Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Kızlar gösterin bu sivrisinekleri
Biz cabaliyoruz en azından kıskanması Jose bir zahmet
Sabah yediklerimi yaziim
İki hurma
Biraz peynir
6 zeytin
Közlenmiş kırmızı biber
3ceviz
İki yumurta
İki kupa çay
bide oturup silip süpürdüler.hepsi ayın 22 siyle 23 ün deki düğünde varlar. o zamana kadar daha da çok vermek istiyorum yaa.modumu düşürdüler.o birinin bakışı hele...elini göbeğinin üstüne bağladı yooooo vermemiş aynı dedi ve benim 2 katım7 kilo verdim canım diyesim geldide diyet yaptığımı söylemek istemedim

Yedi kg farkediilmemesi mümkün değil motive olman çok güzel şöyle bir baktım da en yaşlınızım
Ve yıllarca kilolarımı ve kilolu oşmayı hamal gibi taşımışım
Şimdiden sonra ne sana kilo yakışıyor ne biz seni böyle sevdik ne vermişsin ne verememişsin hiç bir dış etkiyi umursamıyorum sen de ne güzel daha hırslanmışsın
Beni tutan tek. Bahane veremiyorumdu sağolsun Karatay ile o da kalmadı

Sabah ;peynir zeytin çökelek biber havuç domates ten oluşan Karatay kahvaltımı yaptım
Öğlen yumurta lahana ve sabahki pişinin acık tadına baktım
By yaramazlık ları savınanam ama arafa oluyor malum emzikli iken ben ben değilim
Akşamaoulbiber yoğurt dışında yemeyerek birde lesly 3 mil ile telafi ederim

evet ya 7 kiloda az değil.söylediği cümleden çok mimikleri rahatsız etti.şu 1 ayda da 7 kilo daha vermek istiyorum.hemde nasıl istiyorum

kendine haksızlık etme o kiloları verince insan nasıl gençleşiyor bizzat kendim yaşadım.ebediyen kurtulalım artık yaa

menüm
1. öğün
2 haş yum
peynir
salatalık
yeşillik
şekersiz çay

2. öğün
larnabahar
salata yoğurt
2 haş yum

su 2 lt
spor 300 twist,30 ayakta mekik

kızlar aktif olalımda canlansın burası nerelerdesiniz?

Ben geldim geçmişi okudum tartı günü değişmiş p.tesi olmuş bana uyar.. tuanairem p.tesi akşamı balık helva ni rahat rahat yersin yazmışsın bana sağol canım. Teşekkürler.. hafta sonu kaçamak yapmak yok kızlar...

Kızım çok yordu bugün sürekli peşindeyim kıpır kıpır sağolsun.okuldan gelince yemek yaptim etrafı mutfağı topladim Sırtım belim her bi yerim agriyor yeni popom yer gördü çok kötüyüm hafta sonu geldi şükür belki brz dinlenmeye fırsat bulurum.siz de ne var ne yok kızlar

Spora gittim
Pilates ve spinninge yaptım
Ne kadar güzel spor yapmak
Akşam azcik patlıcan,biber konservesi vardı onu yedim

Arada da sadece ayran içtim bir bardak

Boşver canım devam yılmak yok

Söyleme sen düğünde giyince sen şok olurlar

Ben toplamda 15 kilo verdim bugün misafirim vardı onu bile fark etmedi boşver bu arada sen kaç bedendin canım 42 giydiğin an süper olursun

Burada ki herkesi merak ediyorum ya sima olarak vücut tipi olarak

Onunda güzel yanı var.. Tatlı yorgunluk canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…