Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gönder gönder.Faceyi de çökertirsem başka yollar deneyeceğim.Şimdiden yol bulmaya çalışıyorum.:))[

Son düzenleme:
geç kalmış sayılmam ..gün henüz bitmedi yesemmi ki?

:KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
vallaha mı:KK52:,revaniyi yaparım hemen dutmayın beni:KK52:

karatay yapmaya karar veripde başlığımızı okuyanlar yediklerimizi görünce ne düşünürler acaba:)))

pilav ve revani serbest mi diye sorarlar bence:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Reyhan bu arada konu kaynadı soramadım ; sonuçta karar verebildin mi , kek ıslak mıymış kuru mu :KK52::KK52::KK52:

anaaammm battı koltuklar:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: 500lt olsun..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: neyse ki leylakla pampişin çizelgesi biz yalanlıyo..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

1 melexin den mesaj varrrr....stopp...

:)))))herkese selam.Ben burdan da yeterim alimalah.Beklesinler az kaldı geliyorum. :)))))

Gönder gönder.Faceyi de çökertirsem başka yollar deneyeceğim.Şimdiden yol bulmaya çalışıyorum.:))[

Kaç saati kalmış onun :KK52::KK52::KK52:
Kadını sanal alemden silicekler en sonunda.Sadece mektupla haberleşmesine izin verecekler :KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar hazır mısınız?eğlenmek için,gülmek için..batsın bu koltuklar:KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bayılır bence,yiye yiye zayıflıyorlar sanır:KK52:
pilav ve revani serbest mi diye sorarlar bence:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

anaaammm battı koltuklar:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

pampiş artık onlara naaparr düşünmek bile istemiyorumm..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
hayırdır arkadaşa nooldu?

kendini infilakk ettii :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

şaka bir yana kulüp üyeliği kilitlenmiş..yeni nickle gelicek tekrar aramıza..:KK9::KK9:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar nasilsiniz ?
Dun tum gun okuldaydaydim eve geldigimde de ödevlerden ev işlerinden basını kaldıramadım hem öğrenci hem evli hemde ısı olmak pek kolay değil :KK17:
Neyse dun okulda kaçamagim olmasa iyiydi ama oldu:KK20:
ama bugun olmadı:KK42:

1. Öğünüm : 07.00
unsuz tohumlu ekmek arasına bir dilim peynir
6 zeytin
2 kuru kayısı
1 bardak süt

ogle ara 12.30-1.00 arası bir avuç badem bir hurma bir bardak süt

Aksam 2. Öğünüm
1 kase mercimek corbasi
iki kasık patlıcan yemegi
salata
ve bir minik kade kabuklu fıstık

spor olarak da leslie Sansonie yaptım 1 mil ama olsun hic yoktan iyidir :nazar: Optum kızlar sizleri biraz sizleri okuyacağım
:KK16:

Hemencecik yazıyorum :
Sabah:
* 1 yumurtadan omlet
* Maydanozlu peynir
* Yoğurt

Sonra spora gittim , gene anasını ağlattım.25 dakka koştum , sonra güzel ağırlık çalıştım , mekik-şınav olayına girdim , protein tozunu içtim sonra baktım doktor saati yaklaşmış acele eve geldim , duş-muş yemek yemeye vakit kalmadı .Yanıma elma-finduk-fistuk-tatlı patates aldım.Yolda kısmen onları kemirdim.Doktor amcamla durum analizi , sonra alışveriş ve 16.00 gibi eve geldik.Açım tabe normal olarak.Öğleyle akşamüstü yer değiştirdi ve ben
* Yarım tabak nohut
* 3-4 kaşık kereviz salatası
* 1 mandalina (bu yıl ilk kez yedim , çok güzeldi tadı)
yedim.

Akşam
* 2 tavuk baget
* 1 z.yağlı lahana sarma
* 3-4 kaşık kereviz salatası (ne çok yapmışım , hala bitmedi)
* Sınırsız salata
* Yarım kutu çilekli activia yedim.

Aralarda yine kuruyemiş ve kurukayısı yedim ama ne zaman-ne kadar yedim bilemedim.
Durum budur , arz ederim...

Hemencecik yazıyorum :
Sabah:
* 1 yumurtadan omlet
* Maydanozlu peynir
* Yoğurt

Sonra spora gittim , gene anasını ağlattım.25 dakka koştum , sonra güzel ağırlık çalıştım , mekik-şınav olayına girdim , protein tozunu içtim sonra baktım doktor saati yaklaşmış acele eve geldim , duş-muş yemek yemeye vakit kalmadı .Yanıma elma-finduk-fistuk-tatlı patates aldım.Yolda kısmen onları kemirdim.Doktor amcamla durum analizi , sonra alışveriş ve 16.00 gibi eve geldik.Açım tabe normal olarak.Öğleyle akşamüstü yer değiştirdi ve ben
* Yarım tabak nohut
* 3-4 kaşık kereviz salatası
* 1 mandalina (bu yıl ilk kez yedim , çok güzeldi tadı)
yedim.

Akşam
* 2 tavuk baget
* 1 z.yağlı lahana sarma
* 3-4 kaşık kereviz salatası (ne çok yapmışım , hala bitmedi)
* Sınırsız salata
* Yarım kutu çilekli activia yedim.

Aralarda yine kuruyemiş ve kurukayısı yedim ama ne zaman-ne kadar yedim bilemedim.
Durum budur , arz ederim...

üşenmeyip bi de helva kavurursan süper olur:KK53:

X