Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

valla canım her ay adet olmama yaklşınca kokulu bi akıntı olrdu hafif kokulu koyulaşırdı o akıntı snra adet olrdm akıntının rengi koyulasa koyulasa kahveye dönerdi. bu ay beyazmsı bi şeffafımsi akıntı var koku yok koyulasmadığı için umutlanıorm işte gün geçtikçe :) fena bi bel ağrım var bid adet olcağım zaman kasığıma çok sıkışırdı bakardı böle resmen bi iki ğün önce oldu öle ama az az ağrıdı şimdi o da yok :KK70:

Hani sana anlatmıştım ya bende bir sürü belirti... Baya bi azalma oldu bu 2 günde..Mesela gaz devam böyle sağ sol kasık ağrısıda ara ara devam.Ama bir çoğu geçti.Sadece o belirtilere artı olarak adet gecikmesinden önce yasadıklarım bide adet gecikmesinden sonra acayip koyu kıvamlı seffaf beyaz bi sıvı geliyor. Baya kokuyor...Bakalım doktora gideceğim..Testi yaptıktan sonra..Hamişlik yoksada en son geçen sene gitmiştim.1 sene oldu yine doktor yolu gözükür.Genel kontrol....

Evet :)) ya geçmiyo ki zaman nasıl geçicek.. Daha ne kadar beklicem.Ya kırmızılar gelirse :) Gelmezsede böyle bilinmezlik... Çok kötü yaa....
dua dua dua canım bırakmayalım duayı.. herşeyin hayırlısı.. şuan yalnız olmadığıma cok seviniyorumm :) adet olsamda eskisi kadar üzülmem sanırım birbirimizi anlabilioruz ne güzell :)

Bu arada bakin arkadaslar kimse mesajimi dikkate almadi ama ben yine yazacagim cunku uzulmenizi istemiyorum. Karbinat testi garanti sonuc vermiyor. En iyisi gidip kan vermek. Ben karbonatla farkki aylarda iki kere yaptim kopurdugude oldu hamile degildim kopurmedi arkadasim kopurmeyince hamilesin diyordu kopurmedi ve ben yine hamile degilim. Ve bu durum benim gibi bebek isteyen ark denedi ondada cikmadi. Yani bunlara bel baglamayin ins hamilesinizdir ama buna guvenerek heveslere kapilmayin sonra insan cok uzuluyor. Umarim beni yanlis anlamazsiniz. . . Ha birde farkli marka karbonatlada denedim ayni idrari birinde kopurdu birinde kopurmedi yani çelişki büyük.

Haklısın canım zaten ben öyle çok güvendiğimden yapmadım köpürdü ama hamileyim diye gezmiyorum ortada henüz:KK70: Öyle yapmadım demeyeyim diye hem de meraktan yani günüm geçerse gebelik testi yapıcam orda belli olcak gerçek durum bakalım. Sende doktora git bence biran önce günün baya geçmiş yumurtlamadıysan hamile olamazsın dediğin gibi demek ki başka bir durum var

Hani sana anlatmıştım ya bende bir sürü belirti... Baya bi azalma oldu bu 2 günde..Mesela gaz devam böyle sağ sol kasık ağrısıda ara ara devam.Ama bir çoğu geçti.Sadece o belirtilere artı olarak adet gecikmesinden önce yasadıklarım bide adet gecikmesinden sonra acayip koyu kıvamlı seffaf beyaz bi sıvı geliyor. Baya kokuyor...Bakalım doktora gideceğim..Testi yaptıktan sonra..Hamişlik yoksada en son geçen sene gitmiştim.1 sene oldu yine doktor yolu gözükür.Genel kontrol....
hımm anladım canım birazda psikolojik sanırım kendmizi cok dinlioruz ya bu ara.. bende öyleyim hamislik olsun olmasın gitcem doktra bakalımm ..

Evet canım geçen sene bu ayda yaşamıştım bir daha da hamile kalamadım sende mi yaşadın batın nezman zelsmrt yakın olduğunu söylemiş bizimkiyle
biz evleneli tam bir sene oldu ve bir senedir denioruz :KK43: temmuzun 14ünde oldum 25 günde bir olurum bugün 28 gün oldu. bi de geçen ay bi tuhaf oldum soğan kürü yapmıstım ondandır dedim her ayki gibi cok olmadım yani azaldı bi coğaldı bi azaldı. bu ayda yaptım soğan kürü o yüzden hem umutluyum hem umutsuz :KK43: ;( :)

biz evleneli tam bir sene oldu ve bir senedir denioruz :KK43: temmuzun 14ünde oldum 25 günde bir olurum bugün 28 gün oldu. bi de geçen ay bi tuhaf oldum soğan kürü yapmıstım ondandır dedim her ayki gibi cok olmadım yani azaldı bi coğaldı bi azaldı. bu ayda yaptım soğan kürü o yüzden hem umutluyum hem umutsuz :KK43: ;( :)
Cnm sogan kurunu
cnm sogan kurunu belli araliklarla. Kullanilmali diye biliyorum bi arkadsm oyle kullaniyor herseyin fazlasi zarar sonucta

dua dua dua canım bırakmayalım duayı.. herşeyin hayırlısı.. şuan yalnız olmadığıma cok seviniyorumm :) adet olsamda eskisi kadar üzülmem sanırım birbirimizi anlabilioruz ne güzell :)

Aynen öyle canım..Duaa....Bir şeyi çok istemek önemli değil.Allah hayırlısını nasip etsin.Her duada hayırlısı dememiz lazım.Umarım hepimiz hayırlı haberler alırız :)

hımm anladım canım birazda psikolojik sanırım kendmizi cok dinlioruz ya bu ara.. bende öyleyim hamislik olsun olmasın gitcem doktra bakalımm ..

Evet evet..Yok dinlemicez desekte boş her ay aynı :) Anne olmak hem güzel hem zor derler ya..Anne olmadan daha baslıyor tempolar.Doktora gidelim en azından ne var ne yok kafamız rahat olsun.

Cnm sogan kurunu

cnm sogan kurunu belli araliklarla. Kullanilmali diye biliyorum bi arkadsm oyle kullaniyor herseyin fazlasi zarar sonucta
canım bende ilk ay 15 gün kullancaktım 13.gün bıraktım 2.aydı bu ay adete 10 gü kala 5-7 gün içiosn 6.gün bıraktım düzeni takip ediorum :)

Evet evet..Yok dinlemicez desekte boş her ay aynı :) Anne olmak hem güzel hem zor derler ya..Anne olmadan daha baslıyor tempolar.Doktora gidelim en azından ne var ne yok kafamız rahat olsun.
öyle valla canım anne olmanın zorluğunu biz daha olamadan yaşıoruz... Rabbim hayırlısını versin şimdi gittim wc akıntım çoğalmış birazda rengi hafif koyulaşmış gibi geldi :,( hyırlisi bakalım en iyisi doktora gidip görünmek..

X