kararsızım

DerinSu

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
20.776
47
kızlar adetime 1 hafta var.bilenleriniz vardır bende bebiş isteyenlerdenim bugün test yaptım negatif çıktı.asıl sorunum şu dün kulak burun bogaz doktoruna gittim ve kronik sinüzit oldugumu söyledi vede antibiyotik verdi 7 gün içmem gerek.sonra ayın 3üne sinüs filmi çekilecek.şimdi ben test yaptıgım halde korkuyorum içmeye yaa.dün bi tanesini içtim.acaba adetimi mi beklesem.kbb doktoruna da bahsetmeyi unuttum bu durumdan.belki ona göre bişy yazardı.ilacımın saati geliyor ne yapmalıyım sizce ?

Mademki şüpheleniyosun içmemek gerek....
Ben adetini bekle derim canım.........
Hem hamilede olsan 1 hafta önceden idrarda çıkmaya biliyor

kızlar adetime 1 hafta var.bilenleriniz vardır bende bebiş isteyenlerdenim bugün test yaptım negatif çıktı.asıl sorunum şu dün kulak burun bogaz doktoruna gittim ve kronik sinüzit oldugumu söyledi vede antibiyotik verdi 7 gün içmem gerek.sonra ayın 3üne sinüs filmi çekilecek.şimdi ben test yaptıgım halde korkuyorum içmeye yaa.dün bi tanesini içtim.acaba adetimi mi beklesem.kbb doktoruna da bahsetmeyi unuttum bu durumdan.belki ona göre bişy yazardı.ilacımın saati geliyor ne yapmalıyım sizce ?

cnm bence dr başvur içme belki hamilesin bebeğe zarar verir antibiyotik ya da yarına kadar bekle kan tahlili yaptır emin olmadan içme ben ce :mymeka: :mymeka:

evet haklısınız.çok sagolun.içmeyecegimm yaa en dogrusu bu sanırım.bugün çıkmadı ama belli mi olur varsa bişy daha adetim bile geçmedi.zaten eczacı da adetiniz geçmeden boşuna test yapmayın dedi.en iyisi beklemek.kkb doktorunada söylerimartık neden içmedigimi.sinüs filmi etkilemez mi peki.röntgene girilmeside sakıncalı çünkü.ozaman onuda erteliyecegim napalım.sagolun kızlar çok teşekkür ederim.a.s.

bebiş istiyorsan kullanma ilaçarı canım ...hem idrar testinde çıkmaz kan testi yaptır istersen çıkar onda hemen.

X