Jinekoloji Kasıklarla Hastalık Bulaşırmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem ilk neden hasta olduğunu düşünüyorsunuz?
Hiç bir şeye güvenmiyorsunuz ki çamaşır üzerinden abuk subuk ilişki yaşıyorsunuz.
Yaşınız çok küçük, bir de çamaşırsız ilişki yaşasanız, bu kez de hamile miyim diye soracaksınız.
Çünkü cinsellik konusunda çok cahilsiniz.
Çok...
Ve bu başınıza aşırı büyük dertler açar ben sizin iki katı yaşınızda olan bir kadın olarak söylüyorum.
Yapmayın.
Arkasında duramayacağınız şeyleri yapmayın.
Sözünü ettiğiniz hastalıklar ciddi şeyler.
Hamilelik ciddi bir şey vs
Başınıza iş açmayın.
Heyecanlarınızı bir şekilde dizginleyin.ilişkiye girebileceğiniz ortamlarda bulunmayın, bu kadar zorlanıyorsanız,dayanamıyorsanız.
Yazık olur sonra.

Burada böyle bir hanım kızımız vardı. Erkek arkadaşıyla birlikte olmuş. Üstüne kaç kere adet olmuş, hala hamile olduğunu sanıyordu. Hem de yaptığı 451455 tane gebelik testine rağmen inatla gebe miyim diye soruyordu. Oturup ovulasyon falan hesaplamıştım sırf inansın diye, düşünün.
Demem o ki konu sahibi bu ruh halinle sakın penetrasyona kalkışma.

Haklısın abla şurda benle dalga geçmeyen bi tek sen varsın insan meraka kapılıyor ne yapayım erkek arkadaşımın sucu yok ben yaptım 😞, vücut salgısı olmadı boşalmadık yani

Boşalmaktan bahsetmiyorum
Bahsettiğim şey zevk sıvısı da olabilir
Tenlerin teması olursa ya da ağzınıza aldıysanız (ki önceki konunda oral yaptık demişsin) bulaşma riski var.
Neyse ikiniz içinde ilkmiş zaten. Bir şey olmamıştır ama bundan sonra dikkat edersin.
Odağını başka şeylere ver artık oturup bunu düşündükçe stres olursun

Çok
sizi anlamakta zorlanıyorum 4 senedir sürüyor ilişki çok şey yaşadık dediniz
sonrada anlık heyecanla oldu bir daha olmaz diyorsunuz hangisi ?
Çok şey yaşadık derken çok anımız oldu anlamında dedim

Boşalmaktan bahsetmiyorum
Bahsettiğim şey zevk sıvısı da olabilir
Tenlerin teması olursa ya da ağzınıza aldıysanız (ki önceki konunda oral yaptık demişsin) bulaşma riski var.
Neyse ikiniz içinde ilkmiş zaten. Bir şey olmamıştır ama bundan sonra dikkat edersin.
Odağını başka şeylere ver artık oturup bunu düşündükçe stres olursun
Tamamdır sağolun

Lannn sen az önce erkeğim diye konu açtın ya la ohaa burda böyle konu açıp kendini mi tatmin ediyordun bre densiz!

Mune Mune abla gözünü seveyim uçur şunun kellesini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X