Göz Makyajı Kaş Kalınlaştırmak İsteyenlere

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

EzgSgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
67
3
Arkadaşlar merhaba. Bütün kızların ortak derdi olan ince kaşlardan kurtulmak için mükemmel bir yöntem bulmuştum geçen günlerde denedim 2 hafta oldu kullanalı mükemmel sonuçlar aldım. Eskiden kaşlarım kalındı ama o lanet kuaforler kasımı bıtırmıstı suan eskı kaslarıma kavusmama ramak kaldı cok mutluyum. Şimdi gelelim formüle, kızlar çok basit bir yöntem öncelikle hakiki zeytinyağı sarımsak acı badem yağı( tatlı da olabilir) ve tuzu alıyoruz. Bir kaseye sarımsagı ınce ınce dogruyoruz ince olması önemli üzerine bir tatlı kaşığı hafif ılıtılmış zeytinyağını ve birazda tuz ekliyoruz. Sonra bunu kaşımızın üzerine uyguluyoruz. 15 dakika bekledikten sonra badem yağıyla kaşlarımızı tarar gibi sürüyoruz. Ben bitmiş rimeli temizleyip onun fırçasıyla uyguluyorum sizde öyle yapın isterseniz. Günün herhangi bir saatinde uygulayabilirsiniz ama 2 saat beklemesi şartıyla. 1 haftada bile farkını anlayacaksınız tüyleri bile kalınlaştırıyor. Bu yüzden sürerken dikkat edin kirpiklerinize kadar kaş çıkmasın :) Öpüldünüz..

Merhaba.
Öncelikle teşekkürler forum için. Yalnız bir sorum olacak. Peki sarımsak yerine sarımsak yağı kullanılsa olurmu? Hiç deneyen oldumu? Malum sarımsak kokusunu sevmeyen ola bilir.

Merhaba.
Öncelikle teşekkürler forum için. Yalnız bir sorum olacak. Peki sarımsak yerine sarımsak yağı kullanılsa olurmu? Hiç deneyen oldumu? Malum sarımsak kokusunu sevmeyen ola bilir.
Merhaba canım. ya tabiki olur bir arkadaşımda yağını kullanıyordu. ama tabiki ben kendi kullandığımı önermek isterim cünkü kesin sonuç alır mısın bilmiyorum ama sarımsaktan sonra ustune badem yagı falan surersen o kadar rahatsız olmazsın kokusundan dıye dusunuyorum hem zaten eger bekarsan bunu gece yatmadan once uygula sabah kalkıp dırek yıkarsın canım

formülünü not ettim canm :) yalnız hiç kaşını almamış bir kişide etkili olur mu yani kalınlaştırır mı

Merhaba canım benimde kaşlarım çok fazla seyrekleşti ve bir formül ararken senin yazın çıktı karşıma bende hemen yarın denemeye başlıyorum. İnşallah gürleştirebilirim kaşlarımı. Teşekkürler bizimle paylaştıgın için.

Merhaba benim kaşlarımın arası eski alımlardan sonra çok azalmıştı ve ne denesem dolmuyordu. Ben kaşlarıma direk ezilmiş sarımsağı sürdüm, 15 dakika sonra zeytinyağı ile sildim. Bunu 3 hafta kadar yaptım ve şimdi boş olan yerler doldu ve doğal duruyor. İlk defa birşeyin kaşlarımda işe yaradığını gördüm. Umarım deneyen herkeste işe yarar.

gece yatmadan once kullansam ıkı saatten fazla bekletsem yanı bı sorun olurmu kaşlarım dökülürmü ?

Hepsi tamam da tuz neden koyuyoruz? Tuz kil koklerini yakmaz mi iyice?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…