Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

Evlendiğinizden beri istiyor musunuz canım çocuk? İnşallah 1. yıl hediyeniz olur bebiş bu ay vardır da:anneadayı:
Bizim de istemeye başladığımızdan beri tam 1 yıl oluyor bu sene geçen sene bu ay yani ilk denediğimiz ayda hamile kalmıştım ama kimyasal oldu yoksa şimdi 2,5 aylık filan bebeğimiz olcaktı
evet istiyoruz canım inşallah dedğin gibi hediye olur bize :KK66: herşey nasip kısmet Allah tan.. Rabbim verir inşallah hepimize herseyn bi vakti zamanı var :KK66:

Benimde normal şartlarda reglime 2 gün kaldı..Ama bu ay yaşadıklarımı hiç bir adet dönemimde yaşamamışımdır..Bakalım bende sürekli kendimi yokladım inceledim ama..Adetim geçene kadar kafamdan geçirmeyeceğim bu konuları..Geçerse o zaman test yapacağım...Tatilden geldik belki diyorum orda üşüttüm de bu ay enteresan belirtiler yaşıyorum..Belkide bu ay kendimi çok dinlediğimdendir.. :KK43:
test yaptınmı canım ne durumdasinn :)

Yaptınmı canım :)

Daha önce 1 gün gecerdi yada önce olurdu. 25 günde olurum bugün 28.gün bi umut bekliyorum işte cumaya kadar olmazsam cuma doktora gitcem kan testinde cıkar bakalim içimde bi garip heycan var Rabbim hayriır eyler inşallah :) sende git canom 8gün gecmiş bi doktora görün böle stres yapmaktan iyidir :KK66:
Canim ben 21.gun yumurtlama testi yaptirdim yunurtlama cikmadi adetim gecti yumurtlama olmadan hamile kalinir mi kalinmaz o yuzden bende kesin bebis yok ben sadece adet olayim diye gidecegim yine dr test yapar zaten .karisik durumlar bende . Ins sen mübarek cuma gunu mujdeli haber alirsin canim; )

Bu arada bakin arkadaslar kimse mesajimi dikkate almadi ama ben yine yazacagim cunku uzulmenizi istemiyorum. Karbinat testi garanti sonuc vermiyor. En iyisi gidip kan vermek. Ben karbonatla farkki aylarda iki kere yaptim kopurdugude oldu hamile degildim kopurmedi arkadasim kopurmeyince hamilesin diyordu kopurmedi ve ben yine hamile degilim. Ve bu durum benim gibi bebek isteyen ark denedi ondada cikmadi. Yani bunlara bel baglamayin ins hamilesinizdir ama buna guvenerek heveslere kapilmayin sonra insan cok uzuluyor. Umarim beni yanlis anlamazsiniz. . . Ha birde farkli marka karbonatlada denedim ayni idrari birinde kopurdu birinde kopurmedi yani çelişki büyük.

Canim ben 21.gun yumurtlama testi yaptirdim yunurtlama cikmadi adetim gecti yumurtlama olmadan hamile kalinir mi kalinmaz o yuzden bende kesin bebis yok ben sadece adet olayim diye gidecegim yine dr test yapar zaten .karisik durumlar bende . Ins sen mübarek cuma gunu mujdeli haber alirsin canim; )
amiin canım belki sende yumurtlama gününe denk getirmişsindir :KK66: testlerede güven olmuyo ki :KK43: ben iki kere test yaptım yumurtlama ama düzenli ilişki oldu testide pespese yapmadım biraz benmde kafa karısık ama hayrlısı bakalım nasip kısmet.. Ama tezden alırız İnşallah güzel haberleri.. belimin ağrısından ölüyom valla şuan.. ne karın ağrısı var ne bisey gööğslerm hassas ve beyazımsı şeffasımsı akıntı oluo.. ne oldğmzuda şaşırdı bünyemiz napcağını bilemedi valla :KK70:

Bu arada bakin arkadaslar kimse mesajimi dikkate almadi ama ben yine yazacagim cunku uzulmenizi istemiyorum. Karbinat testi garanti sonuc vermiyor. En iyisi gidip kan vermek. Ben karbonatla farkki aylarda iki kere yaptim kopurdugude oldu hamile degildim kopurmedi arkadasim kopurmeyince hamilesin diyordu kopurmedi ve ben yine hamile degilim. Ve bu durum benim gibi bebek isteyen ark denedi ondada cikmadi. Yani bunlara bel baglamayin ins hamilesinizdir ama buna guvenerek heveslere kapilmayin sonra insan cok uzuluyor. Umarim beni yanlis anlamazsiniz. . . Ha birde farkli marka karbonatlada denedim ayni idrari birinde kopurdu birinde kopurmedi yani çelişki büyük.
canım karbonattan değilki bizim umutlanma sebebibimiz günümüzün gecmesnden.. kiminde köpürmüş kiminde köpürmemiş genel olarak %100 ğüveniorum demedim bende zaten böle bisey varmis yapan varmı dedim.. senin basına olumsuzu gelmis baskasının basına olumlusu gelmiş test ne kadar güvenlir bilemem ama suan %100 hamileyiz demioruz hepimiz günlerimizin gecmesini beklıoruz :KK66: suan mesele karbonattan cok adet olmadan gecen günlerimiz :KK66:

Kizlarrr merhaba ocak ayinda kimyalsal gebelik yasadim gecen ay adetim iki gun gecikmeli olmustu bu ayda gecikti bugun ikinci gun karın bolgemde bi gerginlik hissediyorum birde ruyamda kuran yazilari gordum hamile oldugumu gordum imsallah bu ay tutmustur sizin su karbonat isini merak ettim suan işteyim ama eve gidince deniycem sirf meraktan sizede haber veririm

Dün olmam gerekiyordu..Ayın 9 u bugunude geçiriyim diyorum ben... 1gün geçmiş oldu daha :):):)): hayırlı haberler verelim birbirimizeeeeee :KK51: sende bu ay farklı belirti var mı canım?
valla canım her ay adet olmama yaklşınca kokulu bi akıntı olrdu hafif kokulu koyulaşırdı o akıntı snra adet olrdm akıntının rengi koyulasa koyulasa kahveye dönerdi. bu ay beyazmsı bi şeffafımsi akıntı var koku yok koyulasmadığı için umutlanıorm işte gün geçtikçe :) fena bi bel ağrım var bid adet olcağım zaman kasığıma çok sıkışırdı bakardı böle resmen bi iki ğün önce oldu öle ama az az ağrıdı şimdi o da yok :KK70:

Kizlarrr merhaba ocak ayinda kimyalsal gebelik yasadim gecen ay adetim iki gun gecikmeli olmustu bu ayda gecikti bugun ikinci gun karın bolgemde bi gerginlik hissediyorum birde ruyamda kuran yazilari gordum hamile oldugumu gordum imsallah bu ay tutmustur sizin su karbonat isini merak ettim suan işteyim ama eve gidince deniycem sirf meraktan sizede haber veririm
Rabbim hayırlısını versin canım benim hepimize.. bi de sen dene bakalım :) eşine sende yaptrcanmı :KK70:

X