Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

rumuz:sersum
baş.kg:85 kilo
geçen haf.kg:79.3 kg
bu hafta: 79.7
yüzde:++ %0.504
beden:42-44
spor:bu hafta hiç yok :KK36:
++ 400 gr

bu 400 gr için hiç üzülmüyorum çünkü hala regl im bitmedi..büyük ihtimalle toplanan sularımdırr.:KK1::KK1:

onlarda bi ka güne gider zaten tatlım
haftaya 78 i görmek hedefimm..:KK76::KK76::KK76: 78.9 da olsa görücem inşallah :KK23::KK23:

inşallah insan ucundan da olsa istedigi rakamı görünce cok mutlu oluyor

bıldırım

rumuz:papadiya
gecen hafta:69.1
bu hafta:67.9
papiş süpersin tatlım:KK9::KK9::KK9:

Allah birdaha göstermesin canım..geçmiş olsun:KK16::KK16:..ah benim babam ve kardeşim de bir bıraksa..:KK5::KK5:

bende esimin bırakmasını istiyorum:KK34:

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5

önceki kilom:67,6
bu sabah:66,3
Fark:1,3 kg
Yüzde fark: % 1,92
....
pazardan beri dikkat etmek+3 günlük oruç işe yaradı:nazar:
harika:KK9::KK9:
allah orucunu kabul etsin tatlım

Günaydın
Hayırlı cumalar kızlar

Rumuz:akrep33

Geçen hafta kilo:66
Bu hafta kilo:63,8

Fark:2,2
Yüzde:3,33%

:KK76::KK76::KK76::KK76:
vuuuu süper tebrikler

sevimeyecek gibi değil gülüşü çok pozitif enerji veriyor :emir_bebek: onu izlerken yüzünden gülümseme oluyor birlikte öğrendikleri de yanımıza kar:KK24::KK24:

benimkisi de ne yaparsam yapayım uyutamıyordum resmen sızıyordu hergün uykusuzluktan:KK60: ve hep huzursuz oluyordu(öğle uykusu da uyumuyordu) Şu tavana takılan yuvarlak salıncaklar var ya o harika bişi ona yatırıyorum uyuyo ve de uykusu gelince beni salıncağıma yatır diyor:KK9::KK9::KK9: tavsiye edilir.. Benimkisyle seninki aynı yaştalar:112: Nenenin sesini titrek yapmışlar ondan dolayı gıcık:KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1:

Ayyy ne güzel haftada bir günün rahat geçiyodur gerçi senin yardımcın vardı dimi yemekleri o mu yapıyor:KK16: Senin küçük çok da büyük değildi sanırsam bak sen:KK60:

:KK60::KK60:
Benim 12 yaşımdaki kızım bazen ayağımızda sallarken bizi uyuturdu resmen:KK60: Bi kere annemi de uyutmuş yanımıza geri dönmüştü:KK9::KK9::KK9: Kadıncağız onu sallarken uyumuş kalmış:KK60:

Bi gün kızkardeşim kızım bebekken ayağında salladığı sırada gözlerini aniden açmış koccaamaaannn (kızımın gözleri de çok güzeldir bebekken iyice büyüktüler)
hala anlatır tırsık kardeşim accayip korkmuş bu çocuk cinli diye:KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60: bana komik o an seni düşünemiyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:

sorma iyiniyetlim ya bazen sinirim oturup agladıgım bie oluyordu :KK37::KK37::KK37:
ama o kadar sevimliler ki insan kıyamıyor :KK16::KK16:

diyette başlamak için ilk ilham gerek
beni görenlerin hepsi diyete başladı İLHAM MELEĞİ
tebrikler gercekten büyük bi degişim olmus

slm kızlar
Annem de karatay diyeti ile 95 ten 80 e düştü. ben de geçen hafta pazar diyete başladım boyum 158 . 57.7 den bugün 56.5 i gördüm. ben bir çok diyet denedim karbonhidrat hesabı yaparak protein ağırlıklı beslenmek en iyisi geldi bana . sizdeki tek fark ekmek yerine kuruyemiş yiyorsunuz.hedefim 50. ben de sizle yarışmak istiyorum. yalnız hiç yumurta yiyemem ben onun yerine ne yemeliyim kahvaltıda?

