Kardeşim Eniştemi aldatıyor

Daha öncede konu açmıştım içimi dökmek istiyorum hanımlar size.Kardeşim eniştemi aldatıyor daha önce açmıştım konu 1,5 2 yıl önceydi sanırım.Eski konumu okuyabilrisiniz .2 yıl önce Kardeşim bu adamla yazışmıştı açık saçık konuşmalar sevgi dolu sözler ki bu kişi eniştemin arkadaşı evlerine girip çıkan biri.Yakaladığımda Ağzıma geleni saymıştım önce bana laf saydırdı sonra özür diledi bir hataydı bir daha olmayacak dedi.Bu süreçte kardeşimle eskisi gibi olamadık aramızda mesafe oldu daha doğrusu bu aldatma olayı yaşanırken eskisi gibi beni aramadı sormadı ben arayınca meşgulüm derdi.konuyu uzatmayım bazı şeyleri buradan yazamayacağım kimliğim ifşa olmasın diye.Şimdi bu aldatmanın nasıl devam ettiğini anladığım söylemek istiyorum.Geçen gün eniştemle çat kapı geldiler sürpriz yapmışlar biz ayrı şehirlerdeyiz eniştem geri gidince kardeşim başladı anlatmaya.Bunlar bir yakınımızda kalıyorlardı evlerinde tadilat vardı.Yakınımız dediğim kişi yöneticiden duyuyor ve kameralara baktığında gerçeği anlıyor iki kes gelmiş bu adam 1.30 saat kalmış evde 2.geldiğinede 2 saate yakın kalmış evde iki çocuk var çocuklar uyurken adam eve girmiş.Enişteme anlatmış kamera kaydını göstermiş kardeşim inkar etmiş ağar topar bize gelmişler kalacak yerleri olmadığı için.O kişi bana iftira attı diyor yalan söylüyor diyor ama bu dediğim adam daha önceki adam bu olayı bilmesem bende öyle sanardım kardeşimi desteklerdim.Ve ben çok tiksindim kardeşimden midem bunalıyor bunu anladığı için anneme gitti ve yüzsüz gibi bana ona destek olmadığım için kırgın olduğunu söylüyor.Emziriyorum ve sütüm kesilecek üzüntüden bir kaç gündür uyumuyorum başım çatlıyor.
Allah kahretsin

Belki açık evlilik gibi bir şey yaşıyorlar, ikisinin de böyle bir yaşantısı, ayrı sevgilileri olabilir aksi durumda enişteniz tepki göstermeli ve ayrılmalıydı.

Çocukların ve sizin adınıza çok üzüldüm Allah ıslah etsin ne söylesek bos üzülmeyin takmayın demek bize kolay :KK43: diyecek bir şey bulamıyorum Allah yardımcınız olsun

Enişte paravan evlilik yapmışta olabilir.İnsanların ilişkisine karışmayın siz normal bir hayat sürüyorsanız onlardan uzak durun yeter yani ama çocuklar için üzüldüm böyle şeyler görerek büyüyecekler

Eniste belli ki her seyin farkinda ve bunu sorun etmiyor, size garip gelse de acik iliski yasiyor olabilirler ki bu günümüzde tahmininizden cok daha fazla ciftin tercihi.
O yuzden cok da kafaya takmayin, bırakın kendi fantazi dunyalarinda yasasinlar, rahatsiz oldugunuz icin siz iletisimi kesin, gerisini dusunmeyin.

enişten delil topluyor.
ya da intikam için fırsat kolluyor, şu saçmalığın başka açıklaması olamaz.
şu işin sonu iyi bitmeyecek.
kardeşin de kına yaksın.
ya özellikle çocuğu olan bir insan nasıl aldatır aklım almıyor,Allah korusun.
eşi pislik iğrenç kötu herşeyi hakediyor olsa bile aldatmak şerefsizlik, ama bebeğin varsa adı yok ya bunun,insan o masumun yuzune nasıl bakar?

Kamera kaydı var ama enişte bey inanmamayı seçiyor. Kardeşinizin yolu da yol değil. Uzak durun derim. Sizin huzurunuz kaçar. O yolunu seçmiş. Kocanın arkadaşını iki kere eve almak, belki yatağına almak kameralı siteye rağmen.. kolay değil. Belli ki gözünü karartmış. Allah ıslah eylesin.

