Kardeşimle yıllar sonra kavuştuk ama onun kafası çok karışık ona nasıl yaklaşmaliyim?

İnşallah bir ben değilim bunu yaşayan çok insan var bu durumda anne baba neyse de kardeş çok farklıymış ne hâla ağlamam geliyor erkek kardeşime çok üzülüyorum herkesi kendinden uzaklaştırıyor ileride inşallah geç olmadan pişman olur da kapımızı açar diye dua ediyorum. 😔😔. Şimdiki üvey kardeşimle de pek araları iyi değil gibi onun için bile dua ettim dedim ki kendi kendime benimle konuşmuyor hiç olmazsa üvey kardeşiyle konuşsun onun varlığını hissetsin eminim o da bu duyguları yaşamak istiyor ama g@vur babam çocuğa izin vermiyor Allah bilir nasıl baskılıyor şuan kız kardeşim olduğundan mutluyum ama Allah sonumu hayra çıkarsin Allah pişmanlık vermesin inşallah
İşte olan da olmasaydı diyor hayat ne yoksa o aranıyor ama Allah eksikliğini göstermesin inşallah iyi olacak dua et Allah muhabbetizini arttısn biraz daha fazla adım at sıcak davran inşallah iyi olacak 🤗

İşte olan da olmasaydı diyor hayat ne yoksa o aranıyor ama Allah eksikliğini göstermesin inşallah iyi olacak dua et Allah muhabbetizini arttısn biraz daha fazla adım at sıcak davran inşallah iyi olacak 🤗
Haklısınız her halimize şükür ama aile imtihanı çok zor annem babam olmasın tamam kardeşim olsun onun hasreti başka oluyor çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşAllah🥰🥰🥰

X