muz yiyebilrsin tatlım

rumuz:sersum
baş.kg:85 kilo
geçen haf.kg:79.3 kg
bu hafta: 79.7
yüzde:++ %0.504
beden:42-44
spor:bu hafta hiç yok :KK36:
++ 400 gr

bu 400 gr için hiç üzülmüyorum çünkü hala regl im bitmedi..büyük ihtimalle toplanan sularımdırr.:KK1::KK1:

onlarda bi ka güne gider zaten tatlım
haftaya 78 i görmek hedefimm..:KK76::KK76::KK76: 78.9 da olsa görücem inşallah :KK23::KK23:

bıldırım

rumuz:papadiya
gecen hafta:69.1
bu hafta:67.9
papiş süpersin tatlım:KK9::KK9::KK9:

Allah birdaha göstermesin canım..geçmiş olsun:KK16::KK16:..ah benim babam ve kardeşim de bir bıraksa..:KK5::KK5:

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5

önceki kilom:67,6
bu sabah:66,3
Fark:1,3 kg
Yüzde fark: % 1,92
....
pazardan beri dikkat etmek+3 günlük oruç işe yaradı:nazar:
harika:KK9::KK9:
allah orucunu kabul etsin tatlım

Günaydın
Hayırlı cumalar kızlar

Rumuz:akrep33

Geçen hafta kilo:66
Bu hafta kilo:63,8

Fark:2,2
Yüzde:3,33%

:KK76::KK76::KK76::KK76:
vuuuu süper tebrikler

sevimeyecek gibi değil gülüşü çok pozitif enerji veriyor :emir_bebek: onu izlerken yüzünden gülümseme oluyor birlikte öğrendikleri de yanımıza kar:KK24::KK24:

benimkisi de ne yaparsam yapayım uyutamıyordum resmen sızıyordu hergün uykusuzluktan:KK60: ve hep huzursuz oluyordu(öğle uykusu da uyumuyordu) Şu tavana takılan yuvarlak salıncaklar var ya o harika bişi ona yatırıyorum uyuyo ve de uykusu gelince beni salıncağıma yatır diyor:KK9::KK9::KK9: tavsiye edilir.. Benimkisyle seninki aynı yaştalar:112: Nenenin sesini titrek yapmışlar ondan dolayı gıcık:KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1:

Ayyy ne güzel haftada bir günün rahat geçiyodur gerçi senin yardımcın vardı dimi yemekleri o mu yapıyor:KK16: Senin küçük çok da büyük değildi sanırsam bak sen:KK60:

:KK60::KK60:
Benim 12 yaşımdaki kızım bazen ayağımızda sallarken bizi uyuturdu resmen:KK60: Bi kere annemi de uyutmuş yanımıza geri dönmüştü:KK9::KK9::KK9: Kadıncağız onu sallarken uyumuş kalmış:KK60:

Bi gün kızkardeşim kızım bebekken ayağında salladığı sırada gözlerini aniden açmış koccaamaaannn (kızımın gözleri de çok güzeldir bebekken iyice büyüktüler)
hala anlatır tırsık kardeşim accayip korkmuş bu çocuk cinli diye:KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60: bana komik o an seni düşünemiyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:

sorma iyiniyetlim ya bazen sinirim oturup agladıgım bie oluyordu :KK37::KK37::KK37:
ama o kadar sevimliler ki insan kıyamıyor :KK16::KK16:

diyette başlamak için ilk ilham gerek
beni görenlerin hepsi diyete başladı İLHAM MELEĞİ
tebrikler gercekten büyük bi degişim olmus

slm kızlar
Annem de karatay diyeti ile 95 ten 80 e düştü. ben de geçen hafta pazar diyete başladım boyum 158 . 57.7 den bugün 56.5 i gördüm. ben bir çok diyet denedim karbonhidrat hesabı yaparak protein ağırlıklı beslenmek en iyisi geldi bana . sizdeki tek fark ekmek yerine kuruyemiş yiyorsunuz.hedefim 50. ben de sizle yarışmak istiyorum. yalnız hiç yumurta yiyemem ben onun yerine ne yemeliyim kahvaltıda?

