karşı penceredeki kız...

sevdiğin adamın onu hiç tanımadığın zamanlarda hiç tanımadığın ve tanımayacağın insanlarla bişeyler yaşadığını bilmek bile bazen can sıkıcı olabiliyor...gereksiz bir kıskançlık hissi belki ama oluyor işte...ki senin her karşı apartmana baktığında bunu düşünmen ve canının sıkılması normal...sevgilinin yaptığı çok büyük bir saçmalık...ama bunlara takılıp gereksiz yere mutsuz olmak da hata...sonuçta sen yokmuşsun ozaman hayatında...bence gereksiz yere sıkma canını...değmezzzz...
bak bugün tersimden kalkmadım gördün müüü...:1hug::1hug:

Kadınlar erkekler gibi değil, onun bana verdiği o özel duyguları ben başka erkekte yaşayamam... nede kadınlığımdan şüphe ederim bu durumda... Çok farklı birşey, o kızın benim sevdiğim adamın bedeninin görmesi tanıması ve sevdiğim adamın o kadının bedenini , benim koklayarak öptüğüm elleriyle okşaması... bunlar insana ağır geliyor... ama geçiyor iştee zamanla:) evet tersinden kalkmamışsın:)

geçer güzelim geçer...evet bunları bizler yapmayız doğru...ama onlar yaptı diye de hayatımızı zehir edip yaşayamayız ki...bizle birlikteyken başkalarına dokunmasınlar yeter...di mi güzelim...boşveeerrrr....

Öle.... o kızda çok tuaf bir kız bir ben birde o :) annesi gay barında çalışıyordu babası içkiciydi... hergünnn birbirlerini dövüyorlardı kızda mahallede nekadar çocuk varsa evine alıyordu:) allahtan gitti:) dediğin doğruu :)geçerr be güzelimmm...:)

Canım ne denir bilmiyorum,olmadık brşey yüzünden ilişkiyi harcaması,bir anlık boşlukta başkasına kucak açması,arkadaş olarak kalabilmek bunlar bana zor gelen şeyler:çok üzgünüm:İnsan herşeyi görüyor ama katlanabilmek her zaman mümkün olmuyo kötü birşey ya da iyi birşey de olsa hatırlatacak şeyler mutlaka oluyor bu bir insan da olabilir bir eşyada ve bunlar senin canını acıtıyor:çok üzgünüm: ben başka yorumlarda da söylemiştim bunu aldatmak bana göre fiziki olan değildir tabii bekarken eğer cinsel anlamda benden bişey alamayacaksa başkalarına ihtiyaç duymasını affederim ama aklı ve gönlü kayarsa benden başkasına bu aldatmadır ve bunun affı yoktur mazeretler durumu değiştirmez!Bu olayda ki aldatmadan da fazla aldatmacaya dönmüş,mazeret bile sunulacak tarafı yok sen sudan bir sebeple sevgilini incit ayrılığı getir,arkasından boşluk oluştur kendine "boşluktaydım"diyebilmek için sonrada bir güzel harca yaşadığın tüm güzellikleriMadem kızla beraber olduğunda bile özlüyormuş(ki bu çok komik bir laf insan birini özlerken birini severken başkasına dokunamaz) neden beklemiş karşı taraf konuşana kadarGünah çıkarmaya çalışırken bile batmış bence...Herkesin 2.bir şansı hakettiğine inanırım,ama o 2.şanstan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmaz o yara hep kalır...Yara almadan yaşanan aşklar dilerim( tabii varsayerimseniben) sevgilerimlea.s.

olsaa:) aha böle berbat 1 sene geçti:) 6 yıl oldu halada düşünüom.. ama nedior diğer bacım geçerrr:) içimi döktüm ölesine:) yine baktımda pencereye... piskopat olcemm yakindeejeyyar:Roflol:

olsaa:) aha böle berbat 1 sene geçti:) 6 yıl oldu halada düşünüom.. ama nedior diğer bacım geçerrr:) içimi döktüm ölesine:) yine batımda pencereye... piskopata olcemm yakindeejeyyar:Roflol:
Evet hayatta ki en sihirli laftır bu gerçekten "GEÇER" neler neler geçmedi ki? Ama malesef delip geçiyor bazen aşk konu oldumu benim yaralarım daha geç iyileşiyor belkide bu yüzden delip geçer diyorum:çok üzgünüm:geçer geçmez o başka konu ama şunu söyleyebilirim ki DEĞMEZZZZZyerimseniben

duygusal arkadaşım benim:1hug: delip geçiyor doğru... sonu ise bambaşkaca değmez... gülsemle sen birebir mantıksınız

canım okuyunca kötü oldum..bende sivasa gidicem sırf bu yüzden ayrılık yaşadığım için dorumu bilmiyorum ama ya oda başkasına dokunursasenağlama

canım okuyunca kötü oldum..bende sivasa gidicem sırf bu yüzden ayrılık yaşadığım için dorumu bilmiyorum ama ya oda başkasına dokunursasenağlama

O korku olursaa moon arkadaşım :uhm: bilmiyorum kiii:çok üzgünüm: sen karar ver diyeceğim ama sanırım bebeğim sen çok kararsız gibisin epey vede için yanıyor gibi gözüküyor senağlama

O korku olursaa moon arkadaşım :uhm: bilmiyorum kiii:çok üzgünüm: sen karar ver diyeceğim ama sanırım bebeğim sen çok kararsız gibisin epey vede için yanıyor gibi gözüküyor senağlama

bebeğim evet kararsızım çünkü hala seviyorum hiç eksilmedi yüreğimde inan dün son kez konustum onca laf söyledim ama içim acıyarak bilmiyorum hiç bişeyi bilmiyorum nasıl dayanıcam nasıl katlanıcam ne yapıcam aklım hiç bişey almıyor zamana bıraktım ama gitmek zorundayım buralardan ayrılık girmezse araya hasret olmazsa onda zaten bişey olmaz yokluğumu görsün istiyorum senağlama

İşşallah düzelir birtanem. Sanırım birşey var, siz barışcaksınız:) gerçekten inan bana ...... birbirinizi seviyorsunuz.... en az 15 gün ....

