Karatay Diyetiyle Sağlıklı Yaşıyoruz

Tebrik ederim seni canım.. Harikasın.. Devam ediyoruz
bırakmak asla yookk ama kimse zayıfladığımı fark etmedi biliyormusun.belkide mahsus söylemedilerçünkü hep kendi zayıflama çabalarını anlatıp durdular ben hiç yorum bile yapmadım

kızlar menüm
1. öğün
1 muz
2 haş yum
peynir
şekersiz çay

2. öğün
ıspanaklı yumurta
karnabahar
2 parça tavuk (avuç içi kadar)

su 2 lt
spor 45 dk yürüyüş 50 twist

bırakmak asla yookk ama kimse zayıfladığımı fark etmedi biliyormusun.belkide mahsus söylemedilerçünkü hep kendi zayıflama çabalarını anlatıp durdular ben hiç yorum bile yapmadım

Bn beslenme düzenimi değiştirince kimseye demem şu an da sadece annem biliyor,çünkü insanoğlu kıskanç inadına ye iç diyorlaraman sütlüsün be kilosu diyorlar motivasyonumu bozuyorlar
Ben de canım istemiyor diyorum bir şey ikram edilince en büyük yalanım da bn tuvalete çıkamıyorum böyle şeyler yiyince oluyor

Öğle ve akşam: anneciiin etli soğanlı bulgur pilavı yaptı ve bugün de evine döndü gitti hazır yemekler ne pişirsek derdi başladı
Bu arada dün de bugün de 3 lt su içtim

Hihh işte tam da bu yüzden sessiz kaldım.kilo verdiğimi ben biliyorum ama mahsus aaa sen kilo mu aldın diyen oluyor.varsın simdilik zayifladin demesinler ama sabırla kalkicam bu işin altından.bide bunlar haset bu konularda geçen 2 arkadaşım gördü aa sen zayiflamissin diye direk tepki verdi ler

Boşver biz kendi sağlığımız için zayıflıyoruz takma yıkmak Yök

Sabah
Tereyağlı yumurta
5 zeytin
Bir parça peynir
Maydanoz
Yer fıstığı
Akşam
Yeşil mercimek 1 kase
Kabuska 1 tabak
Yoğurt

Etrafımızdaki insanları tepkisi motivasyonu elbette artırıyo ancak herşey bizde bitiyor. Mesela ben eski motivasyonumdan eser kalmadı. Aman nolcak diye diye kaç haftadır yerimde sayıyorum. Herkes zayıflamışsın diyor ama bende motivasyon sıfır. Napıcam bilmiyorum. Şu an tek dikkat ettiğim şey öğün arası saatler ve sekizden sonra bişi yememek

Bir buçuk aylık bi beslenme sürecim vardı mis gibi kahvaltıda yeşilliğimi yiyor öğünlerimde sağlıklı besleniyordum. O dönemle şu anki dönemi kıyaslarsam ciddi enerji düşüşü yaşıyorum. Beslenmenin etkisini birebir gördüm

Sizi etkileyen yaşamınızda negatif bir şey mi yaşıyorsunuz?illa ki elle tutulur gözle görünür bi rşey olmak zorunda değil havadan bile olabilir bu bahar yorgunluğu huzursuzluğu olabilir

Ben mesela çevremdeki herkesin eşim dahil 2 bebeyle ilgilenmek zorunda olmamı beklemelerinden yoruldum,bazen avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum:) tabi saat başı uyanıp emmek isteyen,hiç beni uyutmayan bebeler oluyor kendileri.

Benimkilerde üçüz. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Gece uykusu yok denecek kadar az. Gündüz öyle kendime vakit ayırmak diye bişi yok. 5 ten sonra yalnız kalıyorum bebişlerle. Yoruluyorum bu defa bişiler yiyerek stres atmaya çalışıyorum. Hep evde olmak insanı yemeye itiyo. Benim gibi tembel uykucu gezmeyi seven birisi için çok zor bihayat. Etrafındaki insanlar eşinde dahil ne kadar destek olsada bir annenin bir kadının yükünü kimse hafifletemiyor bwnim düşüncem tabi

Kesinlikle oluyor her evde bu ve buna benzer durum oluyor evde çocuk olunca maalesef kaçınılmaz..

Değişmek elimizde...
Dün eltimle dışarıda yürüyoruz__ ben dedim 58 olacam inşallah___ oda bana dediki:-" seneye görürüz"...
Yani be im 58 olmam ona göre çok zor. Bi tuhaf oldum. Ve sunu düşündüm bu ana dersler olmalı. Küçük bir sendelememde aklıma "seneye görürüz" gelmeli. Hatta telefonun bir yerine not alacam bunu ki iştahım ve motivasyon um artsın.

En kötü durumunuza aklınıza sevmediğiniz yada sizi üzen bir lafı hatırlayın yılmayın.. Yapanlar mükemmel degil.

Buzdolabının üstüne yapştırın 58 diye kocaman :) o elti olacak şahıs da görür utanır belki
Kadınlar nedense birbirlerine destek olacaklarına köstek oluyor,halbuki bir kadının başka bir kadından başka dostu da yok
Ben şahsen oğlum olsa da ve onu çok çok sevsem de cidden erkekleri anlayamıyorum,ve anlaşamıyorum:)hayatta en iyi arkadaşlarım da kadınlar olmuştur erkek bana sığ gelir

Eğer ygs ye giren beybileriniz var ise Allah onların yüzüne bakar bugün inş

Valla çok doğru söylüyorsun cuk diye oturdu

bende eşimi not alıyorum o zaman SEEENNN 55 kiloya ineceksin hahahaaaaaaaaa diye kahkahası kulağımda

napıyorsunuz kızlar nasılsınız?ben pek tatsızım eşimle limoniyizdışarı çıkmak istiyorum hava buz gibi ve yağmur var.evin içinde çatlamak üzereyim

İnanırmısın bilmem ama canım bugün ay tutulmadı var onun olumsuz etkileri bizlerinde yaşamına yansıyor. Ben biraz severim astroloji

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…