Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

aynen canım ne kadar uğrasan var cocuk icin hele bide hazır değilim diyip aldıranları hic anlamam.. !!
Valla yahu madem hazir degilsin o zaman korun.cocuk aldirmakta neyin nesi. Nasil kiyiyolar keyfi kurtaj yaptiranlar. Gerci cocugu dogurup öldürüp cope atmaktan daha insafli bi davranis. Kan aldirirken yeni dogmus bebek vardi ayyy ne kadar kucuktu bi gorsen icim sizladi kucagima alip koklamak istedim ....

canım doğum kontrol hapları kisti temizliyo bende daha önce kullandım 2 ayda baya temizlemişti. düşünsene 6 aycık ilaç kullancaksın ve pcos un temilenecek yumurtalkların tertemz olcak bebisin daha kolay olcak.. Rabbim dermansız dert vermesin.. çok şükür dermanlarımız var..
6 aya kalmadan kontrole gidersin kuzum bakar temizlenrse daha erken baslrsınz denemelere. bende yarın sölicem doğm kntrol hapı versin verrse onun temzliceğnden eminim yumurtalıkları.. o siradada biraz spor yaparım diyt yaparm kocamla biraz daha basbasa kalırız artık napalım canımız sağ sağlığımzda dermansız derdimiz yok çok şükür..

EVet binlerce ez şükür. Ben dogum konrol cok kullandim canim bana cok dokunuyor en son kullandigumda hastanelik olmustum. Psikokojimide cok etkiliyo cekilmez biri oluyorum her seye aglayasim geliyo huysuzluk yapiyorum. Yinede kullan derse kullancam mecburen. Bu arada sence adet olunca ozele gideyimmi belki o tedavi baslar ? Napiyim ben ne yiyim ne iceyimde gecsin bu illet. :KK43:

adetin 2 yada 3.günü git canım durumun müsaitse bi doktora daha için rahat eder bu aldığın sonucları da gösterirsin ilaçları gösterirsin..

6 aya kalmadan kontrole gidersin kuzum bakar temizlenrse daha erken baslrsınz denemelere. bende yarın sölicem doğm kntrol hapı versin verrse onun temzliceğnden eminim yumurtalıkları.. o siradada biraz spor yaparım diyt yaparm kocamla biraz daha basbasa kalırız artık napalım canımız sağ sağlığımzda dermansız derdimiz yok çok şükür..
Aslında haklisin temizliyor ama istemiyorum iste. Cok sukur valla ya baska rahaysizlikta olsaydim sendedemi pcos var . Bende diyete ve spora baslamistim ama adet gecince biraktim bebekim varsa ac kalmasin spor yapipta yorulmasin dedim ; )

adetin 2 yada 3.günü git canım durumun müsaitse bi doktora daha için rahat eder bu aldığın sonucları da gösterirsin ilaçları gösterirsin..
Zaten bu ay oldugumda gidecektim canim en iyisi gideyim zaten simdi beta hcg sonucuna gore dogum kintrolden once solturucu yazar. Dogum kontrolede zaten 5.gun baslaniyo. Ozeldeki dr tedaviden once dogum kontrol derse icerim.

Kızlar hadi iyi haberlerinizi bekliyoruz..Kocaman tebessüm etmek istiyorum iyi haberlerinizi alıp... Benim kırmızılar geldi eşimle didişip duruyorum :KK70: Sıcakta hiç çekilmiyor napim :):):):)Allaha şükür olalımda yeterki..

Evet canım olmamakta kötü eğer bebiş yoksa zamanında gelsin de noluyo diye bide ona stres yapmayalım:KK70:
Erkeklere de acıyorum yazık ya her halimizden çekiyolar en çok nazımız onlara geçiyo :KK62: ama en çok da onları seviyoruz napalımm

zelsmrt, siz adet olmadınız değil mi? Adetiniz geçti ama kan tahlili için cuma gününü bekliyordunuz. Neden cumayı bekliyorsunuz, adetiniz geciktiyse bugünden test yaptırırsanız doğru sonuç verir yani cumayı beklemenize gerek yok..

Ay ben heyecanlandım, bugün gidin ve hayırlı haberleri yazın:anneadayı:

Zaten bu ay oldugumda gidecektim canim en iyisi gideyim zaten simdi beta hcg sonucuna gore dogum kintrolden once solturucu yazar. Dogum kontrolede zaten 5.gun baslaniyo. Ozeldeki dr tedaviden once dogum kontrol derse icerim.
aynen canım ama arastır özeldekilerde bazen yanılabilio benim ilk doktorum gibi doktoru iyi arastır aman..

