Karatay

Bronzhel

Aktif Üye
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2017
103
62
Kızlar bugün karatay diyetinin ikinci günündeyim ve dayanılmaz bi baş ağrısı çekiyorum. Gözümü zor açıyorum. Aranızda karatay yapıp aynı sorunu yaşamış olan var mı? Ve 1 ayda 6 7 kilo verdirir mi bu diyet

O diyet bana biraz şok diyet gibi geliyo açıkcası
Ne bileyim çık küçük bir parça da olsa ekmek olmalı bence
Birden bire öğünleri çok aza düşürmek başağrısı yapabilir

Normalde her gün tükettiğiniz bir şey (kola, çikolata, şeker, kahve) varsa vücudunuzda bağımlılık yapmış olabilir. 2 gündür tüketmediyseniz vücudunuz tepki gösteriyor olabilir. Öyleyse birkaç gün sonra alıştığınızda geçer.

Bende karatay yapıyorum 21. günümdeyim 77.8 ile başladım 72.5 ile devam ediyorum. Bende bahsettiğiniz baş ağrısı olmadı ancak bir arkadaşı da olmştu geçiyor bir kaç gün sonra.

Bende karatay yapıyorum 21. günümdeyim 77.8 ile başladım 72.5 ile devam ediyorum. Bende bahsettiğiniz baş ağrısı olmadı ancak bir arkadaşı da olmştu geçiyor bir kaç gün sonra.

sabah 2 yumurta kuralına uyuyorum da bu akşam biraz kabak yemeği ve biraz bulgur pilavı yedim. Akşam protein şart mı? Yoksa olan yemekten ekmeksiz yemek yeter mi biraz anlatır mısınız?

Bende akşamları protein almıyorum her zaman açıkçası sabah yumurta ile kahvaltıyı yapıyorum. öğlende yapıyorum ben yoğun çalıştığım için. Yiyorum yani öğlende bir şeyler akşamda ya sebze yemeği yiyorum ya da tavuk yapıyorum yanına yoğurt salata kuruyemiş vs.. 20:00dan sonra kesinlikle bir şey yemiyorum. Benim gördüğüm kadarı ile karatayda önmli olan en az 5 saat hiç bir şey yememek ve fakat bu arada da aç hisetmemek acıkırsanız yine insülün salgılıyormuş vücut ve yine leptin salgısı düşüyormuş. O yüzden aç açına kalmamak için her öğün gerçekten doyurun kendinizi. Faceebokta çeşitli gruplar var bununla ilgili bir grupta görmüştüm 21 gğn sıfır şeker yapıyorlar yanı bulgur nohut vs de yok ben o şekilde yapmadım. Egzersiz yapablyrsanız bu süreçte o da fayda sağlayacaktır. Doymak için tavsiyem çiğ badem ceviz fındığı her öğününze koyun yoğurt ve salatada ekleyin öğünler arasında tarcınlı su için bol ca ya da sade su daha kolay alışıyor bünyeniz.

X