Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Evdeki nasıl model bende de var ama nasıl olur önemli diyorlar şekil alması için
Evdeki kaliteli bişey değil benim
Bi tuhafiyeden almıştım bildiğin yarım atlet gibi
Bitane iyisinden alacağız artık formunu korusun diye
Aslında bu korse sütyenle rahatım ben şimdilik sadece yıkamak için çıkarıyorum sonra korseyi takıyorum hemen
Seninkinin ayarı var mı ? En dara çekmişlerdi benim kontrolde

Bende ondan korkuyorum canım ya yumasama olmaz inşallah. Ara ara ödemler bir taraf biraz yumuşak bir taraf sert gidiyor inşallah aşırı yumusamaz
Böyle kalsa ben çok mutlu olacağım 🙈
Sizlerin meme ucuna işlem yapıldı mı küçültme falan
Gerek görürsek yaparız ameliyat sırasında demişti doktor ama şükür ellememişler benimkine

kızlar size bişey sorucam meme küçültme sonrası ödem

Evet gerçekten meme beni de zorlamadı , ben meme küçültme sonrası elimi kullanamam sanıyordum ama asla öyle olmadı çok hafif atlattım ya da karnımın ağrısından onu unuttum😂 birde size bişey sorucam meme ilk ameliyattan çıkınca çok küçüktü şimdi şişti ve ödemli acaba ilk yapıldığı haline dönmesi kaç ayı bulur
Memede bende hiç zorlanmadım ağrım olmadı bile diyebilirim ya da sizin gibi karın germeden dolayı ağrılar birbirine karıştı . Karnımda aslında ağrımadı benim hiç ama yapılan az bi lipo beni mahvetti 37. Gündeyim ve liposuctıon yapılan yerlerim gerçekten hâla ağrıyor etlerim çürümüş morarmış gibi bi ağrı...
Meme için Ameliyat sonrasında yapılan pansumanda ki gördüğün ilk görüntüye yakın olacak demişti doktor memelerin son halindeki görünüm için
Zaten sonrası ödem oldu hepimizde

Kızlar krem sürerken elinize diken gibi misina gibi küçük şeyler değiyor mu ? Dıştan görünen bişey yok bende ama hissediyorum minik dikenler sanki içteki dikişlerin düğümü mü acaba

Gerek görürsek yaparız ameliyat sırasında demişti doktor ama şükür ellememişler benimkine
Benimkine yapmış canım işlem küçülmüş ikiside aynı boyda😂😂😂benimde bu şekilde kalsa mutlu olcam aslında ne yalan söyleyeyim 😊

Benim emzirme sonrası kahverengi kısmı büyümüştü onun çevresini almış böyle çok daha beğendim

Kızlar krem sürerken elinize diken gibi misina gibi küçük şeyler değiyor mu ? Dıştan görünen bişey yok bende ama hissediyorum minik dikenler sanki içteki dikişlerin düğümü mü acaba
Evet bir kaç yerde var bendede memede iki yer falan karnındada . Kabuklar dokuldukce siyah renk oluyor gibi sizinkide öylemi kırmızı diyen var da aynada baktım da siyah gibi

Memede bende hiç zorlanmadım ağrım olmadı bile diyebilirim ya da sizin gibi karın germeden dolayı ağrılar birbirine karıştı . Karnımda aslında ağrımadı benim hiç ama yapılan az bi lipo beni mahvetti 37. Gündeyim ve liposuctıon yapılan yerlerim gerçekten hâla ağrıyor etlerim çürümüş morarmış gibi bi ağrı...
Meme için Ameliyat sonrasında yapılan pansumanda ki gördüğün ilk görüntüye yakın olacak demişti doktor memelerin son halindeki görünüm için
Zaten sonrası ödem oldu hepimizde
İlk pansuman da güzeldi benimki inşallah öyle olur. Karın zor ama gerçekten

Evdeki kaliteli bişey değil benim
Bi tuhafiyeden almıştım bildiğin yarım atlet gibi
Bitane iyisinden alacağız artık formunu korusun diye
Aslında bu korse sütyenle rahatım ben şimdilik sadece yıkamak için çıkarıyorum sonra korseyi takıyorum hemen
Seninkinin ayarı var mı ? En dara çekmişlerdi benim kontrolde
Benim ki hep aynı ayarda rahat duruyor hep sıkma yok çok rahat aslında güzelde şekil alıyor gibi ama yedek olsun istiyorum

Evet bir kaç yerde var bendede memede iki yer falan karnındada . Kabuklar dokuldukce siyah renk oluyor gibi sizinkide öylemi kırmızı diyen var da aynada baktım da siyah gibi
Benimde öyle korktum bile bu neden siyahlardı diye nolduğunu da bilmiyorum
Böyle siyah nokta gibi

İnşallah daha güzel olur emeklerimiz boşa gitmesin inşallah bazen kötü oluyor bazen iyi şekil almadi başı şiş gibi oluyor arada seninde öyle oluyormu
Aynen her krem sürüşümde farklı bişey görüyorum sanki ya da çok mu inceliyoruz acaba ondan mı gözümüze batıyor her detayı farkediyoruz
Dün ilk kez mezura ile ölçtüm meme üstüm 94 cm 😍💕 ama son durum ne olur bilmiyorum ameliyat olan kızlar okursa bilgi verirler inşallah daha ne kadar değişeceğiyle ilgili

Evet doktorunuz nasıl dikiş attığı ile ilgili. Bana doktorum söylemişti içerdeki dikişler eriyen dikişler ama bazılarının ucu dışarı çıkabilir eline gelebilir korkulacak bir şey yok zamanla ya düşüyor ya da eriyor demişti. Hatta çok uzun çıkarsa kesebilirsin demişti.

Evet doktorunuz nasıl dikiş attığı ile ilgili. Bana doktorum söylemişti içerdeki dikişler eriyen dikişler ama bazılarının ucu dışarı çıkabilir eline gelebilir korkulacak bir şey yok zamanla ya düşüyor ya da eriyor demişti. Hatta çok uzun çıkarsa kesebilirsin demişti.
Anladım teşekkür Ederim💕

X