Evet canım olmamakta kötü eğer bebiş yoksa zamanında gelsin de noluyo diye bide ona stres yapmayalım:KK70:
Erkeklere de acıyorum yazık ya her halimizden çekiyolar en çok nazımız onlara geçiyo :KK62: ama en çok da onları seviyoruz napalımm
bu konudada aynı durumdayız galiba :) bizle beraber karbonat testi bile yeptılar :KK70: bizden cok streslier aslnda ama bizim nazımızı da cekiolar üstüne bi de.. :)

Canim cok kalabalikti yeni ciktim eve gidiyorum beta hcg istedi bide hormon. Canim cok sikkin eski sonuclarima bakti bariz pcos dedi ve 6 ay dogum kontrol kullan dedi emin il daha rahat hamile kalacaksin dedi. Cok mutsuzum suan o sonic pozitif ciksa dunyalar benim olur. Ben dogum kontrol kullanmak istemiyorum hemde 6 ay :KK43: cok uzgunum. Daha yazmadi ilaci ama yazacak sonuca gore . Basimi alip nerelere gidemmm

Hımm evet canım kötü bi durum olmuş ama inşallah o BHCG yüksek çıkarda o pcos diyen doktorun yüzü kara çıkar:KK48:
Ama olmazsa da üzülme başka doktora da git bence eğer çok güvendiğin bir doktor değilse ilacı kullanmadan

bu konudada aynı durumdayız galiba :) bizle beraber karbonat testi bile yeptılar :KK70: bizden cok streslier aslnda ama bizim nazımızı da cekiolar üstüne bi de.. :)

Seninle baya ortak noktamız var :) sorma bide istemiyomuş olmasa da olurmuş havalarına giriyolar bizi üzmemek için yaa.. Ben dün diyorum sanki hamileyim gibi hissediyorum eğer hastalanırsam çok üzülürüm..Bence olmayadabilirsin kendini öyle hazırlama diyo üzülmeyeyim diye umudumu kırıyo gıcık:KK48::KK47:

Seninle baya ortak noktamız var :) sorma bide istemiyomuş olmasa da olurmuş havalarına giriyolar bizi üzmemek için yaa.. Ben dün diyorum sanki hamileyim gibi hissediyorum eğer hastalanırsam çok üzülürüm..Bence olmayadabilirsin kendini öyle hazırlama diyo üzülmeyeyim diye umudumu kırıyo gıcık:KK48::KK47:
aynenn ayneennn :KK70: kızdım ben günüm gecti ya sormuosn oldnmu oldunmu die umursamıosun dedim mahsus :KK70: bende umursuorm ama adet olnca üzülüosun hayrlsı olsun vakti gelince olur dio :KK66: sonra sordu ogün oldnmu olldnmu die ertesi gün yine sormadı sonraki gün oldum zaten :KK70:

Hımm evet canım kötü bi durum olmuş ama inşallah o BHCG yüksek çıkarda o pcos diyen doktorun yüzü kara çıkar:KK48:
Ama olmazsa da üzülme başka doktora da git bence eğer çok güvendiğin bir doktor değilse ilacı kullanmadan
Sonuc 13.30da cikcak beta hcg siyle 100 150 ciksa hastanenin icinde gobek atarim :)

aynenn ayneennn :KK70: kızdım ben günüm gecti ya sormuosn oldnmu oldunmu die umursamıosun dedim mahsus :KK70: bende umursuorm ama adet olnca üzülüosun hayrlsı olsun vakti gelince olur dio :KK66: sonra sordu ogün oldnmu olldnmu die ertesi gün yine sormadı sonraki gün oldum zaten :KK70:

Ne yapıcaklarını saşırdı adamlar ya sorsa dert sormasa dert yaranmaz bu kadın milletine valla:KK45::KK70:

Nazimizi cekecek baska kimimiz var kizlar ; )kocacik <3

Bebişlerimiz olana kadar kocamız var:KK48: şuanda bebek gibi sürekli onunla ilgileniyorum ama diyorum bebek olunca seninle bu kadar ilgilenemiycem papucun dama atılcak sonra kıskanma:KK48:
Hahahahaha ayni bizim ikiskimizi anlattin suan. Koca bebekler . Kocacigimi ozledim bian ; )

X