Kaş rengini açmak

emmasophia

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
140
18
Kızlar kaş renginizi nasıl açıyorsunuz?Kaşlarım gür değil ama saç rengim açık olduğu için açsam mı diyorum ama açıkçası turuncu olmasından da korkuyorum. sormak istedim siz nasıl yapıyorsunuz diye

Bende boş buldukça kaşlarımı açıyorum bir denemem dışında hep turunculaştı o istisnai güzel açıldığı zaman da nasıl yaptım asla hatırlamıyorum bir daha da tutturamadım 😅 bence oksidan + açık bir boya ile daha iyi sonuç alınıyor tiktokta denk geldiğim bir videoda kız o şekilde açmıştı ve baya iyi küllü gözüküyordu dene istersen

Kızlar kaş renginizi nasıl açıyorsunuz?Kaşlarım gür değil ama saç rengim açık olduğu için açsam mı diyorum ama açıkçası turuncu olmasından da korkuyorum. sormak istedim siz nasıl yapıyorsunuz diye
Ben açmıyorum. Kuaföre gidiyorum o boyuyor daha açık bi renge. Aman sonra turuncu olur neme lazim 🤣

bende tüy sarartıcı ile açıyorum
Turunculaşmanın birazda kıl yapısı ile ilgili olduğunu düşünüyorum

Hamilelik, emzirme derken bayadır açmıyorum. Tüy sarartıcı kremle 4 dk bekliyordum 😃

Önceden tüy sarartıcıyla açıyordum ben. Kaşlarım kalın telli ve koyu renk olduğu için turuncuya dönüyordu. İnternetten bi markanın kaş açıcı boyasını aldım. 5 dkda 1 ton, 10 dkda 2 ton açıyor. Çok memnun kaldım. Asla turunculuk yok sadece renk tonunu kırıyor. Boşu boşuna çekmişim turuncu kaşları bu zamana kadar 😂

Önceden tüy sarartıcıyla açıyordum ben. Kaşlarım kalın telli ve koyu renk olduğu için turuncuya dönüyordu. İnternetten bi markanın kaş açıcı boyasını aldım. 5 dkda 1 ton, 10 dkda 2 ton açıyor. Çok memnun kaldım. Asla turunculuk yok sadece renk tonunu kırıyor. Boşu boşuna çekmişim turuncu kaşları bu zamana kadar 😂
Markası nedir acaba bi de varsa önce sonra fotoğrafı atar mısınız fikrim olsun ona göre

X