Karbonatla hamilelik testi yapan vaarmı? :)

tam kader mahkumu olduk.. ben atlattım o ilk bunatıyı öğlen annemler süpriz yapmis gelmisler moral oldu :) baska sehirdeyiz biz ailelerden uzağızz

Sorma gitsin..Olsun ama böyle dertleşmek bile çok iyi geliyor ki..Kimseyle paylaşamadıklarını paylaşıyorsun en önemlisi bu..Seni kaybetmeyeceğim canım izlemeye aldm.Bol bol konusalım..İyi haberlerini alıcaz inş :) bak ailende gelmis ne güzel. ohhhhh çay keyfi yapın çay keyfii :):)

Sorma gitsin..Olsun ama böyle dertleşmek bile çok iyi geliyor ki..Kimseyle paylaşamadıklarını paylaşıyorsun en önemlisi bu..Seni kaybetmeyeceğim canım izlemeye aldm.Bol bol konusalım..İyi haberlerini alıcaz inş :) bak ailende gelmis ne güzel. ohhhhh çay keyfi yapın çay keyfii :):)
mesai basladı işe geri geldim ama :)) bende takipe alırım seni canımm :)
bizi baskası anlamaz tatlım tabi ne psikojide oldgumzu bilmez kimse.. ben o yuzden bi kac arkadasm haric akrabalrımıza kmseye solemedim.. anlamayan kafasna göre konusuyo her kafadan bi ses cikio o zaman psikolojisi daha cok bozuluo insanın..

ilk gittiğim doktor prolaktinin yüksek dedi 33 cıkmıstı dostinex verdi günde 1 tok yazmıs beni mahvetti 2 günde bitirdim ilacı meğer yarım yarım 3 gün arayla 2 hafta da içmek gerekiyomus :KK43: tsh(troıd) 6.15 cıktı bi test daha yaptı 4.3 cıktı ona bi tedavi uygulamadı ama o dostinex beni mahvetti :KK43: kist falan bsey demedi alttan da muayne etti temiz dedi.. doktorumu değiştrdm dostinex kafamı karıstrdı kullanımıyla alakalı bsey demedi korunmak gerekiomus fln hicbsey demedi..cok adet oluodm ilac verdi bi adını unuttum oda adetken içiliomus sadece ben adet bitincede ictim hep.. sonraki ay adetimde doktoru değistrdim anlattım yaptğı tedaviyi yuh dedi adam resmen tekrar kan testi yaptı prolaktin 12 ye düşmüş tsh 2 küsür ultrasonda kist gördü pko değil ama oladabilir onun için inofolic verdi bunu kullanabilrsin dedi 1 yıl gecsin bi de dedi evleneli 5 ay olmustu o zaman.. bir ay kullanamadım bile annem rahatsizlandı fln ise girdim sehir değistırdik tasndık fln kullanmayı ihmal ettim bide azcık kiloluym kilo veriyim dedim biraz verdim biraz aldım yapamadım fazla onuda.. soğan kürünü dedi herkes onu uyguladım iste o da böle yaptı.. simdi baska sehirde yeni bi doktora gidicem bakalım bu ne yapacak...

Bu doktorlara hiç güven olmuyor ya insan sağlığı umurlarında bile değil dostinex çok ağır bir ilaç bende haftada 2 gün tam içiyordum. Ben şimdi doktora gitmiyorum şuan dualardayız bakalım sende çok dua et canım.

Bu doktorlara hiç güven olmuyor ya insan sağlığı umurlarında bile değil dostinex çok ağır bir ilaç bende haftada 2 gün tam içiyordum. Ben şimdi doktora gitmiyorum şuan dualardayız bakalım sende çok dua et canım.
hıhh sanada olmus aynısı olmus bak.. bulmustm bi doktdr ama iyiydi annemi benm ilk doktor oyalıyodu surekli özeldi gittğimz bide devletteydi işte bu iyi olan hemen ameliyt olman lazım dedi kanser suphen var dedi hemen ankaraya yolladı zekaitahirde oldu annem amlyatını cok sukur bsey cıkmadı bende onda tedaviye baslıcaktım iste nasip bakalım arastrdm bi doktor buldum yine özel hastane bakalm nasil olacak...