İşşallah düzelir birtanem. Sanırım birşey var, siz barışcaksınız:) gerçekten inan bana ...... birbirinizi seviyorsunuz.... en az 15 gün ....

ayyy bebeğim inşallah barışırız benimde en çok istedğim bu ama nasıl olcak ki aramıyorum bakalım o ne zaman arıcak:uhm:dua et bana noooluuurra.s.Şeniz

Hala onunlayım... 6 yıldayız, 1 sene bunun aptallıklarıyla geçişti:dilcikar: güçlü olmak zorundasın , ama değilim aslında... öle olmak zorundasın... Çünkü karşı taraf senin zayıf noktalarını yakalayınca işler çığırtıyor:Roflol: oda yakalamıştı işte... ama bu oolaylardan sonra , o eskisi gibi olan bir kadın yokŞeniz artık devir tersine döndü:1hug: daha iyisini elbette bende düşünüyorum ama işte daha iyileride beni sarmıyor. aşk böle galiba bilmiyorum kiilaelaelaelaelae
saol canım yorumun içinna.s.
bu arada o geçer lafı , geçiyor ama hayatının zamanında.. gönlünde ise geççeği zaman sevginin bittiği zaman oluyor...bazende avutmak için....

Sevgili breakforlove,

Aşk bir insanın kötü yanlarını görememek demek işte bu yüzden aşk bittiğinde aslında o insanın nasıl bir insan olduğunu gerçek yüzünü görmeye başlıyorsun..Yazdıklarına çok üzüldüm inan ama bilmelisin ki senin yerinde olsam asla devam etmezdim..Çünkü erkekler meraktan da olsa başka bir kadına rahatlıkla dokunabilir, birlikte olabilir ve hayatına kaldığı yerden devam edebilir..Şu an sen sadece "ne yaparsan yap seni seviyorum ve hep yanında olacağım" mesajı veriyorsun ve o da bunu her zaman kullanacak..Daha doğrusu seni yan cebine koyup hayatını yaşayacak..Bunlardan belki haberdar olacaksın belki olmayacaksın ama sizin ilişkiniz kırılma noktasına gelmiş..İnsanların seni kullanmasına asla izin verme..Sevgi sandığın şey sadece alışkanlıkta olabilir 5 seneden sonra..Ve sen aşık olsan bile o sana aşık değil yazdıklarına bakılırsa..Belki sadece yanında durmanı istiyor..Ama bir gerçek var..Hiçbir erkek hoşlanmadığı bir kadına dokunmaz..Demek ki o kadından hoşlanmış ve birlikte olmuş..Belki ten uyumu olmadığından devam etmemiş ama inan aralarındaki çekim devam etseydi seni yine öylesine arkadaş olarak görmeye devam edecekti...!! Bence en kısa zamanda kalbini daha fazla kırmasına izin vermeden kendi yoluna git..

Şuan kendi yoluma gitmem için bir sebeb yok... Yorumların içinde teşekkür ederim ayrıcana... Şu var ilişkimiz kırılama noktasında değil, sadace sıradan bir ilişki olmadığından ve olaylarının iç yapısını bilmediğiniz için size kırılmış bir ilişki gelmiş olabailir.... Onun bana olan sevgisini de gayet çok iyi biliyorum, bilmiyorum bunu söylemek için onu tanımanız gerekir, o kıza gelince evet yaptığı şey zoruma gitti. Ama şu var kızdan hoşlanmıyordu, erkekler de genelde şu yapı vardır bunu hiç birzaman unutma '' gelene git demem '' her erkek bunu yapar ve dediğin gibi yollarınada hiç birşey olmamış gibi devamda edebilirler,,, Ata erken toplumunda yaşadığımız içinde, bu küçük kaçamaklar onlara normal geliyor... Ten uyumu evet, ten uyumu çok önemli... Uzun ilişkilerde aşkla birlikte, alışkanlık ve ten uyumuda oluşur ve çoğunluk ise acı birazda ihtiras kaplar.... Ve aradan 1 sene geçti ben olayı unuttum fakat biranda bir konuyla konuşurken aradan o geçince hatırladım içim doldu ve yazdım... Ama dediklerinizin çoğunda yanılmışsınız..... Hayatımda en son yapacağım bir şey vardır oda kullanılmak ama sevgim varsada bunu her şekilde gösteririm. Eğer değer verdiğini anlamadığım an olursada çekip gitmeyide çok iyi bilirim.... yorumun için teşekkür diyeceğim ama biraz ağır oldu benim için....O bir hata yaptı ve yazdım. Herkes hata yapabilir... Ve ben onun cebinde olabilcek bir kadın hiç olmadım....

Teşekkür ederim arkadaşım... Umarım herşey geçicek... zamanla taşlar yerine oturcak ... benim babam öldüğü için tek sevgimi buna verdim o benim çocukluk aşkım ... hataları olur aynı 1 sene öncesi gibi ama zaman geçiyor bunlarıda öğrendim... ve inanıyorum ki oda beni seviyor ve birşey daha var onada inanıyorum bu koca 6 yıl 2 ye katlancak.... a.s.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…