Karasizim bağlılık mi bağımlılık mi

kader455

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
265
72
26
Arkadaslar çok zor bir döngünün içindeym esimle bosanma surecindeyim kavga ettik aslında son sebep önemsiz bilseydi ama patlama noktası oldu bosanmak istiyor ama içim acıyor daralıyor hasta gibiyim elim kolum kalkmıyor beni kırdı üzdü haketmeyeceim şeyler yaptı ama kinlenemiyorum bende bosanalm diyorum ama kalbim acıyor sonra oda pişman oldu whatsap durumları yapiyor aci çekiyor gibi bazen bana özlemle şeyler atıyor o kadar inat ki dön özledim diyemiyor pişman biliyorum ne zaman konussak kavga ediyoruz her böyle gel gitti ilişkimiz oldu birleşsek yine aynı şeyler olacak biliyorum bizden olmaz oda biliyor cesaretim yok adım atmaya bir kadın kolay kolay bitirmez ama farkındayım ilişkinin sağlıksız olduğunun kaç kere denedik oda seviyor bende araya inatlik gurur girdi aileler girdi daha doğrusu çıkılmaz hale geldi çocukta var yaşım daha 27 çok yıprandım diyorum ne gelirse başıma gençken gelsin bırak gitsin zorlama bi yanım acı çekiyor alışkanlık yaptı bende birsey olmuyorsa zorlamamak lazım değil mi peki ya sizce?
Suan konuşmuyoruz ikimizde suskunluk var ikimizde

Kavgaların sebebi ne peki ? Yani birikmiş bir şeyler ama en temel , sorun yaratan olay nedir ?

İletişim sorununuz mu var, sorun çıkınca çözmekte mi zorlanıyorsunuz? Herkes haklı mı çıkmaya çalışıyor? Olay nedür?

İletişim sorununuz mu var, sorun çıkınca çözmekte mi zorlanıyorsunuz? Herkes haklı mı çıkmaya çalışıyor? Olay nedür?
Evet iletişim sıfır haklı haksız davasi var aramızda senin ailen benim ailem karışıyor tartismasi

En temel sorun benim arkmada durmamasi beni savunmamasi
Çok fena o. Derdinizi olayları yorumsuz bir şekilde anlatıp bunun size nasıl hissettirdiğini anlatarak başlayın. Anlaşamıyorsanız bilmiyorum nasıl idare edersiniz. Doktor görebilirsiniz birlikte. O da bir yol

Anacı,kendini haklı gören,sizin arkanızda durmayan,en ufak tartışmada yakıp yıkan,dinlemeyen, iletişim yeteneği sıfır,haksız olunca bile özür dilemeye yanaşmayan hatasını kabul etmeyen,kadın ruhundan anlamayan ,bencil bir adam. Eşiniz yazdıklarınıza göre böyle bir tip.... hayatınızı düzelir umuduyla bu adama feda etmek sizin tercihiniz ,yeni başlangıçlar ,yeni umutlar,hayaller ve kendinize ,çocuğunuza odaklanmak varken bu adamla uğraşmak istiyorsanız bol şanslar......

Gerçekten çok iyi gozlemcisiniz evet kesinlikle öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…