annemde ankaraya tasınıyo canım gitme ihtimalim yüksek ama çalıştığım yerde yılbaşına kadar yoğunluk olma ihtmali yüksek anca yılbasna doğru izin alablirim o zamana kadar hamiş olamazsam giderim inşallah gerek kalmazda :KK43:
o ot nasıl kullanılıyo, neye iyi geliyo, nerde satılıyo nasıl bulabilirim ?
Umreden getiriyorlar otu .bana annem bi tanidigimiz gitmisti ondan rica etti oda almis sağolsun. Gitti gidiyor dada satiliyormus canim. Valla kullanimi biraz karisik bende tam emin olamadim ama bir oarcasini üzerinde tasiyorsun hic cikarmiyisun hamile kalinca cikariyosun cikarnazsan dusuk oluyomus. 41 gun meryem suresi okunuyor. Bir kismida suya koyuyosun iciyosun.bazilari sadece uzerinde tasiyip hamile kalmis bazilarida hem tasimis hem sudan icmis .

elmaselmas bi sen kaldınn sen sevndir bizi hadi...
Bir ben kaldimda sanmiyorum canim yaa sag kasigima siddetli agri giriyo ara ara . Cok is yaptim belim agridi. Yarin gidecegim gecikme oldu diye test yapar yine o igrenc sonucu 0.100 u göreceğim :KK43:

Bir ben kaldimda sanmiyorum canim yaa sag kasigima siddetli agri giriyo ara ara . Cok is yaptim belim agridi. Yarin gidecegim gecikme oldu diye test yapar yine o igrenc sonucu 0.100 u göreceğim :KK43:
anladım canım bende baktım nete biraz kullanımı ona benziyo ama artık bitkisel ilaç kullanmamaya karar verdim.. doktor ne derse onu uygulıcam harfiyen.. hayrlısıyla iyi sonuc alırsın inşallah canımm...

mesai basladı işe geri geldim ama :)) bende takipe alırım seni canımm :)
bizi baskası anlamaz tatlım tabi ne psikojide oldgumzu bilmez kimse.. ben o yuzden bi kac arkadasm haric akrabalrımıza kmseye solemedim.. anlamayan kafasna göre konusuyo her kafadan bi ses cikio o zaman psikolojisi daha cok bozuluo insanın..
Aynen öyle.. Kimseye dert anlatmaya gelmiyor.

anladım canım bende baktım nete biraz kullanımı ona benziyo ama artık bitkisel ilaç kullanmamaya karar verdim.. doktor ne derse onu uygulıcam harfiyen.. hayrlısıyla iyi sonuc alırsın inşallah canımm...
Bende acikcasi biraz korkuyorum ama yinede deneyecegim bir adet olursam onu bile basaramadim stresten iyice allak bullak oldu duzenim. Sende insallah hayirli sonuc alirsin. Yarin yazarim yine dr cum ne derse. Bu defa erkek dr a gidecegim daha anlayislilar.

Bende acikcasi biraz korkuyorum ama yinede deneyecegim bir adet olursam onu bile basaramadim stresten iyice allak bullak oldu duzenim. Sende insallah hayirli sonuc alirsin. Yarin yazarim yine dr cum ne derse. Bu defa erkek dr a gidecegim daha anlayislilar.
benm ilk gittiğimde bayandı sonraki ilgilenen erkekti ama yine kadın buldum.. hayrlsi bakalım erkekler daha anlayslı oluo ve daha acklayıcı konusuolar kadın dıosun rahat olur dıosun ama o iş ona gelmio iste.. hayrlsi bakalım canım.. tıbbın dediğini yapcam ben önce canım artk kafama göre bsey yapmıcam.. su adet gecikmesi bana ders oldu..

