Karmaşık bir ilişkim var :( 2

bibibibiy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
882
1.068
Merhaba arkadaşlar,

Nasılsınız ?

Bildiğiniz gibi daha önce den "karmaşık bir ilişkim var yardım edin" konumu/hikayemi sizlerle paylaşmıştım.

Verdiğiniz tavsiyeler ve öneriler hakkında çok düşündüm/ölçtüm/tarttım.

Ve dün akşam ilişki yaşadığım kişi ye mesaj yazdım.

Mesajımı özetlemem gerekirse ;

"15 temmuz a kadar düşün, taşın ve net bir karar ver. Bende aynı şekilde düşüneceğim. 15 temmuz da ise yüz yüze görüşelim. Sen gelme istanbul a ben gelirim. Ama eğer benimle gerçekten bir gelecek düşünmüyor isen lütfen beni arama. Sadece beni istemediğine dair küçük bir mesaj yaz. Bayram tatiline çıkacağım ve tüm tatil boyunca telefonum kapalı olacak. Birbirimize attığım son adım ve birbirimize verdiğim son anlayış ve şans. 20 günümüz var. Bu süre içinde psikiyatrim le ben görüşmeye de devam edicem, kıskanç ve sabırsız tavırlarımdan kurtulmak için. 20 günün var net bir karar ver artık lütfen. Bu ilişki senin için ne ifade ben senin için ne ifade ediyorum. Verdiğin her kararı saygı ile karşılarım. Süren başladı."

Mesajım bu şekilde idi.

Siz mesajım hakkında ne düşündünüz, fikriniz nedir ? Sizce sağlıklı bir karar mı almışım yazmakla ?

Siz onun yerinde olsanız ne düşünürdünüz ?

Olgun bir davranış mı benim ki ?

Ne yazdı cevap olarak?

Henüz yazmadı. Ben olsam bende yazmazdım çünkü 20 günlük uzun bir süreç var düşünmemiz için. Ki kendisi 37 yaşında böyle bir mesaja düşünmeden cvp vermez bence.
Empati kurmaya çalışıyorum...

Öncesini bilmediğim için yorum yapmak zor keşke biraz özet geçseydiniz.

Kendimden örnek verecek olursam bana birisi bu şekil de bir mesaj atsın: son şans, şu tarihe kadar, süren başladı gibi cümleler içeren, olayı kapattığım gibi geri dönüş dahi yapmadan ( mesaj yazmayı kast ediyorum ) rafa kaldırırım.

Tabi bu kişiden kişi değişir ilişkinizin gidişatı ne boyutta o'da önemli tabi.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Net bir cevap vermesini bekliyorsunuz. En doğrusunu yapmışsınız bu şekilde bir mesaj göndererek. Belirsizlik içinde devam edemezdiniz. Cevabı ne oldu ?

İlk konunu okudum da şimdi
Yani çok özür dileyerek söylicem seni üzmek kırmak istemem ama birisinin sana bunu farkettirmesi lazım
Sana olan ilgisi aşkı sevgisi ne varsa bittmiş çünkü bu öyle ailede sorun var ilgi azalması gibi bi durum değil anladığım kadarıyla..siz sevgili olmuşsunuz ama arkadaş olmamışsınız o yüzden de iletişim sorunlarınız aradaki sevgi durumu gidince çat ortaya çıkıvermiş...o yüzden bence kendine eziyet etmeyi bi an evvel sonlandır umarım sonrasında çok mutlu olursun

Net bir cevap vermesini bekliyorsunuz. En doğrusunu yapmışsınız bu şekilde bir mesaj göndererek. Belirsizlik içinde devam edemezdiniz. Cevabı ne oldu ?

Henüz bir cvp yok.
Onu çok iyi taniyorum bu tarz bir mesaja hemen cvp vermez dusunmeden :)

O zaman çok üzüleceğim.
Hayırlïsı olsun ben en azından yapacağım herseyi yaptım...

En azından düşüneceğini belirtir bir cevap vermeliydi diye düşünüyorum.

Önceki konunuza da okudum. Çok iyi tanıdığınızını söylüyorsunuz ama bazen dışarıdan bakan biri olayın içinde olandan daha net görür. Adam size karşı hiçbir şey hissetmiyor. Bariz.

Bahse girerim, 20 gün geçmeden de arayan siz olursunuz yine.

Evet 1 aydir cok soguk aramiz ben yinede yapacagim herseyi yaptim en azindan. Hayirli olsun :)

Bakalım ne olacak bende merak ediyorum. En azından yapacağım herseyi yaptim degil mi ?
Hayirlisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…