Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

1 tatlı kaşığı çok olmuyor mu fincanlar mı büyük sizin.

tuanairem tuanairem kayıp yine. Resmimi göndermiştim gündüz endamımı görünce lal oldu sükûta büründü :KK70:
Şaka bi yana inşallah yolda kalmamışlardır :KK43:

Sağol canım size de çok geçmiş olsun. Sen bi de tatildeydin hiç bişey anlayamamışsındır. Şimdi nasıl kuzu. Erkek miydi senin.

Senin kadar olamasam da ben de bişeyler yapıyorum ..
Kızım var canım geceleri uykusuz geçti ama olsun onlar iyi olsun da

İnşallah birşey olmamiştır korkma @ankamisali. Cumartesi ya bugun belki gec kalkacaktir.

Aman sen iyi ol da boş kalsın önemli değil. Geçenlerde de böyle sessizleşince yolda kaldık deyince meraklandım. Çok paniğim ben yaaaa normalde de hemen ortalığı telaşa veririm :KK70:

Aman sen iyi ol da boş kalsın önemli değil. Geçenlerde de böyle sessizleşince yolda kaldık deyince meraklandım. Çok paniğim ben yaaaa normalde de hemen ortalığı telaşa veririm :KK70:
Aksam guya dogum gunune gittim pasta ya gelince yemedim.
rahatsiz ediyor bunun yagi dedim..kayin validem diyor sen ac kaliyosun onu yemiyom bunu yemiyom ekmek yemiyon falan filan..
Oncesinde zaten esimlede limoniydik.bana diyor su karataya basladin bizi ac birakiyorsun..ben saglikli yasamicam diyor.
Doymadan kalkiyormus.

Esim simdi diyor onceden ne guzel cesit cesit yemek yapardin simdi hep ayni..
Bende dedim sen onceden tipin bozuk mozuk diye begenmiyordun beni.
bana ordan vuruyordun
boyle gayet guzel dedim

Yani anliyacaginiz erkeklere ne yaparsaniz yapin bos

Oyuzden kendimize her zaman her kosulda bakmaliyiz giclu olmaliyiz.erkekler doga geregi kadinin guclu evi barkina bakan anac oldugunun disina cikmiyor.sistrm bizde isliyor bi hasta oldukmu sistem cokuyor.

Off ya öğleyin yanlışlıkla oğlanın yarım tostunu ağzıma atıverdim. Leptinimin bozulduğuna mı yanayım. Hamur işi orucumun bozulduğuna mı yanayım. :KK43: tamamen el alışkanlığıyla atıverdim ağzıma küçücük şey yüzünden gitti leptinim orucum :KK43:

Off ya öğleyin yanlışlıkla oğlanın yarım tostunu ağzıma atıverdim. Leptinimin bozulduğuna mı yanayım. Hamur işi orucumun bozulduğuna mı yanayım. :KK43: tamamen el alışkanlığıyla atıverdim ağzıma küçücük şey yüzünden gitti leptinim orucum :KK43:
Aferin sana zaten o tostlar degilmi kilolarimizi basimiza saran

Baktin azicik kilo kaybin var hemen bozmusun.sali gunu gorusuruz

Kaçamaksız 25.. gün
Sabah
1 yumurta vardı onunla omlet
Peynir
Zeytin
Fındık
1 bardak süt
1 yeşil elma
4 kayısı
Akşam
Balık
Salata
Tabi ki tahin helvası

Bugün bebişlerle yalnızdım şu anda öyle uyutuyorum minik kuşlarımı sizi merak ettim ama ğek sakin geçmiş bugün. Bende tükenmişliğin dibini yaşayarak iyi geceler diliyorum :KK36:

X