muz yiyebilrsin tatlım

kusura bakmayın mesaj 2 kez gitmiş

iftar kara lahana dolma
yogurt ceviz

45 dk kondisyon bisikleti ,
bıraktıgımda popomu hissetmiyordum resmen

bu arada 65.8 im
yeni tartımın şerefine :KK52::KK52::KK52:

leylak bana bi ticker yapar mısın tatlım tesekkürler şimdien :KK16:

gunaydın kıslarr

kahvaltım

1 yumurta
5 zeytın
peynır,fıstık
fındık,omega3
1bıber dolması
az tb ekmegı

644059_10151160551743248_1359587756_n.jpg

Tsk ediyorum sevgili Reyhan. Ben fazla dikkat edemedim son 1 aydir ama.
azda olsa yaptim birazcik birseyler. Bende sizleri cook özledim.
Dün Butterfly women´e basaldim.. Sadece bayanlarin geldigi bir fitnes center.
iyi bir başlangıç yapmıssın.spor salonları zaman zaman sıkıcı olsada,bir çok kişiyi spor yaparken görünce motive oluyorsun

bakalım benimki bitince noolcak.:44::44:.ben bi garibim biliyosun..millet 1 kiloyu 1 haftada veriyo ben 1 ayda..:KK53::KK53:
:

spor şart sersumum.
hoşgelin canım..:KK16::KK16:

yalan dünya mı canım..biz de onu izliyoss:KK76::KK76:
trt de şubatı izliyorum canım.serseri çok ya tam benlik:KK53:

herkes uyuyor galiba.ben hafta içi 6 da uyandıgımdan,7 bucukta gözümü açtım daha uyuyamadım.zaten fazla uyumak beni sersemleştiriyor.karatayla daha dinç uyanıyorum.

1.öğünüm saat 9 da bitti
yarım muz,az kakao
eski kaşar,1 kasık mısır unu ve 1 kasık kaymakla mıhlama( cok özlemişim)
1 kk yumurta
5 zeytin
2 parca peynir
1ç.b fındık
omega3

birazdan temizliğe baslıycam ve bitircem.aklımda kalınca stres yapıyorum.işlerimi bitirince yürümeyi planlıyorum

iyi geceler sersumum:KK19:
:KK19::KK19::KK19::KK16:

Iyi canim .. Anladim ki hareket ettigim hafta gidiyor kilocuklar .. haraketli ve bereketli bir hafta beni bekliyor insallah yavas yavas da olsa 65 olmak istiyorum artik ocak ayina kadar :KK34:
inşallah canımm:KK16::KK16:
Cok Tesekkur ederim ilgilendiğin icin.Evet bahtsızlığım her yerde beni kovalıyor.Kızımı yolcu edeceğim bu gece,o nedenle Cok ilgilenmiyorum topikle.Kızımı yolculadıktan sona sabaha kadar uyuyamayacağımdan Sanirim burda olurum.
Allah kavuştursun canım:KK16::KK16: hayırdır nereye yolculadın kızını okula mı:KK34:

