karnımı sandalyeye çarptım :((((

fxixndxixkiçim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
370
6
47
kızlar ya,koridora eşim sandalye koymuş,unutmuş,ışığı açmadan yürürken köşesine karnımın sağ tarafını çarptım..bişey olur mu yaa?çok korkuyorum...
bebiş az önce hareket etti.morarma da yok.ne dersiniz?

bişey yoktur canım inş hem bebişin hareket etmiş eğer kafana çok takılıyosa bi dr git bebişini görünce rahatlarsın:)

Bebis hareket ettigine gore bisi oldugunu sanmiyorum canim ama aklinda kalacagina doktoruna danis.o zamana kadarda hareketlerini takip et, degisiklik var mi yok mu diye.

kızlar gece uyuyamadım üzüntümden..ama bebeğim hep hareket etti.bişey olmuş olsaydı şu ana kadar olurdu değil mi? sonradan çıkar mı?

endiselenmen dogal canim ama kotu dusunme bence cunku bebisinde oynuyormus, "ben iyiyim anne,uzulme" diyor :asigim:

canım bebıs hareket etttıysen bır sey yoktur
ama sen yınede ıcın rahatlasın yarın dooktorun bır gorun .....

rabbım bebısını korusunn

gecmis olsun vallaha bende korkuom bi yere carparim falan diye korkuom dikkatli olmaya calisiyorum her zaman aman dikkat et insallah bebisin iyidir oynadiysa iyidir demek

canım ya bende banyoda yuz ustu dustum yarım saat yattım ve dayanamayıp gece 10 da dr aradım kanama varmı dedı yok dedım hareket ettıyse bısey yoktur

canım ya bende banyoda yuz ustu dustum yarım saat yattım ve dayanamayıp gece 10 da dr aradım kanama varmı dedı yok dedım hareket ettıyse bısey yoktur

Gecmis olsun canim, bende gecenlerde son anda kurtulduydum banyoda kaymaktan.dikkatli olmamiz lazim.Allah'im korusun bebislerimizi

ya canım korkma Allah koruyo bişi olmamıştır, bende dün arabanın kapısına fena çarptım üstelik daha küçük hareketlerini hissedemiyorum ben, içini rahat tut sen yoktur bişi olsa zaten bi şekilde tepki veriridi bebişin

kizlar noluyor canlarim dikkat edin kendinize yahu nazar mi degdi nedir en iyisi biz toptan okutalim kendimizi
hadi hepinize gecmis olsun allah bi daha gostermesin insallah

arkadaşlar hepiniz çok sağolun valla içimi inanılmaz rahatlattınız...kötü şeyler düşünmemeye çalışıyorum artık.vurduğum yere parmağımı bastırınca hafif acıyo sadece ama bebiş hareketli çok şükür.

güzelim geçmiş olsun , içini rahatlatmak istiyorsan eğer doktoruna gidiver ultrasonda baksın .. ne kadar çarpmasak vurmasak diye uğraşsak da oluyor bazen . Karnımızın içinde ki sıvı bebeklerimizi koruyor Allah ' ın izniyle ... üzülme annesi

Korkma canim bir aksilik olsaydi oynamazdi Allah korusun.Onlarin oyle guzel koruyucalari varki bir darbeyle birsey olmaz merak etme canim.

sağolun canlarım,yanımda olup korkularımı paylaştınız,rahatlattınız beni...evet,banyoda falan da çok dikkat edelim..yüksek yere sandalyeyle çıkacağımız zaman da yanımızda mutlaka biri olsun ya da yerimize başkası çıkıversin..Allah korusun,tansiyonumz düşerse,bişey olursa çok üzülürüz sonra..lütfen dikkat..

bende banyodayken birden kolumu kaldiramadim iki büklüm kaldim bir süre kimildayamadim..esim ambulans cagiracakti .. istemedim gecende istifra ederken kan kusmustum götürdü beni yatirdilar durduk yere 3 gün hemen herseyde doktora gitmeye gerek duymuyorum artik .. bebegim sora kimildadi icim rahat etti .. :teselli:

arkadaslar bugun benimde basima geldi
alisveris arabalari varya migroslarda,
onu itiyordum arabaya giderken onume bakmadim hız kesme demirleri varmis yerde araba geri tepti ve karnima siddetle carptı
carptıgım yer hala agrıyor ama bebişim hareket ediyor
size sorayım diye girmistim ki arkadaslarimin ugradigi talihsizlikleri ogrendim
noluuur çooooooooooookkk dikkat edelim kendimize Allah'ım sen hepimizi ve bebeklerimizi koru...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…