Aynen öyle.. Kimseye dert anlatmaya gelmiyor.
kendi psikolojimizi kendimiz zor duzeltıo basklarnın bozdğunu kim düzeltirki.. :KK70: psikologta alırım soluğu.. :KK70: etrafmda beni sevmeyen acığımı gözeten bi sürü insan var basta eltim.. ilk gecede bana çamur atcakmis sanırım ama talihszlk yasadk kanamam durmadı kulağı duymus bi laf cikaramadı.. küsüz zatel ailecek millet birin yanına beş katar oda lafa hazır kocasyla konusurda konusurlar...

kendi psikolojimizi kendimiz zor duzeltıo basklarnın bozdğunu kim düzeltirki.. :KK70: psikologta alırım soluğu.. :KK70: etrafmda beni sevmeyen acığımı gözeten bi sürü insan var basta eltim.. ilk gecede bana çamur atcakmis sanırım ama talihszlk yasadk kanamam durmadı kulağı duymus bi laf cikaramadı.. küsüz zatel ailecek millet birin yanına beş katar oda lafa hazır kocasyla konusurda konusurlar...

Amaaaan.Millete kulak asmayacaksın hiç bir şekilde ben bunu tecrübe ettim.Diyordum ki artık kimseyi dinlemicem ama yapamadım demekle olmuyormus dedim.İçime dert ettim her birini..Ama bi baktım kendimi teselli etmiyorum artık niye?Çünkü kendiliğinden yenmişim milletin lafına kulak asmamayı..Allah her şeyi görüyor canım.Allahtan korkum var diyorlar arkadan dedikodu yapıyor herkes.Asıl gerçekten Allahtan korkusu olsa kimse birbirinin kuyusunu kazmaya uğraşmazdı..Öyle insanlarla didişmek bile ayrı bir uğraş.Yaşının tadını çıkar canım.En büyük sorun strest bunu da kendimiz yapıyoruz her şeyi büyüterek...Gece uykular uyuyamazdım düşünmekten.Millet yatağında horul horul uyurken:)

benm ilk gittiğimde bayandı sonraki ilgilenen erkekti ama yine kadın buldum.. hayrlsi bakalım erkekler daha anlayslı oluo ve daha acklayıcı konusuolar kadın dıosun rahat olur dıosun ama o iş ona gelmio iste.. hayrlsi bakalım canım.. tıbbın dediğini yapcam ben önce canım artk kafama göre bsey yapmıcam.. su adet gecikmesi bana ders oldu..
Dedigin gibi canim hayirlisi. Cok heyecanliyim ve korkuyorumda . Ayrica mesajini gordumde ne kotu kalpli eltin varmis :KK43:. Allah kotu insanlarin serrinden korusun.

Ayy o nebiçim insan ya böyle kişileri anlayamıyorum. Başkası mutsuz olduğunda ya da bi sorun olduğunda neden mutlu oluyorlar nasıl çalışıyor bu insanların kafaları.. allah yardımcı olsun bu eltiyle sana umarım uzağındadır

Amaaaan.Millete kulak asmayacaksın hiç bir şekilde ben bunu tecrübe ettim.Diyordum ki artık kimseyi dinlemicem ama yapamadım demekle olmuyormus dedim.İçime dert ettim her birini..Ama bi baktım kendimi teselli etmiyorum artık niye?Çünkü kendiliğinden yenmişim milletin lafına kulak asmamayı..Allah her şeyi görüyor canım.Allahtan korkum var diyorlar arkadan dedikodu yapıyor herkes.Asıl gerçekten Allahtan korkusu olsa kimse birbirinin kuyusunu kazmaya uğraşmazdı..Öyle insanlarla didişmek bile ayrı bir uğraş.Yaşının tadını çıkar canım.En büyük sorun strest bunu da kendimiz yapıyoruz her şeyi büyüterek...Gece uykular uyuyamazdım düşünmekten.Millet yatağında horul horul uyurken:)
insanlarn mutsuzluğu ile mutlu oluolar kıskanc haset insanlar.. Allah görüyo ve her zamam haklıdan mazlumdan yana çok şükür...

X