Jinekoloji Kasıklarla Hastalık Bulaşırmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4 yıllık sevgilim ama ve çok şey yaşadık yeni yemi öğremiyorum

Peki ikimizinde ilkiyiz yani ilk deneyimi ve ilk ilşkisi, siğiller başka biriyle temas edersen ve diğerine aktararak olmuyorum
Yani şimdi sizin ilkiniz olabilir ama karşı taraftan emin olamazsınız.
Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım ama cinsel hastalıklar sıkıntılıdır , dikkatli olun deme gereksinimi hissediyorum.

Yani şimdi sizin ilkiniz olabilir ama karşı taraftan emin olamazsınız.
Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım ama cinsel hastalıklar sıkıntılıdır , dikkatli olun deme gereksinimi hissediyorum.
Demek istediğim biz birbirimizin ilk sevgilisiyiz ve ilk cinsel deneyimimiz ben sevgilimi cocukluktan beri tanıyorum mesela kızlarla hic arası bile yoktur, benim merak ettiğim şey cinsel hastalıklar çok ilişkiye girmiş olanlarda mı çıkar

Çokla azla ilgisi yok. Hastalığı olan biri ile yaptıysa ona da bulaşır. Ama hastalıktan hastalığa görede değişiyordur muhtemelen. Doktor değilim sonuçta yanlış yönlendirmek istemem.

Çokla azla ilgisi yok. Hastalığı olan biri ile yaptıysa ona da bulaşır. Ama hastalıktan hastalığa görede değişiyordur muhtemelen. Doktor değilim sonuçta yanlış yönlendirmek istemem.
Kasık bölgesinin vajinayamı temas ederse hpv gibi hastalıklar çıkar yoksa ten'e değerse mi

4 yıllık sevgilim ama ve çok şey yaşadık yeni yemi öğremiyorum
4 yıllık sevgili
çok şey yaşadınız
ama yeni öğreniyorsunuz
çok şey yaşayıp yeni öğrenmek ?
çok şeyi çamaşır üstünden yaşadıysanız büyük ihtimal öğrenememişsinizdir

siz gelin beni dinleyin hiç birimiz kadın hastalıkları uzmanı değiliz genel bir kontrole gidin her yıl düzenli zaten gitmeniz gerek muayeneye aslında da, gitmişken cinsel hastalıkların nasıl bulaştığını sorun korunma yöntemini de sorun. sonra başka konular açıyorsunuz siz gençler vay efendim hamilemiyim diye

Bu kadar soruyu bu olaydan çıkarabiliyorsunux ama sonuçlarını bizim bilmemizi bekliyorsunuz öyle mi?
Sizin ilk onun ilk
Peki ikimizinde ilkiyiz yani ilk deneyimi ve ilk ilşkisi, siğiller başka biriyle temas edersen ve diğerine aktararak olmuyorum

17 yaşındayım reşit sayılmıyorum sorsam sıkıntı çıkar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…