Kas Fasyası(zarı) altı meme büyütme

Senin benden az kalmış şimdiden geçmiş olsun önden düğmeli pijamanı unutma

kızlar dün ameliyatımı oldum kas zarı altı takıldı narkozdan uyanırken tüm ameliyathane çalışanlarına tuttukları takımı sormam dışında bir falsom olmadı sıfır ağrı sızı şeklinde geçiyor 2.günüm bugün gerginlik haricinde bir sıkıntım da yok başlığı açtığım için bilgilendirme ve durum güncellemesi yapmak istedim

bugün çarşamba 3.günüm gerginlik hissi geçti gibi ya da ben alıştım süslenip dışarı çıkabilecek durumdayım yarın pansumana şıkır şıkır giyinip gideceğim sonra da kuzenimle dışarda takılacağız yakın zamanda giyemicek olsam da oyshodan sütyen alacağım kas zarı altı sürecini merak edenler için ara sıra bilgilendirme yapacağım kızlar

Okudukça baya moral oldu bana,bende doktorumdan kas zarı altı isteyecegim umarım bana uygun bir yöntemdir

Okudukça baya moral oldu bana,bende doktorumdan kas zarı altı isteyecegim umarım bana uygun bir yöntemdir
yeterli meme dokunuz varsa yapar doktorunuz ben gerçekten böyle geçireceğimi bilseydim yıllar önce ameliyat olurdum hastaneden çıktığımdan beri yatma kalkma açma kapama ne varsa her işimi kendim yapıyorum yatıp kalkarken desteğe hiç ihtiyac duymadım bu arada hamile yastığı aldım o kadar işime yaradı ki şiddetle tavsiye ediyorum onlar olmasaydı dün gece deliksiz uyuyamazdım görselleri ekliyorum ufak olanı sırtıma destek olarak koyuyorum

n11’den hamile yastığı olarak aratırsanız bulabilirsiniz

Eklentiler

• A766FB53-4B5E-4EFA-B73E-2828314B04C8.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 18
  • 4E5CF5B0-FA93-4109-8830-E613CDDDB0F7.jpeg
    32,4 KB · Görüntüleme: 28
Vallahi okurken kendim ameliyat oldum da rahatça yazıyorum gibi oldu yeterli dokum var mı inanın bilmiyorum bir emzirme süreci geçirdim ama suan sanki hiç memem yok gibi oldu emzirirken ne güzel dolgundu yastıklara benzerleri var bende kullanırım o zaman

benim de çok meme dokum yok gibiydi aslında ama doktorum yeterli olduğunu söyledi şu an üstten gördüğüm kadarıyla doğal bir görüntü var ödemlere rağmen tamamen oturunca daha güzel olacaklar yastıklar hayat kurtarıcı oldu varsa çok işinize yarayacak

Cok gecmis olsun bu sekilde yorumlar cok moral oluyor gercekten ne guzel gecmis bitmis. Cok sevindim sizin adiniza. Uzun donem yorumlarinizida bizden esirgemeyin lutfen

Cok gecmis olsun bu sekilde yorumlar cok moral oluyor gercekten ne guzel gecmis bitmis. Cok sevindim sizin adiniza. Uzun donem yorumlarinizida bizden esirgemeyin lutfen
çok teşekkür ederim darısı başınıza durum güncellemesi yapacağım faydalı olursa mutlu olurum

ameliyat sonrası 72.saatim saçımı düzleştirdim full makyajımı yaptım öğleden sonra pansumana gideceğim ordan da avmye alışverişe durumlar bu şekilde kızlar sütyenlerim de geldi ilk fırsatta deneyeceğim ama önce memiktolarımla ilk karşılaşma şokunu atlatmam lazım bugün saçımı annem yıkadı belden aşağısını da kendim yıkadım ama üst tarafı yıkayamadım doktorum pansumandan sonra dedi ben de hiç açıp bakmadım sürprizi kaçmasın

Ben o kadar kararsızım ki kimi pişman kimi memnun , ne yapacağımı bilmiyorum artık
Aynen bende sizin gibiyim birkac ameliyat arastiriyorum bir yil oldu nerdeyse burdayim herkes ameliyatlari oldu gitti ben hala burdayim.Hala yorum okuyorum olumlu yorumda hevesleniyorum olumsuz yorumda vazgexiyorum Nolcam ben ya

Aynen bende sizin gibiyim birkac ameliyat arastiriyorum bir yil oldu nerdeyse burdayim herkes ameliyatlari oldu gitti ben hala burdayim.Hala yorum okuyorum olumlu yorumda hevesleniyorum olumsuz yorumda vazgexiyorum Nolcam ben ya
O cesaret gelmişti bana da okudukça korkuyorum

Ben o kadar kararsızım ki kimi pişman kimi memnun , ne yapacağımı bilmiyorum artık
Burayı bazen okumak insanın moralini bozuyor... Benim ki anomali idi tübüler meme,sadece küçük değil.di ve bu benim için gereklilik di.Ben pişman değilim ama bende öncesinde sizle aynı şeyleri yaşadım.Eger ki sırf büyütmek ise amacın gerek yok.ama.yok.ve şekil anomalisi varsa bence gereklilik

Biraz daha dolgun olsun istiyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…