karın içinde acı hissi erken gebelik belirtisi mi?

Ismszkllnan00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
83
25
Öncelikle hepinize merhaba. Uzun olacak biraz okuyanlara teşekkür ederim..🥰
Son adet tarihim 11 Şubat. Adetten yaklaşık bir hafta sonra başlayan bazı şikayetlerim var, gebelik değilse de normal olmayan şeyler. İlk belirti bı gece su için kalktığımda sol kasığımda icimde birşeyin hareket etmesi gibiydi, seyirme gibi.. o ana kadar içimde ne umut, ne kendini dinleme, nede belirti aramiyordum. 2yillik evliyim ve olmadı malesef bebeğimiz. Tüp bebek de denedik olmadı. Velhasıl konuya geçeyim umudum beklentim olmadığı için kafama da takmiyordum. Bu yüzden şikayetlerin psikolojik olduğunu düşünmüyorum. Kasıkta seyirmeden ertesi gün al karın bölgesinde aynı şeyi hissettim. Ondan bir kaç gün sonra hafif baş dönmesi başladı ve galiba bu süreden beri ara ara devam eden saniyelik bazen birkaç dakikalık kasık agirlari, az sıklıkta göğsüme giren birkaç saniyelik ignelenme gibi sızılar, aynı zamanda akıntım ara ara devam etmekle birlikte hala var beyaz kokusuz normal şekilde. Bu belirtiler hala aynı şekil devam ediyor. İki gün önce akşam aniden başlayan bacağıma vuran bir kasik ağrım oldu ve yarım saate yakın sürdü, yarım saat sonra bacağımda ki ağrılar belime geçti kasigim hala ağrıyordu. Ve beni asıl korkutan da yine iki gündür karnımın alt bölgesinde içten içe bir acı hissediyorum. Adetlerim düzenli ve bat tarihim 11 mart. Adet belirtileri değil çünkü adetten önce hiçbir belirtim olmaz . Başına gelen yaşayan bana yardımcı olabilecek biri varsa tecrübelerinizden yararlanmak isterim. K.bakmayin çok uzun oldu ama internette bu acıyla ilgili hiçbir şey bulamadım devam ederse hastaneye gideceğim

bende adetten önce bir çok belirtiyle birlikte hamile olduğumu öğrendim. o ay hiç yaşamadığım kadar karın ağrısı yaşadım. inşallah seninki de gebelik belirtisidir. 🤲

Bende de çoğu belirtiler var inşallah bebektir

bende adetten önce bir çok belirtiyle birlikte hamile olduğumu öğrendim. o ay hiç yaşamadığım kadar karın ağrısı yaşadım. inşallah seninki de gebelik belirtisidir. 🤲
Yaa inşallah öyledir bu benim için mucize olur 🤲🏼 ne kadar önce öğrendin canm ben kan vermeye korkuyorum daha . Başka ne belirtiler yaşadın

Yaa inşallah öyledir bu benim için mucize olur 🤲🏼 ne kadar önce öğrendin canm ben kan vermeye korkuyorum daha . Başka ne belirtiler yaşadın
ben 7 gün önceden çok çok silik görmeye başladım. giderek koyulaştı. kasık ağrım bel ağrım karın ağrım çok oldu.

Bende aynı regl olacak gibi bir ağrı yaşıyorum umarım benimkide gebeliktendir😍

Şuan ben de aynı durumdayım pazar akşamı şiddetli bı karın agriisi yaşadım ama ben hicbole bı karın ağrısı yaşamamıştım sizde agridigin da ishal oldumu acaba bata bir gün kaldı hayırlıi yüce Rabbimden insALLAH 🌸

Şuan ben de aynı durumdayım pazar akşamı şiddetli bı karın agriisi yaşadım ama ben hicbole bı karın ağrısı yaşamamıştım sizde agridigin da ishal oldumu acaba bata bir gün kaldı hayırlıi yüce Rabbimden insALLAH 🌸
İshal olmadi bende. Karında ki acı hissi iki gün sürdü ve aksamları oldu. Şuan bel ağrısı devam ediyor ve kasık ağrıları ara ara devam ediyor özellikle eğilirken daha çok hissediyorum.. test yapmadınız miii çıkar belki ♥️ benim daha 1 haftam var . Test yaparsan haber et canım inşallah çıkar

İshal olmadi bende. Karında ki acı hissi iki gün sürdü ve aksamları oldu. Şuan bel ağrısı devam ediyor ve kasık ağrıları ara ara devam ediyor özellikle eğilirken daha çok hissediyorum.. test yapmadınız miii çıkar belki ♥️ benim daha 1 haftam var . Test yaparsan haber et canım inşallah çıkar

Korkuyorum biliorum negatif cikicak
Korkuyorum negatif cikicak biliyorum ☹️

Allah ol der olur.. içini ferah tut kötü düşünme ama herşeye de hazırla kendini canım inşallah vardır ♥️ ne zamandır istiyorsun
Yedi aydır evliyim hiç korunmadik neden olmuo diyede takıntı yapiroum ne bilim hayırlısı yüce Allah tan İnsALLAH hayırlısı ile verir sen hamilesin bizlere bolca dua et cnm yarın adet günüm bakalım bende bu ay baya karın ağrısı çektim yumurtlamadan sonra

Yedi aydır evliyim hiç korunmadik neden olmuo diyede takıntı yapiroum ne bilim hayırlısı yüce Allah tan İnsALLAH hayırlısı ile verir sen hamilesin bizlere bolca dua et cnm yarın adet günüm bakalım bende bu ay baya karın ağrısı çektim yumurtlamadan sonra
♥️♥️Yaa Pamuk oldum pamuk 🥰🥰 Allah mı soyletti kız inşallah sende bende isteyen herkese de Rabbim nasip eylesin. Ben 2 yıldır istiyorum ama olmadı 🥺 iki yıldır hiç olmayan şeyler bu ay oldu bakalım nasip kısmet. Kafana takma oluruna bırak Rabbim nasip edecek inşallah 🤲🏼 bir yanım test al bugün diyor bir yanım kafayimi yedin diyor bekleyemiyorummmm:mad:

X