Göz Makyajı Kaş küsmesi??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

beril can

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
56
28
Merhaba güzeller Benim bi sorum olacaktı cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler
Kaşlarım dökülüyor kuaför sonucu küstü ve nerdeyse iki yıldır cıkmıyor inceldi eski kaslarım kalın olmasına ragmen yeniden cıkartacak bildiginiz bir şey var mı ?

Sarmısak süruyorlarmış olumlu sonuclar alan var nette okumuştum nekadar doğru bilemiyorum bunu araştırabilirsin

Estağfurullah Mune Ablacığım, çok teşekkür ederim
Sizin de mi küsmüştü kaşlarınız benimkiler de kuaförün içeri girmesi sonucu 2 senedir çıkmıyor. Birde biri aşağı da biri yukarda bildiğiniz. Ne kadar zamanda düzelir Of bende nefret ediyorum kaşlarımdan

Evet benimde yıllar oldu kalındı eskiden fakat simdi incecik ama az cok cıkmaya basladı eski hali zaman alıcak belliki

Aloe vera jeli de işe yarıyor. Bitkiyi ortadan bölüp jelini kaşlarınıza sürün gece yatarken. Sabah yıkayın

Kuaförüm de bana karanfili ocakta yak kaşını onunla boyar gibi sür kaşların gelir demişti.Ama uygulamadım hiç.Sarımsağı da duydum bir de vazelin sür demişti eline sürüp hafif kaşlara yediriyorsun.Bir iki kere uyguladım vazelin.Kaşlarım kalınlaşmaya başladı çünkü kuaförüm iyi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…