Göz Makyajı Kaş dövmesi tarih oldu benim için..Mucize ürün!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.280
349
Hanımlar aslında aylardır bu konuyu açıp sizinle paylaşmak istiyorum ama hep unuttum..Ben bildim bileli kaş şeklimi beğenmem düşüktür falan annemde kaş dövmesi yaptırdı ama bence çok kötü duruyor yakından hiç doğal değil o yüzden cesaret edemedim..geçen yaz biri bana bir ürün tavsiye etti..fransadanmı ne geliyormuş ve ünlüler falan kullanıyor bu ürün kaş dövmesini tarihe gömdü falan dedi..inanmadım çünkü daha önce de hep böyle kaş çıkarıcılar denedim falan hiçbirişe yaramadı..dediki nereye sürersen ordan kıl çıkarıyor 6 hafta sonunda..ama ürün pahalı yani açıkcası emin olamadım ve ne kaybederim dedim..ve sonuç ürünü nereye sürerseniz orda. Kıl çıkarıyor,..hayatımda kaş olmayan yerlerimden kaş çıktı ve gerçekten benim içim mucize bir ürün..
Bunun kirpik için olanıda mucizeymiş kullananlar kirpiklerini kesmek zorunda kalıyomuş ama denemedim benimkiler zaten uzun..

Sadece bu ürünü ihtiyacı olanlara tavsiye edeyim dedim çünkü ben de yıllardır bu kaş mevzusundan çok çektim..

Çok güzel anlatmışsın ama tek eksik ürünün adı canım :)

adı sanı ne olaki bu 'bir ürünün' sır gibi konuşmuşsunuz resmen

canım bende de kaşların yapısı bazı yerler eksik çıkmıo acaba ürün adı söylermisin bana ?

Konu açtınız ortada yoksunuz?

Neyi düşünüyosun satış elemanımıyım ürün falanmı pazarlıyor gibi görünüyorum?? Sana Resim mesim yok hadi canım hadi

Dikkat ediyorum da her konuda bir kabadayılanma bir atar. Oraya buraya bağırma azar. Samimi yazdığınıza güvendik açtığınız konuya yazdık. Özellikle ürün ismini yazmadınız sonrasında da bir çok konuya yorum yazdınız. Konuyu açıp böyle davranmanın mantığını çözemedik sadece.

Son düzenleme:
Üsluba biraz dikkat edebilir miyiz acaba?
Sonuçta insanlarla paylaşmak için konu açtınız ve ister istemez üyeler merak edip soru soruyor.

Neyi düşünüyosun satış elemanımıyım ürün falanmı pazarlıyor gibi görünüyorum?? Sana Resim mesim yok hadi canım hadi

Tatile gittim izin almadığım için kusura bakmadın umarım???

Senin bu tavrın nedir acaba bir şey yapıyorsan ya tam yap yada hiç yapma bu konuyu açtıktan sonra bi çok yere yorum yaptın buraya da yazabilirdin artisliğin manası yok

Evet Sevillacım ben Kaş değil de kirpik için merak ettim.Rica etsem özelden de olsa ürünün adı fiyatı ve nereden temin edebileceğimi yazar mısın?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Üsluba biraz dikkat edebilir miyiz acaba?
Sonuçta insanlarla paylaşmak için konu açtınız ve ister istemez üyeler merak edip soru soruyor.

Tavır gerçekten çook ilginç. Merak edip katıldığı bir kaç konuyu okudum. Tavrı, tarzı hep bu malesef. Günlük hayatın stresini burada insanları azarlayarak, aşağılamaya çalışarak atıyor sanırım. Konuyu açan kendisi hala ne yapmaya çalıştığını anlamadık bekliyoruz bakalım ne çıkacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…