardı panikladim şuan başka bir ülkedeyiz burada sigorta yok özele gidemedim normal polikliniğe gittim iyi bakmadı birşey yok diyip antibiyotik yazdı içtim koltuk altimdakilar küçüldü ama kasik bölgemde gına çıkmış ağriyor kafayı yicem bu ara kocam çokça yurtdişina çalışmaya giden biri belki cinsel yolla bulaşan bi hastalık kaptiysa banada bulaştırdı düşüncesi yaşıyorum doktor dedi aids vesayri virüslü hastalıklarına kan tahlili yaptır dedi ya ben aids çıkarsa diye mahvolmuş durumdayım turkiyede olsaydım oradaki hastanede iyicene baktirirdim iki üç ayda döneriz
Ağrımasına iyi derler canım idrar yolu enfeksiyonu olabilir belkide jilet bile yapabilir diyorlar bende senin gibiyim fazla paniğim kasığımda duruyor dr büyürse gel dedi 5 6 aydır benimle insin diye bekliyorum hep

X