Karşınızda Peraaa!!

arkadaşlar merak edenleriniz varsa Pera çok iyi şu anda o ağrıları da normalmiş.kalça rezeksiyonu geçiren köpeklerde ara sıra olması normalmiş.şimdi ağrı kesici kullanıyoruz.yeni fotoğraflarını eklicem.

arkadaşlar merak edenleriniz varsa Pera çok iyi şu anda o ağrıları da normalmiş.kalça rezeksiyonu geçiren köpeklerde ara sıra olması normalmiş.şimdi ağrı kesici kullanıyoruz.yeni fotoğraflarını eklicem.

Canım benim,kıyamam ona:teselli:a.s.

Allah beterinden korusun,yeni resimlerini bekliyoruz canım artist Pera'nınşakkıdı

51540288.jpg

34106621.jpg

dsc02011f.jpg

Çok güzel görünüyor Pera.. :nazar:
Hem güzel hem de çapkın.. yerimseniben

sağolun kaydirigubbakcemile3

canım benım cok tatlı gorunuyor..umarım agrıları bıran once gecer.. Şeniz

sağol canım teşekkür ederiz :)

evet pofuduk pofuduk peluş ayı gibi :)

Pera'nın fotoğraflarını daha sık ve düzenli olarak görsek de ben de ilk köpişim, birinci aşkım Sarp'ıma olan özlemimi gidersem... :eek:

arkadaşlar uzun zaman oldu yazamadım hiç araya düğün girdi ev taşıma falan hiç ilgilenemedim forumla en kısa zamanda yeni fotoğraflarını eklicem yogimin. bu arada 3 yaşına girecek martta hiç bir sorunu yok maşallah ama kilosuna çok dikkat ediyoruz sadece geceleri birazcık aç uyuyor :44:

Maşallah büyüdükçe güzelleşmiş.. :nazar:
Irkına göre kafa yapısı da oldukça zarif.. O boya o posa resmen zarif yani.. :KK69:

Teşekkürler paylaşım için..

Not: İlk fotodaki labrador yavrusunun adı ne? Bi'tanıdığa benzettim de.. :KK51:

Pera cok tatlı masallah.Bende aslında hep kopek istiyorum ama hem apartman dairesinde oturuyorum hemde eşim kopeklerden pek hoslanmıyor malesef.Birde tavşanım var evde köpek sansım yok :KK43:

Maşallah büyüdükçe güzelleşmiş.. :nazar:
Irkına göre kafa yapısı da oldukça zarif.. O boya o posa resmen zarif yani.. :KK69:

Teşekkürler paylaşım için..

Not: İlk fotodaki labrador yavrusunun adı ne? Bi'tanıdığa benzettim de.. :KK51:

labradorun adı Pati cnm ankaradaysan city voiceda çıkan cevdet vardı onun köpüşü o da çok tatlı dimi

Pera cok tatlı masallah.Bende aslında hep kopek istiyorum ama hem apartman dairesinde oturuyorum hemde eşim kopeklerden pek hoslanmıyor malesef.Birde tavşanım var evde köpek sansım yok :KK43: [/I]

menekşecim bizde apartmanda besliyoruz peroşumuzu ama bizim sorun olmuyor sitemizde yasak değil hem de pera hiç havlamaz öyle gürültü yapmaz ama eşin hoşlanmıyorsa bence hiç köpek işine girme ya da rott işine diim:) ya çok güzel birşey aslında köpek beslemek ama tek başına başa çıkılacak bişey değil.ama yine de küçük ırkların bakımı çok daha kolay şahsen ben eşimin desteği olmasa başa çıkamam bu ayı yogiyle :) .bazen eşimin işleri çok yoğun oluyor yükü bana kalıyor bunalıyorum hemen mesela şimdi hamileyim pera eşimin yanında dükkanda kalıyor.çünkü benim onu şu anda tuvalete falan çıkarmam mümkün değil aramızda sadece 10 kg var beni uçuruyor dışarda. hem tavşan beslemek de çok güzel ama evi batırmyor mu?benim daha önce bir tavşanım vardı evin her tarafına kakasını falan yapıyordu.

Son düzenleme:
labradorun adı Pati cnm ankaradaysan city voiceda çıkan cevdet vardı onun köpüşü o da çok tatlı dimi

Ay pardon yaa
Abone olduğum konuları kontrol ederken gördüm ki mesaj yazmışsınız hem de uzun süre geçmiş üzerinden..
Yok aynı köpekten bahsetmemişiz.. sahiden çok tatlı

......da

Peroş nerede Peroş? :KK69:

X