Kaset test silik çizgi kurudukça koyulaşıyor bakar mısınız..

Çizgiyi gördüm ama kamerada gözükmeyen aşırı silik bi çizgiydi bide hep aynı marka yaptığım için şüphedw kaldım 8 gün kala erkendi ve hiç kuruma çizgisi dahi olmadı mesela aynı marka testte 7 gün kalaya da eşim arkadaşım falan çok silik yoktur dediler bugün de böyle koyulaşınca gerçekten var gibi de hissediyorum bilemedim
Dediğim gibi 10 dakika sonrası sıkıntılı oluyor genelde. Uyarılarında da yazıyor hatta. Laboquick marka varsa onu deneyin gerçi ben de hamileliğimi bu testle öğrenmiştim ama gecikmenin 3. günü kıpkırmızı olmuştu anında. Gecikmeyi bekleyin dememin sebebi de herhangi bir kimyasal vs durumuna karşıydı. Umarım bebiş vardır♥ Sabah ilk idrarla tekrar deneyin.

Dediğim gibi 10 dakika sonrası sıkıntılı oluyor genelde. Uyarılarında da yazıyor hatta. Laboquick marka varsa onu deneyin gerçi ben de hamileliğimi bu testle öğrenmiştim ama gecikmenin 3. günü kıpkırmızı olmuştu anında. Gecikmeyi bekleyin dememin sebebi de herhangi bir kimyasal vs durumuna karşıydı. Umarım bebiş vardır♥ Sabah ilk idrarla tekrar deneyin.
Teşekkür ederim yorumunuz için ♥️

Bende kan pıhtılaşması var o yüzden bebeğim varsa en erken dönemde yakalamak hemen doktora gidip ilaçlara başlamam gerek ilk aylarda pıhtılaşma olduğunu bilmediğinden düşük yapan kuzenlerim var o yüzden aslında merakım kaset testi tekrarlamaya devam edeyim bugün durabilirsem durcam yoksa paswrtesi mutlaka kan vermeye gitmeyi düşünüyorum
Anladm o zaman ertelemeyin asprin falan baslarlar sanirim kadin doguma gidip durumu anlatin biran önce

Belirtiniz var mı canım
Belirtim regl günümden önce yumurtama gününden itibaren kasık ağrısı gaz sancısı olarak başladı halsizlik yorgunluk vs derken adete 3 gün kala kanda 6.7 çıktı hcg zaten o günlerden itibaren de belirtiler giderek çoğaldı göğüslerim iyice hassaslaştı uç kısımların rengi koyulaşmaya başladı belim sırtım çok ağrıdı adet olacakmış gibi kasık ağrılarım oldu bunlar hâlâ devam ediyor tabi, mide bulantım sabah ilk uyanınca ve gece yatarken oluyo gece uyuyamıyorum ve aşırı iştahım açıldı, regl günümü 6 gün geçti betam 873 geldi bu şekilde😊

Belirtim regl günümden önce yumurtama gününden itibaren kasık ağrısı gaz sancısı olarak başladı halsizlik yorgunluk vs derken adete 3 gün kala kanda 6.7 çıktı hcg zaten o günlerden itibaren de belirtiler giderek çoğaldı göğüslerim iyice hassaslaştı uç kısımların rengi koyulaşmaya başladı belim sırtım çok ağrıdı adet olacakmış gibi kasık ağrılarım oldu bunlar hâlâ devam ediyor tabi, mide bulantım sabah ilk uyanınca ve gece yatarken oluyo gece uyuyamıyorum ve aşırı iştahım açıldı, regl günümü 6 gün geçti betam 873 geldi bu şekilde😊
Hayırlı olsun banada dua eder misin 😔🥺

Fotoğraf ek olarak eklenmiş boyutu büyük olduğu için, bu fotoda üstteki test 7 gün kala alttaki test 5 gün kala yani bugün
testin markası ne benimde akıntım var 2 dama falan 3 ay önce düşük yaptım o gebeligimde de tek akımtıdan annamıştım kesin çıkar mı bat 7 gün var

X