Karnımdaki yağlar ve deri sarkması?

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
3.081
83
sezeryan sonrası karnımdaki yağlar bir yandan erirken bir yandan da hamilelikte gerilen deri sallanıp duruyor. yaa bu deri eski haline nasıl gelir arkaaşlar? hep böyle mi kalcak yoksa :bbo:

arkadaşım bende sezeryan oldum. ve 1 aydır diyet yapıyorum. hoş ben 2.5 sene önce dogum yaptım. karnım kocamandı şimdi 75 kilodan 69 a düşüm. ilk başlarda sarkma oldu. hedefim 60 a inmek. sarkmanın geçmesi için çok araştırdım spor şart. spor yapmaya da başladım 2 haftadır. 2 hafta da bile etkisini gördüm. yaglar gidiyor daha hızlı zayıflıyorum ve karnımın sarkması gidiyor. daha da çabuk kilo veriyorum. ve karnım sıkılaşıyor. sarkma inan 3 haftada yüzde 70 azaldı. spor yap arkadaşım. hç bişey yapmazsan karın egzersizleri yap. çok faydasını görüceksin.

aynı dert bendede var umarım düzelir bende ugraşıyorumbakalım sonuç ne olacak

ben tam 1 ay düzenli sabah ve akşam mekik çektim yaglar gitti evet ama deri sallanınca göbek var gibi duruyor.birde benim gaz problemim varr ( üffffffff
ama sarkan deri aynen duruyor.hangi sporları yapınca karındaki sarkma gidiyor?bilen varmı arkadaşlarr :))

ben eliptik bisikletle hergün yapmaya çalışıyorum yarım saat falan ama pek kile verdiğim söylenemez ama düzenli yapamıyorum pek bende araştırıyorum şuan karın kaslarıyla ilgili hareketleri deneyince paylaşırım sizlerle

kaç tane mekik çektiniz acaba?yağlar gitse de sıkı bir pantolonla deri kaybolur gider. ama yağlar durunca pantolondan dışarı fışkırıyorlar yaaa...

kaç tane mekik çektiniz acaba?yağlar gitse de sıkı bir pantolonla deri kaybolur gider. ama yağlar durunca pantolondan dışarı fışkırıyorlar yaaa...

sabah 50 akşam çekebildiğim kadar ama ben 70-80 kere çektim.yerimseniben
birde tam 20 dk hızlı adımlarla tempolu yürüdüm.ozaman yağ eriyor kas oluyor hihoyyythihoyyytderi öylece kalıyor.bende buna çare bulamadım.:bbo::bbo::uhm:

sanırırm sarkan deriden kurtulmanın tek yolu estetik ameliyat karın germe operasyonu onun fiyatıda kimbilir ne kadar:çok üzgünüm:

azimle mekik çekmen lazım canım sarkan deri için yok ben mekik çekemem diyorsan tek yolu estetik müdahale ki buna eğer durum çok kötü değilse hiç gerek yok
irade göster ve sabah akşam düzenli mekik çek hemen etkisini göremezsin canım mümkün değil ama zaman içerisinde farkı göreceksin
kim diyorsa ki ben şunu yaptımda bikaç haftada gitti sakın inanma sen sabırla ve azimle mekik çek sarkmayı bitek o gideriyor ama mekikğide dpğoru yapmam lazım yanlış mekik işe yaramaz
inşallah halledersin canım aynı dertten muzdaribim günde 250 mekik çekiyorum 1 haftadır bakalım neler olacak görücez artık

benim teyzemde sezeryan doğum yaptı almanyada doktoru demişki bu deriyi yok edicez.sabah akşam karnını içine çek 20 sn.tut nefesini sonra bırak karnını.bunu sabah akşam yap demiş.bende kilo vermeye başlayalı sarkmalar oluyor bende başladım yapmaya 1 haftadır. bakalım ne olcak denemekte fayda var...:enbuyukkk:

Deri sarkmasının tek çaresi bence estetik,sporla falan sadece yağlar gider,deri kalır...

Mekik cekmek iyi,fakat 250 biraz fazla(belinize dikkat edin). Daha az da olabilir.
Bir de sirtustu yatarak karniniza uygun bir yagi uygulayarak(yagisiz da olabilir), ellerinizi ust uste koyun ve bastirarak,avuclarinizla saat seklinde yuvarlak cizmeye baslayin. 100e kadar yapin. Insallah, faydasini gorursunuz! Basarilar a.s.!!!

senağlamason iki yıldır en büyük derdim bu mafoldumbenmafoldumbenne yapacağımı bilmiyorum offffffffffffff

Konunuz, Doğum sonrası cilt bakımı bölümümüze taşınmıştır. yerimseniben

kesinlikle spor gevsek yaglar gidiyor kaslar doluyor,cildin geriliyor hemde isil isil oluyor sporla..ama sabirla uzun zaman duzenli denemek gerekir..

ewet tek çare mekik görünüyor ama şuda varki estetik bana göre bi anda kurtuluş ben ona başvuracam çalışan insanız elma kromda kullandım ama o da spor ve diyet istiyor zor ne diyim ki aynı dert bendede var 3 çocuk annesiyim ilki normak dider ikisi sezeryen ve 3 kilo karnımdan fazla var sarkmada tek çare Liposakşın? kızlar

arkadaslar ben araniza yeni katildim.sizinle ayni sorunu paylasiyorum 3 yil once kizimi dunyaya getirdim ama kendim adeta kustum bu dunyaya......karnimda olusan catlak ve sarkmalar piskolojimi bozuyoooo aynaya bakamaz oldum.spor yapiyorum ama bi gelisme yok. bu derdin caresini bilen yokmuuuuuuuuu???????

Slm benimde ayni problemim var 2.dogumu yaptim cok yok ama sarkis bi deri sadce rahatsiz ediyo mekik ve bqcak hareketleri yapiyorum 47 kilola evlendim o zmnlari gunde 300 cekiyodum cok faydasani gordum kilo bakimindan simdide ayni kilodayim fkat goruntu hos dhl careler aramaya badladim yaglar fln ise yaramdi buluruz ins bi cozum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…