Daha öncede konu açmıştım içimi dökmek istiyorum hanımlar size.Kardeşim eniştemi aldatıyor daha önce açmıştım konu 1,5 2 yıl önceydi sanırım.Eski konumu okuyabilrisiniz .2 yıl önce Kardeşim bu adamla yazışmıştı açık saçık konuşmalar sevgi dolu sözler ki bu kişi eniştemin arkadaşı evlerine girip çıkan biri.Yakaladığımda Ağzıma geleni saymıştım önce bana laf saydırdı sonra özür diledi bir hataydı bir daha olmayacak dedi.Bu süreçte kardeşimle eskisi gibi olamadık aramızda mesafe oldu daha doğrusu bu aldatma olayı yaşanırken eskisi gibi beni aramadı sormadı ben arayınca meşgulüm derdi.konuyu uzatmayım bazı şeyleri buradan yazamayacağım kimliğim ifşa olmasın diye.Şimdi bu aldatmanın nasıl devam ettiğini anladığım söylemek istiyorum.Geçen gün eniştemle çat kapı geldiler sürpriz yapmışlar biz ayrı şehirlerdeyiz eniştem geri gidince kardeşim başladı anlatmaya.Bunlar bir yakınımızda kalıyorlardı evlerinde tadilat vardı.Yakınımız dediğim kişi yöneticiden duyuyor ve kameralara baktığında gerçeği anlıyor iki kes gelmiş bu adam 1.30 saat kalmış evde 2.geldiğinede 2 saate yakın kalmış evde iki çocuk var çocuklar uyurken adam eve girmiş.Enişteme anlatmış kamera kaydını göstermiş kardeşim inkar etmiş ağar topar bize gelmişler kalacak yerleri olmadığı için.O kişi bana iftira attı diyor yalan söylüyor diyor ama bu dediğim adam daha önceki adam bu olayı bilmesem bende öyle sanardım kardeşimi desteklerdim.Ve ben çok tiksindim kardeşimden midem bunalıyor bunu anladığı için anneme gitti ve yüzsüz gibi bana ona destek olmadığım için kırgın olduğunu söylüyor.Emziriyorum ve sütüm kesilecek üzüntüden bir kaç gündür uyumuyorum başım çatlıyor.
Sen niye üzülüyorsun ki kardeşinin nasil biri olduğunu biliyorsun desteklesen dahamı vicdanın rahat edecekti

Benim tanıdığım kardeşim bu değildi asla ama asla ummazdım ne ara böyle oldu.Hiç biri beni aramıyor hep beraberler ben de onları aramıyorum ve uzak duruyorum.İşin ilginç yanı bana anlatırken öyle gerçekçi öyle temiz masum gibi anlatıyor ki bilmesem inanacağım 😔

Olabilir belki dediğiniz gibi ilişkileri var belki eniştem mahkeme için delil topluyor sadece kamera kaydı apartmana girip çakması yetmez sonuçta.Kafam Allak bullak oldu.Zaten sorunlu bir ailede büyüdüm psikiyatristten randevu aldım tek başıma aşamayacağım.

burcak86 burcak86 şok oldum, ciddi olamazsın,öyle şeyler sadece filmlerde olmuyo mu

Yok hayır hatta adam karısına bulmuş bir adam, sonra karşılıklı eş değiştirmeye karar veriyorlar, kadın ısrarla ben yapamam tanımıyorum o insanları deyince bunlar iki aile çoluk çocuk iki üç defa pikniğe mangala filan gidiyorlar ısınmak için vs vs. En son kadın yine yapamadı boşanmaya çalışıyordu adamdan. Bu iki çift 50li yaşlarda bi de görsen teyze amca dersin.

Asıl marjinaller gerçekten aramızda.

Belki de eniştem kabul etti ne bileyim bu bana daha da iğrenç şok edici geliyor.

Ya bu aldatmak çok önemli değil bazı çiftler arasında. Mesela bi aile dostumuzu biliyorum , karısının sevgilisi var iki defa sevgilisine kaçtı ikisinde de adam gidip karısını geri getirdi. Diğer adam karımın aklını çeldi ben bırakmam ona karımı diyormuş direk affetti.

Yine başka bir adam karısını komşusuyla yakaladı başka bir ile taşınıp yeniden hayat kurdu affetti karısını, kimse bilmiyor kendi aile dostları bile.

Başka bir olay var ki ona çok daha şaşırmıştım ben, adam karısını kafe gibi bi yerde basıyor bi de eş dost çağırıyor rezil olsun diye, o da affetti karısını. Başka bir ile taşındı onlar da.

Yani affeden erkekler de o kadar çok ki. Ben ihaneti hata olarak görüyorum çok büyük anlamlar yüklemiyorum bu yüzden. Konusahibi sen de kendini paralama herkesin kendi hayatı.

Seni ailen düşman bellediyse sende annene anlat bildiklerini. Kardeşine de ayağını denk al kendine çeki düzen ver bütün bildiklerimi babama kadar anlatırım de.
Kardeşinle de artik görüşme hicbirsekilde.

Gerçekten iğrenç bir durum. Rabbim yardım etsin. Ama kardeşinizin bu denli cahil cesaretli raddelerinden sonra yaptığı hatadan döneceğini sanmıyorun ifşa edin o adamada yazık. İnşaAllah biran ev kardeşinizden kurtulur ve karakter sahibi, sadık biriyle yuva kurar..

X