Karindan ultrasonla bebek kacinci haftada gorunur lutfen yazin?

hayatguzeldirr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
17
1
36
Merhaba bugun 6+0 haftaligim doktora gittim alttan ultrason istemedim. Karindan bakti sadece kese gorundu bebek gorunmedi. ( kese resmini ekliyorum) ayrica kese hakkinda da hicbir yorum yapmadi sekli ve buyukluguyle ilgili lutfen fikirlerinizi yazar misiniz? Daha once 1 kaybim oldugu icin tedirginim ve yasim da 36 😪
1000112141.jpg

Merhaba bugun 6+0 haftaligim doktora gittim alttan ultrason istemedim. Karindan bakti sadece kese gorundu bebek gorunmedi. ( kese resmini ekliyorum) ayrica kese hakkinda da hicbir yorum yapmadi sekli ve buyukluguyle ilgili lutfen fikirlerinizi yazar misiniz? Daha once 1 kaybim oldugu icin tedirginim ve yasim da 36 😪Eki Görüntüle 3487905
Belki

Son adet tarihinize göre 6 haftalık hamile siniz değil mi belki geç döllenme olmuştur benim 6+4 o zaman kalp atışını duymuştuk birde kesenin için de bir şey işaretli mi görüntü de o bebek oluyor ultrason kağıdın da ki yazıları daha net çekermisiniz

Son adet tarihinize göre 6 haftalık hamile siniz değil mi belki geç döllenme olmuştur benim 6+4 o zaman kalp atışını duymuştuk birde kesenin için de bir şey işaretli mi görüntü de o bebek oluyor ultrason kağıdın da ki yazıları daha net çekermisiniz
Siz karindan mi cekilmistiniz vajinal mi. 6+0 haftaligim. Aslinda hibcir sey yazmiyor ultrason kagidinda

Karından ultrasonda kalp atışını duyabilirsiniz aslında belki geç döllenme olabilir. Neden alttan ultrason istemediniz? Onda duyulurdu.

Karından ultrasonda kalp atışını duyabilirsiniz aslında belki geç döllenme olabilir. Neden alttan ultrason istemediniz? Onda duyulurdu.
Ilk bebegimde alttan muayene sonrasi kanama olmustu bir daha baktirmayacagim diye kendime soz vermistim ilgisi olmasa bile. Siz karindan mi duymustunuz vajinalden mi

Ilk bebegimde alttan muayene sonrasi kanama olmustu bir daha baktirmayacagim diye kendime soz vermistim ilgisi olmasa bile. Siz karindan mi duymustunuz vajinalden mi
Ben ilk çocuğumda tam 6 haftalıkken karından alp atışını duyduk, ikinci çocuğumda 5+4 günlük iken alttan kalp atışını duyduk. Onunla alakası yok, çünkü benim de arada 2 düşüğüm oldu kalp atışını hiç duymadık.

İlk resim de işaretli yer var 1 yazıyor orda bebek var
İkinci resimde son adet tarihine göre kaç haftalık olduğu ve 8.16 mm boyutunda olduğu yazıyor seninkinde yazmıyor mu unu demek istedim

Eklentiler

• IMG_20241007_224819.jpg
    IMG_20241007_224819.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20241007_224844.jpg
    IMG_20241007_224844.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 23
İlk resim de işaretli yer var 1 yazıyor orda bebek var
İkinci resimde son adet tarihine göre kaç haftalık olduğu ve 8.16 mm boyutunda olduğu yazıyor seninkinde yazmıyor mu unu demek istedim
Anladim. benimkinde bunlarin hicbiri yazmiyor. Sadece 1st trimester yaziyor ve 12 cm yaziyor kese 12 cm olamaz su anda zaten.

Ben 7+2 de karından ultrasonla kalp atışını duyup bebeği gördüm. Endişelenme lütfen. Bekle sabırla ben de senin gibi keseyi gördükten 10 gün kadar sonra bekleyip gittim. Zaman geçmiyor ama dua et güzelce, dikkat et kendine..
Moral oldu bana. Cok tesekkur ederim. Insallah ben de saglikla hayirlar duyar gorurum cocugumu

X