“Bir kutu meşrubatta 35 gram; 200 gram meyvede 30 gram şeker vardır. İnsanoğlunun 200 gram meyve dışında hiç şeker yememesi gerekir. Diyelim ki çok aşerdiniz, 2 parça çikolata yediniz, o gün meyve yemeyin. Bir matematik yapmak zorundayız. Elbette, meyveden elde etmiş olduğumuz birtakım vitamin ve antioksidanları da feda etmiş oluyoruz.”
“Türkiye’de gençlerde inanılmaz bir demir eksikliği var. Kırmızı et doğadaki en önemli demir kaynağıdır. Bitkiden demir çok daha az özümsenebilmektedir. Dana eti bir demir kaynağıdır, protein kaynağı değildir. Ben proteinimi bulgurdan, baklagilden alıyorum zaten.”
“Yapay yem üreticileri ‘biz dünyayı nasıl doyuracağız’ yalanıyla, hayvanları meralardan ahırlara çektiler ve bugün her ahır hayvanı şeker hastası. Çünkü, pancar küspesiyle, yapay protein yemleriyle, patatesle ve mısırla besleniyor.
Doğal beslenen ineğin sütünde omega-3 vardır, yapay beslenende hiç yoktur. Doğal beslenen ineğin sütünde damar sertliği yapıcı donmuş yağ asidi yoktur, yapayda vardır. Bu asitler fruktoz gibi kolesterolün asitlenmesine yol açar.
Doğal beslenen ineğin sütünde dünyanın bugüne kadar bildiği en büyük antioksidan olan alfaminolimik asit vardır. Bu maddeyi tüketen kadınlarda meme kanseri yüzde 40 daha az görülmektedir. Yapay beslenen ineğin sütünde bu hiç yoktur.
Duymuşsunuzdur kırsal alanda 100 yaşını aşmış bazı insanlarda ikinci kalıcı dişler düşer ve onun yerine üçüncü dişler çıkar. İşte bu doğal sütün eseridir. Doğal sütün maliyetinin çok pahalı olduğu söylenir ama aradaki fark yüzde 10-15’i geçmiyor.
Elimizde tek bir omega-3 kaynağı kaldı. O da doğal deniz balığı; kültür balığı değil. Halbuki insan her gün 1gram omega-3 alması gerekiyor. Diyelim ki hamsiyi ayçiçek yağında kızarttık, o hamsiden artık bize fayda gelmiyor.
Zeytinyağı omega-9 yağıdır. Tekli doymamış yağdır ve omega-3 ün emilimine hiçbir zararı yoktur. Ayrıca ayçiçeği yağının bir olumsuzluğu daha var. Pişirme esnasında maruz kaldığı ısıdan sonra birtakım yapay yağ asitlerine dönüşüyor.
VRS
VRS

güzel paylaşım canım..:KK16::KK16:zeytin yağının nekaa önemli olduğu birkez daha doğrulanıyor..ama biz özgür tavık bile bılamazken özgür ineği nasıl bulacaz.:KK53::KK53:
gerçi bizim kurbanda kestiğimiz inek köy ineği sanırsam özgür inek..şu anda da onu yiyiyoss:KK52::KK52::KK52:

insan çok seviniyor ve motive oluyor tatlım tartı hepimizi güldürsün:KK16::KK16:
inşallah eşin de bırakır canımm:KK5:

kizlar gununuz nasil geciyor.
hafta ici test icin 3-4 gun doktora gittim.evi ihmal ettim.kizimda evde,temizlik yapmam lazim ama hic canim istemiyorrrrr.biraz oncede disari ciktik.bugun hava cok soguk ruzgar var...kisaca ne disari cikmak nede temizlik yapmak icimden gelmiyorrrrrr....ne yapicam bilmiyorum....:44:

kusura bakmayın mesaj 2 kez gitmiş

iftar kara lahana dolma
yogurt ceviz

45 dk kondisyon bisikleti ,
bıraktıgımda popomu hissetmiyordum resmen

bu arada 65.8 im
yeni tartımın şerefine :KK52::KK52::KK52:

leylak bana bi ticker yapar mısın tatlım tesekkürler şimdien :KK16:

tartını güle güle kullan asyam..:KK52::KK52:
kaça aldın ne marka aldın tatlım:KK34::KK34:

kizlar herkese gunaydin.....
ins.gununuz guzel gecer...............:KK71::KK71::KK71:
günaydınnn:KK16::KK16:
gunaydın kıslarr

kahvaltım

1 yumurta
5 zeytın
peynır,fıstık
fındık,omega3
1bıber dolması
az tb ekmegı
afiyet olsun bebişimm:KK16::KK16:
spor şart sersumum.
trt de şubatı izliyorum canım.serseri çok ya tam benlik:KK53:

evet canım spor şart..:KK34::KK34:
ben ona pek ısınamadım nedense bir kere az baktım birzamanlar güzel ve çirkin vardı onun taklidi gibi geldi..cumaları yalan dünya
ve Behsat Ç. günüm benim de..:KK1::KK1:

