karın ağrısından hastaneye zor yetiştim

senin problemin benimkine benziyor sanırım...ama ben çok kötü oldum,ağrıdan ağlıyodum,baş ağrısı ve mide bulantısı da yaptı,ne karmaşık bi şeymiş bu hamilelik yaa

bende ağladım canımm yaa. ağrı bi taraftan ne olduğunu bilememek diğer taraftan.. kötü bi gündü yani.. şuanda da ağrıyo ama gündüz ki kadar şiddetli değil.. allah yardımcımız olsun...

Okuyunca cok uzuldum canim. Umarim hersey yolundadir. Bizim bebisler nazli olacak anlasilan, simdiden boyle yapiyorlar.

canım öncelikle çok geçmiş olsun. benimde dün gece karnımda daha doğrusu sağ boşluk tarafında şiddetli bi ağrı başladı. gündüzde geçmeyince apar topar gittim doktora. benim ağrı sancıdan ziyade bir baskı varmış gibi ilginç bir ağrıydı. doktorda hamilelerde senin tarif ettiğin gibi ağrılar olur doğru ama senin için çok erken 8. 9 . aylarda görüyoruz bu ağrıları dedi. sonra ultrasonda baktı her şey yolunda görünüyor, ağrıdığını söylediğin yerde safra kesesi var hamilelerde safra kesesiyle ilgili sorunlar sık görünüyo dedi ve bu konuda uzman ultrasoncuya gönderdi. oda baktı ve kesinlikle safra da ve baktığım bölgede sorun yok dedi. ya canım o kadar yanıyoki uyuyamıyorum bile. eskiden ayakta fazla durduğum zaman buna benzer bi ağrı olurdu ve oturduğum an geçerdi. şimdi daha şiddetli ve ne yapsam geçmeyen bi ağrı var, öyle yaniiiii... neyse burda olmak çok güzel yakın bi arkadaşıma dert yanıyomuşum gibi yazdığım an rahatlıyorum... hepinizi çoooook seviyorummmm...a.s.

sanada gecmis olsun balim a.s.

kızlar hepinize gecmiş olsun...bence bazı agrılarda havadan kaynaklanıyor...dunden beri yine çok sogudu...ayaklarımızı belimizi sıcak tutalım...rabbim hepimizi ve bebişlerimizi korusun...

ebtuna ve mavaes kızlar çok geçmiş olsun. önemli bişey olmadığına sevindim. amann dikkat edelin. kendinizi çok yormayın, ayakta fazla kalmayın. kendinize ve bebeğinize iyi bakın.

canim gecmiş olsun inşallah bi daha böyle bişey olmaz insan panik oluyo iyi bilirim :çok üzgünüm:

cok cok gecmis olsun canim sukur bis ey yokmus aman iyi
vallaha benimde bazen agriyor siddetleniyor agladim da oldu ama hergun olmuyor bu aralar az gecti
ama olursa bende gideerim hastaneye

geçmiş olsun kızlar
bende dün hasta oldum:KK43:
bir gün boyunca mide bulantısı ishal çektim
nedeni ise dışardan alınan yaş pastaydı(yazıyorum canınız çekmesin dikktli olun diye)
çok tehlikeli kızlar besin zehirlenmesi yaptı dün çok zor geçtti lütfen dışardan böle kremalı şeyler yemeyin

Arkadaşlar Hepinize çok Geçmiş Olsun Allah Tüm Hamişleri Ve Bebişleri Korusun

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine...

çok geçmiş olsun canım.eminimki hepimiz yakın sıkıntılar ve korkular yaşıyoruz.bu yüzden empatiyi çok güzel kurabiliyoruz.yalnız değilsin.bize sonucunuda yaz olurmu.

teşekkür ederim şu an iyiyim,bi daha böyle korkunç ağrılar yaşamamak için dua ediyorum çünkü insan ister istemez çok panik oluyo...internette bi yazı görmüştüm,bu haftalarda karın ağrılarının normal olduğunu söylüyodu,sebebi açıklanamayan karın ağrılarını şöyle açıklamış;rahim büyüyo,bu arada karındaki bağların da genişlemesi lazımmış,işte bu bağlar genişlerken ağrı yaparmış...bana mantıklı geldi...valla kızlar çok sağolun Allah kimseye böyle korkacağımız olaylar yaşatmasın

kızlar bugün başıma bi iş geldi ki sormayın:1shok:
her zamanki gibi kalktım,kahvaltımı ettim,okula gitmek için yola çıktım,yolda hafif bi karın ağrısı vardı...sanki üşütmüşüm de gaz var gibibenneyaptımki yol boyunca ağrı artmaya başladı,dolmuştan indiğimde zor yürüyordum,rengim attı ve acayip başım ağrıyordu senağlama okula zor vardım,girdiğimde hiç gücüm kalmamıştı,betim benzim iyice attı,sancılarda şiddetleniyordu,kramp gibi bi başlayıp bir duruyor ama gelince de çok şiddetli oluyordu :a015: arkadaşlarla konuşunca da bayaa korktum dr umu aradım,ameliyattaymış ulaşamadım,ama dayanacak gücüm kalmamıştı ağrım gittikçe artıyordu,eşime telefon ettim geldi beni aldı,bu arada midem de bulandı,çocukların tuvaletine zor yetiştim...arabayla giderken neler çektim bana sorun,eşimi de telaşlandırmamak için belli etmemeye çelışıyordum ama resmen gözlerimden yaş geldi....o dakikalarda neler düşündüm,ne korkular yaşadım hiç sormayın :1no2:
kendi dr um ameliyatta olduğu için başka dr a acil olarak muayene oldum,bebeğim iyiymiş çok şükür,onu gördüm,kalbini dinledim rahatladım çok şükür :teytey: bana kan ve idrar testi yaptılar bi şey çıkmadı,iç hastalıkları dr u da baktı,karnımın her yerine bastırdı benneyaptımki ama bi şey çıkmadı çok şükür...usg ye alacaklardı 2saat beklemem gerekiyodu,dayanacak halim kalmadığı için eve geldim,usg ye yarın giricem artık...biraz uyuyunca geçti sanki ama kabus gibi bi gündü, niye böyle oldum hala anlamadım
canım çok geçmiş olsun
benimde karnımın sol tarafında ve kasıklarımda dün ve evelsi gün felaket bi ağrı vardı.
ama ikiside akşam saatlerinde başladı,gündüz hiç birşeyim yoktu
ama ağlayacaktım nerdeyse,çok şiddetliydi ağrılar.
bu aylarda ağrıların normal olduğunu duymuştum ve o yüzden gitmedim doktora.
ama bugün yine aynı şekilde olursa giderim.
korkulacak bişey yoktur inşallah.

X