Gelinlik Modelleri Kararsızlık (Resimli)

Çiçekli çok şık

Yeniden evlenesim geldi
Ben de yabancı koca istiyorum bana ne

Çok zarif bir gelin olacaksınız, şimdiden tebrikler.

Moda olan herşey güzel olsaydı... onlar düğünlerinde nasıl gelınlık gıyıyorsa onlara göre giymek zorunda değilsiniz bunu siz dediniz ... hem öyle göz alıcı gelinlik giyin ki onların bilr ağzı acık kalsın... illa biz türk kadınları gibi taşlı boncuklu giymek zorında degıldınız...

Ikisine de ba-yil-dim. Ustunuzde de cok hos olmus gercekten karar vermek zor.

Evet o zaman daha mantıklı olabilir :)) hayırlı olsun şimdiden :)

Albümüzde üstü dantelli en sondaki 2 resimdeki gelinlik çok yakışmış size...

Benim de 3 seneden fazla sürdü evliliğe karar vermem Neyse ki damat sabırlı çıktı.
Doğru kişiyi bulduğuna emin olunca sen de o kararı vereceksin bence :)

İnşallah.Size mutluluklar dilerim darısı da bana olsun :)

bende begenmedım ılla bu yarz alacaksan fahrıye evcenın gelınlıgı harıka bakabılırsın

Bugün bir çılgınlık yapıp aklımda olan ama gitmekten vazgeçtiğim Bağdat Caddesi Weddies'e gittim ve sürpriz bir şekilde gelinliğime karar verdim hatta satın aldık bile.

Albüme ekledim Final Dress ve Final Dress 2 başlıklı gelinlik. Üstüme yeniden dikilecek, alt kısmı daha az kabarık ve daha düz inecek. :) Yine bir elbise havası olacak haliyle, elbisemsi gelinlik düşmanı arkadaşları hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Ama benim gibi özgür ve çocuk ruhlu biri Fahriye Evcen'inki gibi klasik muhtemelen arap motifleri desenli dantelli bir gelinliğin içinde sıkış sıkış sokuşturulduğunda mutlu olamaz, artı kır düğünü konseptine aykırı dar, aşırı işlemeli balıklar ve prensesler. Düğün davetimde de mutlu ve rahat hissetmezsem dünyanın en güzel gelinliği de giysem berbat görüneceğimden eminim. :)

Profilinden ilk denedigin gelinge bayildm.Kesinlikle cok iyi tasimissin.Ne karar verdin bilmiyorum ama sonuncusu cikkkkss

Merhaba,
evliliğinizde gelinliğinizde hayırlı olsun, gelinlikler kişiye özel olmalı, giyenin tarzını, karakterini yansıtmalıdır, siz nasıl mutlu olacaksanız öyle bir tercih yapmışsınız.

Bu arada konularda link paylaşmamalısınız, bilmediğinizi düşündüğümden bilgilendirmek istedim, reklam veya yönlendirme gibi algılandığından yasaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…