Kartagener sendromu

Sfkhkn

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2022
33
5
28
Merhaba situs inversus totalis yani organları ters tarafta ve kartegener sendromu olanlar var mı?
Gebelik yaşadınız mı tüp bebek tedavisinde ilk denemede hamile kalabildiniz mi?

Rabbim şifa versin size ve sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah tez vakitte

Merhaba benim ilk tüp bebek tedavisinde tutunma olmadı şimdi bende ikinciyi deniyorum inşallah yüzümüz güler
Sizin ilki tutmuş muydu

Merhba bendede ayni hastalik var suan ikinci tedavimdeyim ve tupbrbekte tutma olasiligi %70 diyolar
Merhaba benim ilk tüp bebek tedavisinde tutunma olmadı şimdi bende ikinciyi deniyorum inşallah yüzümüz güler
Sizin ilki tutmuş muydu

Banada yapilmadi hyrlisi insallah tutar bu sefer nerede yaptiriyosunuz ben ankara hacettepedeyim

Merhba msjnizi yeni gordum hyr tekrar bastan basliyorum . Doktor size bu hastaligimiz ile ilgili ne dediler aciklamq olarak
Genetik bölümüne gittim orda kanla primer silyer diskenizi hastalığı olup olmadığına bakildi ama incelenen genlerde hastslik cikmadi genetik doktoru inceleyemediğimiz genlerde çıkma ihtimali yüksek dedi çünkü bütün her şeyi taşıyorum.
Organlar ters gecmeyen öksürük ve burun akıntısı kartegener sendromu hepsi var. Kadın hastaliklari doktoru rahim filmi çekti 6 ay bekle olmazsa direk tüp bebek dene dedi. Şubatta ilkini denedim 1 adet istemiştim o da tutmadı şimdi dondurulmuş 5 adet var 2 tanesini koycaklar bakalim artik gerisi Allah tan insallah tutar
Senin nasil oldu doktorlar bisey dedi mi

Banada ayni sekil dendi ama ben genetige gtmedim birde eger babada ayni hastalik olsaydi hastalikli olurdu diyor ama bilemedm insallah tutar bnde 2 adet koymayi istiyorum . Rabbim bos cikartmasin

Banada ayni sekil dendi ama ben genetige gtmedim birde eger babada ayni hastalik olsaydi hastalikli olurdu diyor ama bilemedm insallah tutar bnde 2 adet koymayi istiyorum . Rabbim bos cikartmasin
Amin canim insallah ben embriyolari gondermedim genetiğe sadece hastalik için önceden ben gittim

Hm olabilir hayırlısi olsun hakkımızda size doktor kan sulandırıcı iğne verdi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…