kasıklarımdaki sızı geçmedi

hepberaber

Abiye kız kardeş
Kayıtlı Üye
21 Mart 2011
10.574
19
iyi akşamlar kızlar.Bİr sorum olcaktı.
en son adetim 6 nisandı ve bitti.
ondan önce ise 11 martta olmuştum.Geçen ayki adetimin bitmesiyle birlikte kasıklarımda sızalamalar ve hala geçmedison adetim de bir tuhaf oldu.Kısa sürdü ve normalden daha az geldi.Şuan bile kasıklarım sızlıyor ne olabilir acaba?fikri olan var ı?:KK14::KK14:

Son düzenleme:
gecmiş olsun canım belkı ıntıhap falandır yada usutmussundur tabı buların yanında hamılede olabılırsın ama kesın bır fıkrım yok bu durumla ılgılı

gecmiş olsun canım belkı ıntıhap falandır yada usutmussundur tabı buların yanında hamılede olabılırsın ama kesın bır fıkrım yok bu durumla ılgılı

hamilelik olmaz diye düşünüyorum çünkü başka hiçbir belirti yok.neyse canım çok teşekkür ederim

canım hamileyken de az geliyo bildigim kadarıyla adet yani üstüne görmede oluyo sanırım.yani hamilesind emiyorum ama test yapmanı öneririm günün geçtiyse yada çok yakınsa.kan testide yaptır ama en saglıklısı ve benimde şuan yaptıgım adet günün geçince anlarsın herşeyi.

canım hamileyken de az geliyo bildigim kadarıyla adet yani üstüne görmede oluyo sanırım.yani hamilesind emiyorum ama test yapmanı öneririm günün geçtiyse yada çok yakınsa.kan testide yaptır ama en saglıklısı ve benimde şuan yaptıgım adet günün geçince anlarsın herşeyi.

işte 6 nisan da başları ilk gün çok az geldi.2.gün daha yoğundu 3.gün az gelip akşamına bıçak gibi kesildi.4.gün ise çok çok az geldi.Hamilelik olur mu ki sanmıyorum ta geçen aydan beri szılıyor.Başka belirti olmaz mıydı?bulantı, göğüslerde şişme vs???

tabi olması lazım hamileyken bulantı vs ama herkeste aynı değil işte.ben hamilesin demiyorum sadece araştırdıgım kadar ki bilgileri paylaşıyorum cnm.mesela benim arkadaşım da hamileymiş sonra üstüne adet görmüş az bi miktar sonra ki adeti gelmiyo bekliyo idrar testi bile silik çizgi çıkmış daha sonra kan testi yaptırıyo da 2 ay hamile oldugunu görüyo yaşı 26 ilk kez hamilelik yaşadı yani.tabi herkeste böle olmaz ama neler duyuyosun bu hayatta işte.:)

tabi olması lazım hamileyken bulantı vs ama herkeste aynı değil işte.ben hamilesin demiyorum sadece araştırdıgım kadar ki bilgileri paylaşıyorum cnm.mesela benim arkadaşım da hamileymiş sonra üstüne adet görmüş az bi miktar sonra ki adeti gelmiyo bekliyo idrar testi bile silik çizgi çıkmış daha sonra kan testi yaptırıyo da 2 ay hamile oldugunu görüyo yaşı 26 ilk kez hamilelik yaşadı yani.tabi herkeste böle olmaz ama neler duyuyosun bu hayatta işte.:)

doğru söylüyorsun canım.ben de umutlanmak istemiyorum işte ondan .çok teşekkür ederim cevapların için

inş önemli bişey yoktur cnm hayırlısı olsun.yinede bi jinekolaga görünmende fayda vardır rahatsızlık veriyosa erken teşhis önemli yani.yardımcı olduksa ne mutlu cnm:)))

iyi akşamlar kızlar.bir sorum olcaktı.
En son adetim 6 nisandı ve bitti.
Ondan önce ise 11 martta olmuştum.geçen ayki adetimin bitmesiyle birlikte kasıklarımda sızalamalar ve hala geçmedison adetim de bir tuhaf oldu.kısa sürdü ve normalden daha az geldi.şuan bile kasıklarım sızlıyor ne olabilir acaba?fikri olan var ı?:KK14::KK14:

merhaba seninle aynı durumdayım sanırım..adet tarihim 14 nisandı..normalde hep 1 hafta geç olurum.ama bu ay 2 gün öncesinden adet oldum.yani 12 nisan..diğer adetlerim gibi yogun değidi kanama.ve 3 gün sürdü..sökülemeden bitti anlayacağın..3.günü doktora gittim..klomen tedavisi görüyorum.dr dedi sökülmediysen klomen kullanmayalım..hamile olabilirsin dedi..bu arada 12 nisanda adet olmadan 1 saat önce dayanamayıp kan testi yaptırmıştım..sonuç negatif çıktı..bunu doktora söyledim..kanda her zaman çıkmayabilir dedi..geç döllenmiş olabilir.salı gününe kadar bekle.salı günü kan testi yaptır tekrar dedi..
Yaklaşık 15 gündür hiç geçmeyen yumurta ağrısı var kasıkta..aynı senin gibi..bu iyiye işaretmiş..umutlandırmak ve umutlanmak istemiyorum ama ihtimaller bu..
Bekleyip göreceğiz..bana kalırsa bi kan testi yaptır derim..
Hayırlı haberler alman dileğiyle..

X