karşı penceredeki kız...

canum mucxxxa.s. teşekkür ediom yine.... merak etme diom ya, devran tersine döndü 1 senede çok şeyi değiştirdim .. hayatta eskisi gibi olmaz hiç bişiyyy:sm_cool: umarım birlektiliğin devam eder mutlulukla.... hoşça kal...a.s.a.s.a.s.

Okurken öyle bir kapilmisimki,cama cikip karsi apartmana bakicaktim nerdeyse..:))

Cok güzel dile getirmissin duygularini,yasadiklarini..Icine atmaktansa yaz paylas bizimle..Sen bu adami gercekten seviyorsun,o da seni seviyor bence.6 sene olmus dile kolay.Umarim hersey istedigin gibi gerceklesir canim.Mutluluk yakani birakmasin...

Canım gülparem:) saol.... bende arada bir bakarım oraya,,, ama şimdi bakmak için bir sebebim var oda, o kızın oturduğu yerde şimdi en yakın arkadaşımın oturması :):) arada bir arkadaşımı ziyaret ederim .. ba ba ba içeriye kada daldımm... tabi onun taşındığı yere arkadaşımın taşınması ardından da benim ziyaret sırasında yaşadıklarım komik oluyor:):):)

Evet gercekten iceriye kadar girmissin helal olsun..:)))Icerde oturunca eski günler geliyo mu aklina??

sırnaşık şeysırnaşık şeyGülparesırnaşık şeysırnaşık şey
Hemde nasılsenağlama ama kız arkadaşım espiri yapıp alay geçince unutuyorumm:Roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…