kizlar gununuz nasil geciyor.
hafta ici test icin 3-4 gun doktora gittim.evi ihmal ettim.kizimda evde,temizlik yapmam lazim ama hic canim istemiyorrrrr.biraz oncede disari ciktik.bugun hava cok soguk ruzgar var...kisaca ne disari cikmak nede temizlik yapmak icimden gelmiyorrrrrr....ne yapicam bilmiyorum....:44:

canım aynen ben de senin gibiyim..bir uyuşukluk bir tembellik:KK36::KK36: ..evi mok götürüyo ben burda sizle muhabbetteyim:KK9::KK9:..canım hiç birşey yapmak istemiyor..:KK37::KK37:
test sonuçları iyi çıkmıştır umarım:KK16:

merhaba,günaydın kız kardeşler..... Nasilsiniz ??
İsli puslu soğuk bir gun .. Yapmam gereken bi sürü ödevlerim var .. Elbetteki yapacagım ..

yeni uyandım simdi limonlu ballı sıcak suyumu iciyorum.
T8 de erken baskıyı izliyorum.. Mayıs takvimini yorumluyorlar ..%10 luk bi sürpriz olabilirmiş olsun da görelim byaa
:KK1:

eşimi nöbete yolladım hemen buraya geldim:KK1::KK1:

sabah menüm
:KK56::KK56::KK56:

sucuklu ve kaşarlı teryağında omlet
domates soslu biber kavurma
zeytin peynir
3 salam(yassak biliyom ama ayda yılda 1 canım çekiyo:KK17:)
2 kaşık aşure(işyerimde dün çıktı yemedim eve getirdim :KK1::KK1:sabah diye şimdi yedim)
ceviz 3 günkurusu
2 omega3

:KK56::KK56:

merhaba,günaydın kız kardeşler..... Nasilsiniz ??
İsli puslu soğuk bir gun .. Yapmam gereken bi sürü ödevlerim var .. Elbetteki yapacagım ..

yeni uyandım simdi limonlu ballı sıcak suyumu iciyorum.
T8 de erken baskıyı izliyorum.. Mayıs takvimini yorumluyorlar ..%10 luk bi sürpriz olabilirmiş olsun da görelim byaa
:KK1:

günaydın canımm :KK16::KK16:
bizde hava soğukk ama günlük güneşlik:KK16:..severim böyle günleri..ama evde olmak şartıyla:KK1::KK1:

canım aynen ben de senin gibiyim..bir uyuşukluk bir tembellik:KK36::KK36: ..evi mok götürüyo ben burda sizle muhabbetteyim:KK9::KK9:..canım hiç birşey yapmak istemiyor..:KK37::KK37:
test sonuçları iyi çıkmıştır umarım:KK16:

canim seker testinin sonucu haftaya cikicak.diger testler normal cikti.ben normalde pazartesi genel bir temizlik yapip hafta ici ustunden yapiyordum.hafta ici cok ihmal edince mecburen bugun toparlamam lazim ama hic icimden gelmiyor...allahtan benim koca hafta sonu gec geliyor....
canim biz birbirimize pozitif enerji gonderelim de su isler kolay bitsin....
bu arada ben evdeki halilari topladim yeri supurup silmem lazim hala bekliyor....bilgisayardan kalkamadim....
ben simdi kendime bir cay alicam ondan sonrada ins.islerimi halledicem, canim sana da cay gonderiyorum....:nazar:

eşimi nöbete yolladım hemen buraya geldim:KK1::KK1:

sabah menüm
:KK56::KK56::KK56:

sucuklu ve kaşarlı teryağında omlet
domates soslu biber kavurma
zeytin peynir
3 salam(yassak biliyom ama ayda yılda 1 canım çekiyo:KK17:)
2 kaşık aşure(işyerimde dün çıktı yemedim eve getirdim :KK1::KK1:sabah diye şimdi yedim)
ceviz 3 günkurusu
2 omega3

:KK56::KK56:
afiyet olsun canım .. Leptinin ve hareketinn bol bol olsun......:KK1:

X